Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 17d. 19:59

Ar „Simpsonai“ išpranašavo dar vieną istorinį įvykį?

Ištrauka iš serialo „Simpsonai“, Richardas Bransonas
Stop kadrai / Ištrauka iš serialo „Simpsonai“, Richardas Bransonas
Gal ir per dažnai skelbiama apie tai, kad „Simpsonai“ išpranašavo kokį nors istorinį įvykį, tačiau, pasak „Jobe“, kaip šia informacija nesidalyti, jei animacinio serialo kūrėjai, pasak internautų, vėl „nuspėjo ateitį“. Šįkart – Richardo Bransono sėkmingą skrydį į kosmosą.

Milijardierius sekmadienį kirto Žemės atmosferą ir laimėjo turtuolių, siekiančių pakilti į kosmosą, lenktynes. Jis varžėsi su Elonu Musku ir Jeffu Bezosu, kurie taip pat turi didelių su plačiuoju kosmosu susijusių svajonių.

Savaitę iki 71-ojo gimtadienio, Richardas Bransonas su trimis bendrakeleiviais ir dviem pilotais kirto JAV pripažintą kosmoso ribą, pasiekdami 86 km aukštį ir kelias minutes patirdami nesvarumo būseną laive „VSS Unity“. Tačiau internautai, turtuolio ir „Simpsonų“ gerbėjai skelbia, kad animacinio serialo dėka Richardas Bransonas kosmose pabuvojo gerokai anksčiau.

Tviterio naudotojas Aditya Kondawaras pasidalijo įrašu, kuriame palygino du paveikslėlius – ištrauką iš 2014 m. „Simpsonų“ epizodo „The War of Art“, kuriame pavaizduotas Richardas Bransonas, vilkintis specialius drabužius, nesvarumo būsenos „plaukiojantis“ kosminiame laive, ir iš tiesų į pastarąjį vaizdinį panašią nuotrauką iš milijardieriaus sekmadienio kelionės į kosmosą.

„Kaip „Simpsonams“ pavyksta nuspėti visus įvykius?“ – virš nuotraukų rašė internautas.

Šis palyginimas pro akis nepraslydo ir „Virgin Atlantic“, Richardo Bransono „Virgin Group“ įmonių grupei priklausančiai oro linijų bendrovei. Savo tviterio paskyroje įmonė taip pat paminėjo animacinio serialo kūrėjų ateities numatymo sugebėjimus.

„Simpsonai“ tai nuspėjo...“ – skelbia įrašas jų tviterio paskyroje.

„Tai beprotiška, tikriausiai yra koks nors logiškas paaiškinimas“, – nuostabos neslėpė kitas internautas. Ir jis, pasirodo, teisus.

Kaip rašo Metro.co.uk, milijardierius apie planus pakilti į kosmosą paskelbė dar 2004 m., kai įkūrė „Virgin Galactic“ – 10 metų anksčiau nei „Simpsonų“ kūrėjai šią mintį perkėlė į ekranus. Taigi, kaip pastebėjo kitas internautas, „kad „Virgin Atlantic“ planavo į kosmosą nuskraidinti Richardą Bransoną buvo žinoma 17 metų iš 34-erių, kiek yra rodomi „Simpsonai“.

Na, bent jau trumpam galėjome įsivaizduoti, kad tai buvo pranašystė, ar ne?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką