Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ašarodama dainininkė Sinead O'Connor papasakojo apie depresiją ir prašo šeimos su ja susisiekti

Sinead O'Connor
Video kadras / Sinead O'Connor
Šaltinis: 15min
0
A A

Hito „Nothing Compares 2 U“ atlikėja Sinead O'Connor (50 m.) savo „Facebook“ paskyroje paviešino vaizdo įrašą, kuriame ašarodama pasakoja apie savo sunkią psichinę būklę ir mintis apie savižudybę.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Airių dainininkė savo „Facebook“ paskyroje publikavo 12-os minučių trukmės vaizdo žinutę, kuri jos gerbėjams kelia nerimą ir susirūpinimą. Tame įraše Sinead O'Connor prisipažino, kad ją apėmusios suicidinės nuotaikos ir ji prašo ją apleidusios šeimos su ja susisiekti, mat jaučiasi be galo vieniša.

Keturis vaikus turinti garsi moteris prisipažino, kad jai diagnozuotos net trys psichinės ligos, o ji pastaruosius dvejus metus gyvena vienui viena, toli nuo savo šeimos Airijoje. Tai esą yra bausmė jai už tai, kad serga psichine liga, yra pikta dėl to, kad niekas ja nesirūpina, ir kamuojama minčių apie savižudybę.

„Mano gyvenime nėra absoliučiai nieko, išskyrus mano daktarą, mano psichiatrą – jis pats mieliausias žmogus žemėje, kuris sako, kad esu jo herojė. Ir tai vienintelis sumautas dalykas, palaikantis man gyvybę... ir tai yra apgailėtina“, – sakė ji.

„Staiga visi žmonės, kurie turėtų tave mylėti ir rūpintis tavimi, pradeda elgtis su tavimi kaip su š**u“, – nusivylimo savo šeima neslėpė dainininkė.

„Kodėl mes esame vieni? Žmonės, kurie kenčia nuo psichinių lygų, yra patys pažeidžiamiausi žmonės Žemėje. Jūs privalote mumis rūpintis. Mes ne tokie kaip visi kiti, – sakė Sinead O'Connor. – Aš tiesiog noriu šiuo įrašu parodyti, kas tai per š**as. Tai stigma žudo žmones, o ne ta suš***a psichinė liga.“

Šis įrašas darytas viename Naujojo Džersio motelyje, kuriame dainininkė šiuo metu yra apsistojusi. Sinead O'Connor sakė, kad šią savo išpažintį nufilmavo ir ją paviešino su viltimi, jog tai galbūt padės kitiems žmonėms, kurie patys ar jų artimieji išgyvena ką nors panašaus kaip ji.

„Jei turite šeimos narių, kurie kenčia nuo psichinės ligos, švelniai rūpinkitės jais, mylėkite juos. Lankykite juos ligoninėje, nepalikite jų“, – ragino ji, tuo pačiu vildamasi, kad ir jos šeima galbūt atsigręš į ją.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką