Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 22d. 14:10

Atlikėjas Mike'as Posneris pėsčiomis perėjo Ameriką – jo nesustabdė net barškuolės įkandimas

Atlikėjas Mike'as Posneris
„Instagram“ ir Vida Press nuotr. / Atlikėjas Mike'as Posneris

Atlikėjas Mike'as Posneris pastarąjį pusmetį ne uoliai darbavosi įrašų studijoje, o įgyvendino seną, daugeliui beprotiška atrodančią svajonę – jis pėsčiomis perėjo visą Ameriką.

Naujajame Džersyje, Asbury Park kelionę pradėjęs M.Posneris šį penktadienį pasiekė paskutinę stotelę – Venice paplūdimį Kalifornijoje.

„Mano vardas Mike'as Posneris ir aš perėjau Ameriką“, – tviteryje pranešė atlikėjas, pasidalijęs vos kelių sekundžių trukmės vaizdo įrašu iš galutinės kelionės stotelės.

Pasak hito „Cooler Than Me“ atlikėjo šiam nuotykiui aprašyti skirto tinklalapio „Walk Across America“, į žygį pėsčiomis per valstijas M.Posneris leidosi norėdamas pajusti, ką reiškia mėgautis gyvenimu. Jis taip pat norėjo panašiems nuotykiams įkvėpti savo sekėjus.

Kelionės metu jis buvo išsikėlęs ne vieną tikslą – „kiekvieną miestą, kurį aplankėme, palikti geresnį nei jis buvo atvykus“, „išmokti giliai klausytis“, „pamilti visus“, „dainuoti žmonėms“ ir, žinoma, mėgautis visu šiuo procesu. Prisijungti prie jo skirtinguose etapuose M.Posneris kvietė ir kitus.

„Billboard“ atlikėjas sakė, kad į šį žygį jis leistis norėjo jau seniai, tačiau jam ryžosi tik po artimo draugo Avicii mirties ir tėvo netekties 2017-aisiais.

„Manau, visi turime sąrašą dalykų, kuriuos norėtume nuveikti gyvenime ir sąrašą dalykų, kuriuos privalome padaryti. Po (mirčių) supratau nebegalintis daugiau laukti, kad imčiau įgyvendinti sąraše išvardytus dalykus. Metų metus atidėliojau (žygį). Atėjo tam metas“, – sakė atlikėjas.

M.Posnerio žygis per JAV tikrai nepriminė pasivaikščiojimo parku. Rugpjūtį atlikėjui įkando barškuolė ir jis greitosios medicinos pagalbos sraigtasparniu buvo nugabentas į Kolorado ligoninę.

„Vakar buvo pašėlusi diena! Įveikiau 16 mylių (beveik 26 km) ir buvau pasiruošęs nueiti dar 8 (beveik 13 km), kai man įkando nedidelė barškuolė! Tie nuodai nėra juokas! Laiku pasiekiau ligoninę ir man buvo suleisti priešnuodžiai“, – instagrame apie jo kelionės anksčiau laiko vos nenutraukusį įvykį rašė M.Posneris.

Šis vos tragiškai nesibaigęs įvykis šiek tiek sulėtino dainininko kelionės tempą. Iš ligoninės išrašytas M.Posneris kelias savaites praleido namuose, kur vėl mokėsi vaikščioti.

Jo kelionei nuo rytinės link vakarinės pakrantės šis nesklandumas didelės įtakos neturėjo. Visiškai atsigavęs, jis vėl užsidėjo kuprinę ant pečių ir leidosi į kelią iš ten, kur ji buvo laikinai sustabdyta.

Per šešis mėnesius M.Posneris iš viso nuėjo 2851 mylią (maždaug 4588 km).

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką