Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Austrijos lietuvės Aušros Blaas vestuvėse Conchitos Wurst vizažistė Tamara Mascara buvo „žiedų mergaitė“

Tamara Mascara ir Aušra Blaas
Asmeninio albumo nuotr. / Tamara Mascara ir Aušra Blaas (dešinėje)
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiuo metu Austrijoje, Vienoje gyvenančios lietuvės Aušros ir austro Kurto Blaas vestuvių ceremonija buvo ypatinga: pora susituokė labdaros pokylio „Life Ball 2013“ metu. Vestuvių būta netradicinių – ir jaunavedžiai, ir svečiai buvo persirengę margaspalviais kostiumais, ypatingas pareigas ceremonijos metu užėmė ir garsioji Austrijos „drag queen“ Tamara Mascara.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Drag queen“ – tai ne transvestitas, o vyras, neretai gėjus, specialiuose šou persirengiantis moterimi. Apie Tamarą Mascarą ir jos draugystę su „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst skaitykite čia.

Su Tamara Mascara Aušra susipažino kitos, pačios žinomiausios Austrijoje „drag queen“ Miss Candy dėka. „Miss Candy, kurios tikras vardas – Holgeris Thoras, yra mūsų šeimos draugas. Jis buvo ir mano bei Kurto vestuvių liudytojas“, – pasakoja A.Blaas.

Aušra ir Kurtas susituokė 2013-aisiais, per didžiausią labdaros pokylį Europoje „Life Ball“. Jo metu buvo renkamos lėšos AIDS ir ŽIV tiriančioms ir gydančioms pelno nesiekiančioms organizacijoms, taip pat visuomenės švietimui.

„Kadangi ir man pačiai nesvetima laisvės ir saviraiškos tema, net nedvejodama sutikau tuoktis mažame draugų ratelyje, didelio ir itin svarbaus renginio metu. Ceremonija buvo jaudinanti ir rimta, o kas svarbiausia – visiškai nuoširdi. Visi ceremonijos svečiai rengėsi taip, kaip norėjo, nekreipdami dėmesio į nusistovėjusias normas ir vestuvių tradicijas“, – pasakoja Aušra. 

Jos vyras Kurtas Blaas – nusipelnęs Austrijoje žmogus. „Mano vyras yra bendrosios praktikos ir Austrijos kariuomenės  gydytojas, o jo didžiausia tyrimų aistra yra kanapių medicina. Jis yra pirmasis ir kol kas vienintelis šeimos gydytojas, galintis išrašyti kanabinoidų turinčių vaistų sunkiai sergantiems  ligoniams. Jis kasdien kovoja, kad Austrijoje būtų įteisinta medicininė kanapė. Prie jo darbų prisidedu ir aš. Dirbame kartu – aš atlieku visą administracinį klinikos darbą, o laisvu nuo darbo metu tęsiu pradėtas aktorystės studijas“, – pasakoja lietuvė. 

Miss Candy ne tik tapo Aušros ir Kurto santuokos liudytoja, tačiau ir organizavo visą puotą. Tai ji ir pakvietė vestuvėse dalyvauti Tamarą Mascarą. Maža to, pavedė jai atsakingą užduotį – įteikti jauniesiems vestuvinius žiedus. 

„Tai Miss Candy paprašė Tamaros Mascaros, kad ji būtų „žiedų mergaite“. Turiu pasakyti, kad ji buvo pati nuostabiausia!” – iki šiol džiaugiasi A.Blaas. 

Labdaros pokylis „Life Ball“, kurio metu susituokė Aušra ir Kurtas, Austrijoje kasmet organizuojamas nuo 1992-ųjų, jo iniciatoriai – Geris Keszleris ir Torgomas Petrosianas. G.Keszleris iki šiol tebėra pokylio galva, o T.Petrosianą patį palaužė AIDS. 

Asmeninio albumo nuotr./Aušros ir Kurto Blaas vestuvių akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Aušros ir Kurto Blaas vestuvių akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką