Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 30, 15:00

B.Cumberbatchas priglaudė ukrainiečių šeimą: „Noriu suteikti jiems stabilumo“

Ukrainiečius į savo namus įsileidžiantys žmonės įkvėpė ir Benedictą Cumberbatchą. Garsus aktorius patvirtino, kad savo namų Jungtinėje Karalystėje duris atvėrė ukrainiečių pabėgėlių šeimai. Be viso to, vyras taip pat atskleidė, kad padeda ir kitiems nuo karo bėgantiems žmonėms, padengdamas jų būsto išlaidas.
B.Cumberbatchas
B.Cumberbatchas / Scanpix nuotr.

Leidiniui „Sky News“ vyras patvirtino, kad jo priglausta šeima – pabėgėliai iš Ukrainos.

„Jie paliko Ukrainą, aš stebiu jų pažangą kiekvieną dieną. Pasakyti ką nors daugiau apie tai būtų jų privatumo pažeidimas.

Noriu suteikti jiems stabilumo po suirutės, kurią jie patyrė. Tai galiu padaryti savo namuose", – sakė B.Cumberbatchas.

Aktorius taip pat atskleidė, kad padeda ir kitiems iš Ukrainos bėgantiems žmonėms, padengdamas jų būsto Jungtinėje Karalystėje išlaidas, rašoma variety.com. „Oskarų“ nominantas bendrauja su ukrainiečių šeimomis, kurios negali pačios sumokėti už būstą.

„Keliais atvejais bandžiau padėti ir finansiškai“, – sakė aktorius.

Prieš užbaigdamas pasakoti apie jo priimtą ukrainiečių šeimą, B.Cumberbatchas paskatino ir kitus savo bičiulius iš Holivudo pasekti jo pavyzdžiu.

15min primena, kad kovo mėnesį per BAFTA apdovanojimus „British aktorius šia tema taip pat kalbėjo su žiniasklaida ir prašė aukoti nuo karo kenčiantiems žmonėms bei kitaip prisidėti prie pagalbos.

Scanpix nuotr. /B.Cumberbatchas
Scanpix nuotr. /B.Cumberbatchas

„Turime skatinti savo politikus kurti prieglobstį pabėgėliams, kenčiantiems žmonėms to labai reikia. Kiekvienas turi padaryti tiek, kiek gali. Pasklidusi žinia apie rekordiškai didelį skaičių savanorių, priimančių į savo namus Ukrainos žmones, džiugina. Tikiuosi, kad pats būsiu to dalimi“, – sakė B.Cumberbatchas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką