Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 7d. 05:34

B.Pittas neigia gandus

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Vienas garsiausių vyrų pasaulyje Bradas Pittas nutarė dar kartą prabilti viešai, kad nurimtų nuolatiniai gandai, neva jis skiriasi su Angelina Jolie. Aktorius tvirtino, kad partnerė – gimininga siela.

Duodamas išsamų interviu žurnalui „Parade“, 45-erių aktorius papasakojo apie laimę būti tėvu ir užsiminė net apie labai opų klausimą – kodėl 34-erių mylimosios A.Jolie. Interviu metu netrūko ir provokuojamų klausimų, susijusių, pavyzdžiui, su homoseksualumu.

Kalbėdamas apie tai, kas jo vaikams geriausia, aktorius demonstravo toleranciją. „Ar mane jaudintų, jei mano vaikas taptu gėjumi? Ne, nė truputėlio. Supraskite, noriu leisti vaikams gyventi taip, kaip jie nori gyventi. Noriu, kad jie būtų laimingi. Manau, mokau vaikus būti savimi“, – didžiuodamasis sakė B.Pittas.

Jis nevengė aptarti ir savo galimų vestuvių su A.Jolie. „Aš turiu savo gyvenimo meilę, sielos draugę. Kai kažkas manęs paklausė, kodėl nevedu Angie, atsakiau:galbūt mes susituoksime, kai tuoktis galės ir visi kiti (aktorius omenyje turėjo homoseksualus, – red. past.). Dėl to gaunu daug kritikos, ypač laiškų iš religinių grupių“, – atviravo aktorius, tikindamas, kad visi turi turėti lygias teises. B.Pittas žurnalistams teigė, kad dažni tvirtinimai, neva homoseksualių asmenų santuokos griauna šeimas ir žeidžia vaikus, visiškai neteisingi. „Turėjau progų matyti savo homoseksualius draugus, kurie tapo tėvais. Mačiau, kaip auga jų vaikai, apsupti meilės ir šilumos“, – teigė aktorius.

Holivudo garsenybė prasitarė, kad erzina žmonės, nurodinėjantys, kaip kitiems gyventi. „Girdėjau pastorių per televiziją sakant, kad aš ir Angie esame prastas pavyzdys, nes gyvename nesusituokę. Mane tai prajuokino. Kaip galima kitam aiškinti, ką daryti, jei tas žmogus tavęs nežeidžia? Kiek kartų tikra meilė ateina per gyvenimą? Vos porą kartų“, – dar kartą pabrėždamas meilę partnerei kalbėjo B.Pittas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką