Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 26d. 06:56

Be ko į užsienį nevyksta nė vienas karališkosios šeimos narys, taip pat ir Meghan?

Meghan Markle
Vida Press nuotr. / Meghan Markle

Dauguma mūsų, kelionėms į užsienį pradėję ruoštis iki jų pradžios likus kelioms dienoms, save laikome itin pareigingais ir organizuotais. Kiek kitokios taisyklės galioja karališkųjų šeimų nariams, kurie lagaminus krautis pradeda iki išvykimo likus keletui mėnesių. Per šį laiką jų stilistai turi pasirūpinti, kad kiekvienas vizitui besiruošiantis asmuo turėtų pakankamai drabužių. Be to, jie turi įsitikinti, kad lagamine liktų vietos vienam dalykui, be kurio nekeliauja nė vienas britų karališkosios šeimos narys.

Kiekvienas į užsienį darbo ar poilsio reikalais vykstantis britų karališkosios šeimos narys tarp įprastų drabužių turi turėti vieną suderintą juodos spalvos gedului skirtą drabužių rinkinį, jei netikėtai mirtų artimas šeimos narys.

Su sūnumi Archie ir vyru princu Harry į Afriką išvykusi Meghan Markle savo lagamine taip pat turėjo rasti vietos tokiems drabužiams.

Dažniausiai šie drabužiai taip ir lieka nepanaudoti, tačiau buvo atvejų, kai iš lėktuvo, pargabenusio karališkosios šeimos narius iš poilsinės ar darbo kelionės, jos nariai išlipo vilkėdami juodai. 1992-aisiais metais princesės Dianos tėvas Lordas Spenceris mirė šeimai slidinėjant Alpėse. Grįžusi į Londoną Diana jau vilkėjo atitinkamą aprangą.

Tačiau buvo ir tokių atvejų, kai karališkosios šeimos nariai tokiems liūdniems įvykiams nebuvo pasiruošę. 1952-aisiais mirus karaliui Jurgiui VI, jo dukra Elizabeth – dabartinė Anglijos karalienė, su vyru princu Philipu buvo išvykusi į Keniją. Dėl liūdnos žinios kelionę teko sutrumpinti ir Elizabeth turėjo grįžti į Jungtinę Karalystę, kad pradėtų darbą kaip monarchė.

Kadangi karaliaus Jurgio VI mirtis buvo labai netikėta, karalienė neturėjo su savimi pasiėmusi tinkamų drabužių. Elizabeth gabenusiam lėktuvui nusileidus oro uoste, ji iš jo neišlipo tol, kol darbuotojai neatnešė moteriai atitinkamų drabužių. Tik persirengusi ji pasirodė oficialiems asmenims ir jos laukusiai žiniasklaidai.

Tad siekiant išvengti panašių nesusipratimų, kiekvienas karališkosios šeimos narys, šalia kitų drabužių, į lagaminą turi įsidėti bent vieną juodos spalvos drabužių komplektą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką