Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 22d. 08:00

Beprotiškiausi Ozzy Osbourne’o poelgiai: skruzdės nosyje, gyvūnams nukandžiotos galvos

Būdamas 72 metų amžiaus ir, kaip teigiama, šiuo metu ne tik kad nuo narkotikų ir alkoholio švariu organizmu, bet ir kovodamas su Parkinsono liga, Ozzy Osbourne’as vis dar mėgaujasi savo bepročio metalisto įvaizdžiu. Kaip „New York Post“ teigė naujos dokumentikos apie atlikėją režisierius Gregas Johnstonas, Ozzy Osbourne’as pašėlęs buvo ne tik ant scenos, bet ir nulipęs nuo jos. Prisiminkime penkis beprotiškiausius atlikėjo poelgius.

Garsusis incidentas su skruzdėmis

Ozzy Osbourne’as vieną 1984 metų dieną šalia baseino esančiame bare laiką leido su drauge gastroliavusiais grupės „Mötley Crüe“ nariais. Buvęs „Black Sabbath“ lyderis, kaip teigiama, nuliūdo sužinojęs apie pasibaigusias kokaino atsargas. Nieko nelaukęs jis pasilenkė prie savo keliu ėjusiu skruzdėlių ir jas sušniurkštė.

Paprašytas patvirtinti šią istoriją, smulkiai aprašytą grupės „Mötley Crüe“ knygoje „The Dirt“, Ozzy Osbourne’as atsakė: „Ar tiesa, kad sušniurkščiau eilę skruzdėlių? Tai neįtikėtinai įmanoma. Ar prisimenu tai? Ne.“

Apšlapino policijos automobilį

Po vienų išgertuvių Memfyje Ozzy Osbourne’as kažkur dingo. Kaip pasakojama dokumentikoje, atlikėjas nubudo lauke, pajutęs gamtos šauksmą, ir nieko nelaukęs ėmė lengvintis… ant nežymėto policijos automobilio.

„Kai baigsi purtyti tą daiktą, vešiu tavo sėdynę į kalėjimą“, – išgirdo jis griežtą pareigūnės balsą.

Bet už grotų dainininkas vis dėlto neatsidūrė. Prižadėjęs taip daugiau nesielgti, jis gavo tik įspėjimą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Ozzy Osbourne'as žiūrovus „laistė“ putomis
AFP/„Scanpix“ nuotr./Ozzy Osbourne'as žiūrovus „laistė“ putomis

Tačiau tai ne vienintelis kartas, kai prispyrus reikalui iki tualeto Ozzy Osbourne’as nenuėjo. Kartą atlikėjas buvo sučiuptas besišlapinantis „Kingsgate Hyatt“ viešbutyje Sidnėjuje.

„Laukėme automobilio, – „New York Post“ pasakojo „Black Sabbath“ gastrolėse dirbęs Grahamas Wrightas. – Ozzy pasakė: „Mane prispyrė.“ Atsitempęs iš viešbučio fojė palmę vazone, į jį šlapinosi tol, kol pradėjo bėgti per kraštus.“

Nukando galvą šikšnosparniui

Įkvėptas komedijose naudojamų pyragų mėtymo scenų, Ozzy Osbourne’as pagalvojo, kad šaunu būtu 1982 metų „Diary of a Madman“ gastrolių pasirodymus užbaigti į minią mėtant žalią mėsą.

„Visi buvo aptaškyti žarnomis ir kepenimis“, – dokumentikoje pasakojo atlikėjo žmona Sharon Osbourne.

Vėliau jau patys gerbėjai į koncertus atsinešdavo mėsos ir ją mėtydavo į scenoje šėlusį metalistą. Ozzy Osbourne’ui atmintyje įstrigo ant scenos nugulusios „negyvos žiurkės ir avių sėklidės… gyvos gyvatės ir didžiausia varlė, kokią esu matęs“.

Kai ant scenos buvo numestas šikšnosparnis, Ozzy Osbourne’as pagalvojo, kad jis – guminis ir nukando jam galvą.

„Turėjau važiuoti į ligoninę ir pasiskiepyti nuo pasiutligės“, – sakė jis.

Galvos neteko ir balandis

Tarp beprotiškiausių Ozzy Osbourne’o poelgių – ir 1981 metais balandžiui nukasta galva per susitikimą su „CBS Records“ vadovais.

Atlikėjas turėjo paprastą planą – palikti įspūdį į dangų paleidžiant du balandžius ir rankomis parodant taikos ženklą, rašoma jo autobiografijoje „I Am Ozzy“. Tačiau dainininkas „įsiuto“ laukdamas žmonos Sharon Osbourne ženklo, kad atėjo jo eilė, todėl nukando balandžiui galvą ir spjovė ją į viešųjų ryšių atstovą.

„Teisininkų viršininkas pasakė: „Jei dar kada nors taip padarysi, mes tave visiškai sunaikinsime“, – dokumentikoje pasakojo Sharon Osbourne.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Sharon ir Ozzy Osbourne'ai su dukra Kelly Osbourne
AFP/„Scanpix“ nuotr./Sharon ir Ozzy Osbourne'ai su dukra Kelly Osbourne

Neapykantą paukščiams metalo muzikos žvaigždė jautė ir anksčiau. 1978-aisiais, apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų, Ozzy Osbourne’as nušovė kelias vištas, laksčiusias už jo ir pirmosios žmonos namų.

O vienose gastrolėse kažkas iš jo komandos narių pagrobė porą netoliese buvusiame ežere plaukiojusių ančių, viešbučio atstovui nesugebėjus parūpinti atlikėjui guminio ančiuko jo maudynėms vonioje.

„Jis jas paliko vonioje kambarinei. Esu įsitikinusi, kad ji nustebo“, – pasakojo žurnalistė Sylvie Simmons, drauge su „Black Sabbath“ vykusi į gastroles.

Bandė pasmaugti žmoną

Be, regis, jokios priežasties, po gražios vakarienės 1989 metais, Ozzy Osbourne’as savo sutuoktinei ramiu balsu pasakė: „Priėmėme sprendimą, kad tu turi mirti“.

„Jis šoko ant manęs ir pradėjo smaugti. Parvirtau ant stalo, radau panikos mygtuką ir jį paspaudžiau, – dokumentikoje „The Nines Lives of Ozzy Osbourne“ pasakojo Sharon Osbourne. – Netrukus atvyko policija. Tikriausiai tada bijojau labiausiai savo gyvenime.“

Tuo tarpu atlikėjas buvo uždarytas į areštinę ir tikino, jog užpuolimo neprisimena.

Sharon Osbourne kaltinimus vyrui atsiėmė, bet pasakė: „Jei dar kada taip padarysi, arba mane nužudysi, arba aš nužudysiu tave. Ar tu to nori savo vaikams?“

Po to Ozzy Osbourne’as pradėjo pusmečio trukmės gydymą reabilitacijos klinikoje.

Praėjus keliems metams atlikėjo žmona, panaudodama užmigti padedančius vaistus, išpešė iš jo prisipažinimą apie neištikimybę, rašo „New York Post“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rokeris Ozzy Osbourne'as vos nemirė nuo manikiūro: užsikrėtė pavojinga infekcija

Sharon Osbourne ryžosi drastiškiems pokyčiams: raudonus plaukus iškeitė į natūralesnį įvaizdį

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką