Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 5d. 18:39

Berlusconi duktė pažėrė kritikos tėvui

Barbara Berlusconi
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Barbara Berlusconi

Italijos premjero duktė Barbara Berlusconi pažėrė kritikos savo tėvui, patekusiam į skandalą dėl ryšių su jauna manekene, rašo britų visuomeninio transliuotojo BBC naujienų svetainė.

Interviu žurnalo „Vanity Fair“ Italijoje leidžiamai versijai B.Berlusconi pareiškė, kad politikai ir asmeniniame gyvenime turi laikytis tų principų, už kuriuos pasisako viešai.

„Politikų uždavinys – efektyviai vadovauti, rūpintis visuomenės gerove ir saugoti tas vertybes, kurias puoselėti viešai jie ragina. Todėl netikiu, kad politikas gali nubrėžti ribą tarp asmeninio ir viešo gyvenimo“, – sakė 25-erių premjero duktė.

Barbaros pareikšta nuomonė skiriasi nuo Italijos premjero padėjėjų pozicijos – jie teigia, kad S.Berlusconi privatus gyvenimas yra jo asmeninis reikalas.

72 metų Italijos premjeras pateko į skandalą dėl informacijos apie ryšius su 18-mete manekene Noemi Letizia.

Paaiškėjus, kad S.Berlusconi buvo N.Letizios gimtadienyje, premjero žmona Veronica Lario padavė skyrybų prašymą.

Interviu „Vanity Fair“ B.Berlusconi sakė, jog ją sukrėtė žinia apie tėvo romaną su moterimi, kuri jaunesnė už ją. Kalbėdama apie tėvų skyrybas B.Berlusconi sakė, kad spaudoje nieko nerašoma, kaip kenčia abu sutuoktiniai.

S.Berlusconi pradėjo vasaros atostogas, laikydamasis dietos ir streso mažinimo gydomosios programos.  B.Berlusconi yra vyriausia duktė iš trijų Italijos premjero vaikų, gimusių santuokoje su V.Lario. Barbara yra bendrovės „Fininvest“, įeinančios į S.Berlusconi žiniasklaidos priemonių imperiją, direktorė.

S.Berlusconi vaikai retai viešai kritikuoja tėvą, kurį, nepaisydami skandalų, vis dar remia 49 proc. italų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką