TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Bjaurieji ančiukai, virtę gulbėmis

Julia Roberts
Scanpix nuotr. / Julia Roberts
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kartais grožio vertė kaip vyno su amžiumi tik auga. Bent jau taip įrodė šie garsūs žmonės, kurių vardai dabar nuolat minimi tarp pasaulio gražiausių, geidžiamiausių, seksualiausių ir stilingiausių. Tiesa, jie žino, ką reiškia iš bjauriojo ančiuko virsti gražiąja gulbe. Laimė, šios įžymybės nepamiršo savo praeities ir jos neišsižada, o atvirai apie tai kalba.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Julia Roberts (43): varlė su didele burna

Bendraklasiai Julią pravardžiavo Varle, nes jos burna atrodė pernelyg didelė, o ant nosies karojo akiniai ypač storais stiklais. Kasdien būsima ekrano gražuolė iš mokyklos grįždavo verkdama ir savo problemas išsipasakodavo vyresniajam broliui Erikui.

AOP nuotr./Ashlee Simpson su seserimi Jessica
AOP nuotr./Ashlee Simpson su seserimi Jessica

Ashlee Simpson (26): prastesnė už seserį

„Ir vaikystėje, ir jaunystėje, palyginti su seserimi Jessica, jausdavausi negraži ir atstumianti. Mus nuolat lygindavo. Savaime aišku, kad seserį pateikdavo kaip pavyzdį, iki kurio man dar labai toli“, – dabar jau juokiasi simpatiška moteris, kurios sesuo, tenka pripažinti, jau senokai prarado buvusį žavesį.

Scanpix nuotr./Demi Moore
Scanpix nuotr./Demi Moore

Demi Moore (48) dėl žvairumo bandė žudytis

Be liemens, susisukusia nosyte, suspaustomis lūpomis – jaunoji Demi Gene turėjo krūvą kompleksų. Tačiau labiausiai ji nekentė savo akių. Tėvai nenorėjo gydyti įgimto dukters žvairumo, jie tam neturėjo nei pinigų, nei laiko, nei noro. Tik tuomet, kai į neviltį puolusi dukra pabandė nusižudyti, gimdytojai sutiko ją operuoti.

Scanpix nuotr./Beyonce
Scanpix nuotr./Beyonce

Beyonce (29): atlėpausė storulė

„Vaikystėje buvau labai apkūni. Kai reikėdavo užsisegti kelnes, man į pagalbą atskubėdavo visi šeimos nariai. Mano užpakalis atrodė pernelyg mėsingas, o ausys buvo taip atlėpusios, kad atrodė dvigubai didesnės už mano galvą. Kiekvieną vakarą meldžiau Dievą, kad bent truputį sulysčiau“, – liūdną praeitį prisimena viena iš seksualiausių dainininkių.

Scanpix nuotr./Nicole Kidman
Scanpix nuotr./Nicole Kidman

Nicole Kidman (43): ištįsęs nerangumas

Politiškai aktyvios mamos prašymu, Nicole drauge su seserimi dažnai gatvėje praeiviams dalydavo skrajutes ir ragindavo dalyvauti viename iš mitingų. „Jaučiausi labai nepatraukli ir nerangi, mano rankos ir kojos atrodė neproporcingai ištįsusios, todėl visuomet nustebdavau, jei į mane atkreipdavo dėmesį bent vienas pro šalį skubantis praeivis“, – liūdnai šypsosi dar viena ekrano gražuolė.

Scanpix nuotr./Bradley Cooperis
Scanpix nuotr./Bradley Cooperis

Bradley Cooperis (36): pernelyg mergaitiškas berniukas

„Vaikystėje mane visuomet painiodavo su mergaite dėl mano idiotiškos šukuosenos. Buvau pripratęs, kad esu niekam nepatrauklus. Tiesą pasakius, net ir šiandien man atrodo keista, kai mane pavadina seksualiu“, – prasitaria drovusis gražuolis.

AOP nuotr./Eva Longoria
AOP nuotr./Eva Longoria

Eva Longoria (36): Bjauri Tamsioji

„Mano šviesiaplaukės ir aukštaūgės gražuolės seserys mane nuolat pravardžiuodavo Preta Fea (liet. Bjauri Tamsioji). Seserys netgi pasakodavo baisią istoriją, kad esu pamestinukė, kurią jos neva rado ligoninėje. Buvau užgauliojama tik dėl to, kad mano oda ir plaukai buvo žymiai tamsesni už jų“, – sako viena iš seksualiausių Holivudo aktorių.

AOP nuotr./Khloe Kardashian
AOP nuotr./Khloe Kardashian

Khloe Kardashian (26): brokuota avis?

„Mūsų šeimoje buvau pati baisiausia, storiausia ir visuomet jaučiausi taip, tarsi būčiau labiausiai brokuota avis visoje bandoje“, – kartą prasitarė jauniausia iš sesučių Kardashian trijulės, neseniai tapusi naujuoju „Nivea“ veidu.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką