Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 7d. 16:50

Bono su narkotikais kovoja bažnyčioje

Grupės „U2“ lyderis Bono
„Scanpix“ nuotr. / Grupės U2 lyderis Bono

Bono sako, kad jam labai nedaug trūksta, kad būtų priklausomas nuo narkotikų. Grupės U2 lyderis lankosi bažnyčioje, kad sutramdytų savo juodosios asmenybės pusės troškimus.

„Daug laiko buvau apsuptas įvairių priklausomybių, o pastaraisiais metais – labiausiai. Pažįstu daug žmonių – ne tik grupės bosininkų, kurie turėjo kovoti su savais demonais pačiais įvairiausiais būdais“, – sakė dainininkas.

Bono kolega bosininkas Adamas Claytonas dešimtajame dešimtmetyje kovojo su alkoholizmo problema, nes kartais negalėdavo groti koncertuose.

„Viena mano pusė mano: „Oho, tu labai arti viso to." Nėra jokios abejonės, kad jaučiu tą laukinį potraukį ir kad labai lengvai pasiduočiau visoms supančioms pagundoms. Turbūt jau supratote, kad į bažnyčią einu ne dėl gražios architektūros“, – ciniškai sakė Bono.

Kad atsispirtų pagundoms, kiekvieną rytą Bono keliasi šeštą valandą (seniau tokiu laiku jis dažniausiai grįždavo namo po vakarėlių) ir meldžiasi, mankštinasi.

„Aš noriu iš dienos išspausti kiekvieną lašą, – Airijos „Nepriklausomam dienraščiui“ pasakojo  48 metų  dainininkas. – Meditacija maitina mano sielą – nuostabus dalykas, kad turiu laiko, kurį galiu skirti tik sau.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką