Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 28d. 11:05

Bradley Cooperio režisuotame filme „Taip gimė žvaigždė“ – visiškai kitoks Lady Gagos veidas

 Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“
Kadras iš filmo / Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“

Turbūt visi sutiks, kad scenos žvaigždė Lady Gaga turi tūkstančius skirtingų veidų ir ryškių įvaizdžių. Viešumoje ją visad matome ryškią, dėvinčią avangardinius kostiumus ir kasdienybę paverčiančią mados podiumu. Tačiau jau spalio 5 dieną dainininkę išvysime naujame amplua – ji tampa pagrindine Bradley Cooperio režisuoto filmo „Taip gimė žvaigždė“ aktore ir atskleidžia ne tik aktorystės talentą, bet ir visiškai kitokį savo veidą.

„Pažvelgusi į veidrodį kaskart krūptelėdavau. Pati save sunkiai atpažinau, nes grimas ir įvaizdis nuo mano tikrojo skyrėsi kaip diena ir naktis. Ir, jei atvirai, prie jo taip ir nepripratau“, – prisiminusi filmavimus šypsosi Lady Gaga. Jos herojei prireikė gerokai mažiau grimo ir kitos spalvos peruko.

Abi žvaigždės atvirame interviu prisipažino, kad nusprendę pasinerti į jiems neįprastas sferas (Bradley Cooperis – į režisūrą, Lady Gaga – į vaidybą), rizikavo savo karjeromis. Tačiau iš iki šiol paskelbtų recenzijų ir žiūrovų vertinimų matyti, kad abu jie jaudinosi be reikalo. Portale imdb.com juosta įvertinta 9 iš 10 balų, o „Rotten Tomatoes“ net 95 recenzijų yra teigiamos.

Kadras iš filmo/ Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“
Kadras iš filmo/ Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“
Kadras iš filmo/ Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“
Kadras iš filmo/ Lady Gaga ir Bradley Cooperis filme „Taip gimė žvaigždė“

Įdomu tai, jog perskaitę scenarijų, šiuo projektu rimtai susidomėjo tokie kino pramonės grandai kaip Stevenas Spielbergas ir Clintas Eastwoodas, tačiau režisieriaus kėdė atiteko prie scenarijaus rašymo aktyviai prisidėjusiam Bradley Cooperiui.

Venecijos kino festivalyje, kur įvyko didžioji „Taip gimė žvaigždė“ premjera, po seanso žiūrovai atsistoję plojo net 8 minutes.

„Būnant šešerių, mane nusivedė į grupės „Metallica“ koncertą. Tai, ką mačiau, man paliko tokį įspūdį, kad vis svajodavau tą jausmą perkelti į kino ekraną. Jei po filmo žmonės stovi ir ploja, reiškia, jausmas tikrai stiprus“, – sakė Bradley Cooperis.

Romantinė drama „Taip gimė žvaigždė“ pasakos apie senstantį muzikantą Džeksoną (Bradley Cooperis), kuris atranda – ir įsimyli – savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę (ją vaidina Lady Gaga). Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas tiesiogine to žodžio prasme išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Tai yra pirmasis Lady Gagos pagrindinis vaidmuo kine, tuo tarpu aktorius Bradley Cooperis mums jau pažįstamas iš filmų „Amerikiečių snaiperis“, „Amerikietiška afera“, „Optimisto istorija“ ir kt.

Ilgai lauktas filmas „Taip gimė žvaigždė“ į Lietuvos didžiuosius ekranus atkeliauja jau spalio 5 dieną.

VIDEO: TAIP GIMĖ ŽVAIGŽDĖ - Lady Gaga Bradley Cooper'io filme - kinuose 2018 m. spalį

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką