Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 21d. 21:08

Brado Pitto moterys: tarp Charlize Theron ir Angelinos Jolie jau prieš daug metų perbėgo juoda katė

Charlize Theron, Bradas Pittas ir Angelina Jolie
„Scanpix“ nuotr. / Charlize Theron, Bradas Pittas ir Angelina Jolie

Savaitgalį pramogų pasaulį apskriejo žinia, kad Bradas Pittas susitikinėja su kita Holivudo garsenybe – aktore Charlize Theron. Įdomu tai, kad tarp naujosios jo draugės ir buvusios žmonos Angelinos Jolie jau ilgą laiką yra perbėgusi juoda katė – ir ne vien dėl to, kad daugelį metų jos abi kovojo dėl tų pačių vaidmenų.

Santykiai tarp naujos ir buvusios Brado Pitto meilės – gana komplikuoti, ir tokie buvo dar gerokai prieš Brado ir Charlize romaną.

Jau prieš porą metų būta publikacijų, kuriose nagrinėti Jolie ir Theron santykiai – esą moterys metų metus konkuruoja dėl tų pačių vaidmenų ir „negali pakęsti viena kitos“.

Dar 2017 metų „Radar Online“ publikacijoje rašyta, kad Angelina Jolie specialiai įsigeidė gauti vaidmenį juostos „Frankenšteino nuotaka“ perdirbinyje, kad suerzintų savo konkurentę. Charlize Theron, anot šaltinių, Angelinai Jolie išreiškus susidomėjimą liko „antruoju studijos pasirinkimu“.

Maža to, Angelina Jolie dar ir vilkino susitarimą su studija, kas reiškė, kad Charlize Theron taip pat pakibo ant plauko – kol ji laukė galutinio studijos sprendimo, nelabai galėjo svarstyti kitų vaidmenų ir pasiūlymų.

„Angie dar nesudarė sutarties su „Universal“ dėl naujo monstrų filmo, bet pasiūlymas vis dar padėtas ant stalo. Atrodo, kad jai patinka erzinti Charlize, kuri norėjo imtis šio filmo ir yra įsitikinusi, kad Angie įsikišo tik tam, jog atimtų vaidmenį iš jos“, – aną kartą apie garsių moterų konfliktą pasakojo vienas šaltinis.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie
AFP/„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie

Ir šis atvejis – ne pirmas garsių moterų karjeroje, kuomet susikirto jų interesai. Pranešama, kad Angelina Jolie buvo atsisakiusi vaidmens juostoje „Žmogžudystė Rytų eksprese“, kuris po to buvo pasiūlytas Charlize Theron. Apie tai sužinojusi, Jolie persigalvojo ir pareiškė, kad vis tik nori vaidinti tame filme. Galiausiai tas vaidmuo atiteko visai kitai aktorei – filme pasirodė Michelle Pfeiffer.

Angelina Jolie taip pat vaidino juostoje „Turistas“, nors iš pradžių šis vaidmuo buvo pasiūlytas Charlize Theron.

„Neapykanta tarp šių dviejų prasidėjo jau labai seniai, ir tai tiesiog nesiliauja, – sakė šaltinis. – Atrodo, tarytum režisieriai specialiai mėgintų sukurti sąmyšį kurstydami jas viena prieš kitą, siūlydami scenarijus joms abiem ir palikdami santykius išsiaiškinti tarpusavyje“.

Kadras iš filmo/Charlize Theron filme „Atominė blondinė“
Kadras iš filmo/Charlize Theron filme „Atominė blondinė“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką