Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 1d. 19:59

Brangiausių visų laikų vestuvių dešimtukas: nuo 3 iki 98 milijonų eurų

Chelsea Clinton ir Marcas Mezvinsky, Elizabeth Taylor ir Larry Fortensky, Princas Williamas ir Kate Middleton, Liza Minnelli ir Davidas Gestas Tik prenumeratoriams
Vida Press nuotr. / Chelsea Clinton ir Marcas Mezvinsky, Elizabeth Taylor ir Larry Fortensky, Princas Williamas ir Kate Middleton, Liza Minnelli ir Davidas Gestas
Brangiausios vestuvės istorijoje kainavo 98 milijonus eurų. Už tokią kainą galima ne tik paatostogauti Bahamuose, nusipirkti nuosavą vilą su kino teatru, bet ir šalia jos – malūnsparnį. Tačiau ne viena pora nusprendė, kad pinigus geriau išleisti ne kam kitam, o prabangiai puotai. Pateikiame jums TOP 10 jaunųjų, kurių vestuviniai biudžetai gerokai viršija mūsiškius, įprastus lietuviškoms puotoms.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad vestuvės yra viena svarbiausių švenčių jaunikio ir jaunosios gyvenimuose. Daugybė porų trokšta įsimintinos dienos, todėl negaili pakloti ir sumos už gėles, svečių pramogas, tortus bei drabužius.

Poros nori unikalumo, tačiau, paradoksalu, beveik visos brangiausių vestuvių dešimtuke pateiktos santuokos ceremonijos turėjo nemažai panašumų. Jose – gausu įvairių ritualų, vaišių ir veiklos.

Palyginimui, amerikiečiai savo vestuvėms išleidžia nuo 17 tūkst. iki 28 tūkst. eurų, o vidutinė jų kaina yra apie 22 tūkst. eurų. Tačiau toliau išvardyti žmonės nusprendė, kad 1 mln. eurų jiems toli gražu neužteka, kad padengtų visas išlaidas.

Taigi, jūsų dėmesiui – brangiausios pasaulyje vestuvės iki 2021 metų.

10 vieta – Elizabeth Taylor ir Larry Fortensky

Kaina: 3 mln. eurų.

Metai: 1991

Svečiai: 160

Vieta: Michaelo Jacksono vila „Neverland“, Kalifornijoje.

„Scanpix“ nuotr./Elizabeth Taylor ir Larry Fortensky
„Scanpix“ nuotr./Elizabeth Taylor ir Larry Fortensky

Niekam tikusi pažinties istorija. Taip apie šiuos jaunavedžius kalba žmonės, išgirdę, kaip jiedu susitiko. Holivudo legenda Elizabeth ir statybininkas Larry vienas kitą sužavėjo reabilitacijoje. Ši, galima sakyti, tikrai unikali meilės istorija baigėsi didinga vestuvių ceremonija. Tai buvo tikra garsenybių puota, kurioje dalyvavo tokios įžymybės kaip Liza Minnelli, Eddie'is Murphy'is ir Macaulay Culkinas.

Nors tai buvo aštuntos Holivudo aktorės vestuvės, joms ji nepagailėjo didelės sumos pinigų. Tiesa, galėjo ji džiaugtis, kad turi gerų draugų, nes dalį šventės išlaidų padengė Michaelas Jacksonas. Pavyzdžiui, atlikėjas pasamdė apie 100 apsaugos darbuotojų, tarp jų net ir buvusį Izraelio armijos karininką.

O, kol draugai rūpinosi saugumu, nuotaka žvalgėsi puošnaus drabužio savo svarbiausiai gyvenimo šventei. Vestuvių dieną Elizabeth vilkėjo 22 tūkst. eurų kainavusią „Valentino“ suknelę.

Deja, prabangios vestuvės negarantavo ilgo ir laimingo gyvenimo. Po penkerių metų santuokos pora išsiskyrė, bet liko gerais draugais iki aktorės mirties, 2011 metais. Paskutiniam savo vyrui ji netgi paliko turtą. Pasirodo, draugiškus santykius galima palaikyti net po skyrybų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką