Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 21d. 10:44

Britney Spears pranešė neberengsianti pasirodymų

Britney Spears koncerto akimirka
Vida Press nuotr. / Britney Spears koncerto akimirka
Britney Spears (39) gerbėjų liūdesiui dainininkė pranešė nerengsianti pasirodymų tol, kol jos tėvas bus atsakingas už jos karjeros sprendimus. Tokią teisę jis gavo, kai 2008 m. Jamie Spearsui teismas priskyrė atlikėjos globą.

Kaip žinoma, dainininkė jau kurį laiką bando nutraukti prieš 13 metų teismo Jamie Spearsui skirtą jos globą. Tai reiškia, kad Britney Spears tėvui, po to, kai atlikėja dėl psichologinių problemų buvo paguldyta į ligoninę, oficialiai buvo leista tvarkyti dukters asmeninius ir verslo reikalus.

Britney Spears anksčiau teigė, kad ši globa „sužlugdė jos svajones“, turėjo įtakos jos psichologinei sveikatai. Pastaruoju aspektu itin susirūpino ir popmuzikos princesės gerbėjai. Šįkart juos pasiekė dar viena ir tikrai ne geresnė žinia.

„Artimiausiu metu nepasirodysiu scenoje, kol mano tėvas reguliuos ką galiu vilkėti, sakyti, daryti ir galvoti“, – rašė Britney Spears. Beje, scenoje dainininkės nematėme nuo 2018 m.

„Mieliau dalysiuosi vaizdo įrašais, taip, iš savo svetainės nei nuo scenos Vegase… Nesidarysiu ryškaus makiažo ir neatiduosiu savo jėgų ant scenos, kur metų metus negaliu atlikti savo dainų remiksų“, – tęsė Britney Spears.

Įraše atlikėja taip pat išreiškė antipatiją apie jos gyvenimą kuriamoms dokumentikoms, vis primenančioms „gėdingus įvykius“, iš kurių Britney Spears teigia pasimokiusi ir jau seniai juos pamiršusi.

Prieš keletą dienų tebesitęsiančioje byloje dėl Britney Spears globos teisių tėvui panaikinimo atlikėja pasiekė nedidelę, bet labai svarbią pergalę. Jai leista pasisamdyti naują advokatą.

Be to, dainininkė sakė norinti pareikšti kaltinimus savo tėvui dėl „piktnaudžiavimo globa“.

Šiuo metu už Britney Spears turtus, įvertintus 60 mln. dolerių, atsakingas yra vienintelis Jamie Spearsas, kuris, beje, savo paties asmeniniais reikalais pasirūpinti negali nuo 2019 m. rugsėjo dėl suprastėjusios sveikatos, sakė jo advokatas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką