Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 8d. 20:29

Komikas R.Gervaisas pareiškė po mirties norintis būti sušertas liūtams: zoologijos sodas prašymą atmetė

Liūtas ir Ricky Gervaisas
123RF.com ir Vida Press nuotr. / Liūtas ir Ricky Gervaisas

Žinomas britų komikas, aktorius, vienas iš „Auksinių gaublių“ vedėjų Ricky Gervaisas visuomenę nustebino pareiškimu – išsakė norą po mirties būti suėdamas liūtų. Pats Londono zoologijos sodas į tokias mintis žiūri skeptiškai – sako, kad vyras liūtams būtų pernelyg kremzlėtas.

59-erių komikas neseniai atskleidė, kad savo palaikus norėtų atiduoti Londono zoologijos sodo gyvūnams, jog tokiu būdu galėtų „ką nors grąžinti“ gamtai.

„Būtų puiku, jei būčiau sušertas Londono zoologijos sodo liūtams. Tai būdų naudinga, ar ne? Būtų gerai kažką grąžinti. Mes valgome gyvūnus ir taip griauname buveines niekada neatiduodami nieko atgal. Mes viską imame iš šio pasaulio, viskas, ką darome, yra mums, o štai mes nesame maistas kitiems.

Taigi, bent aš galėčiau duoti ką nors atgal“, – pokalbių laidoje „Conan“ savo norą argumentavo R.Gervaisas.

VIDEO: Ricky Gervais On How He Wants To Die - CONAN on TBS

Komikas taip pat pripažino, kad mintis apie lankytojus, stebinčius, kaip liūtai taršo jo kūną, verčia kikenti.

„Būtų smagu matyti turistų veidus, kuomet šis miręs, storas, nuogas kūnas būtų numetamas liūtams, o kai jis kristų, kai kurie žmonės klaustų, ar tai ne tas pats vyrukas iš serialo „Ofisas“, – juokavo R.Gervaisas.

Kalbėdamas apie mirtį vyras taip pat patikino, kad jam nesvarbu, kaip jis iškeliaus iš šio pasaulio, tačiau pridūrė besiviliantis išvengti nepatogios mirties.

„Aš susitaikiau su tuo. Mes visi mirsime. Aš nesijaudinu dėl buvimo mirusiu, nes aš to nesužinosiu, – sakė komikas. – Tiesiog nenoriu mirti vienas ar agonijoje ir nenoriu mirti gėdingai.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ricky Gervaisas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ricky Gervaisas

Vis dėlto panašu, kad po mirties liūtams R.Gervaisas sušertas nebus – Londono zoologijos sodas atmetė šį prašymą.

„Įtariu, kad Ricky būtų pernelyg kremzlėtas mūsų liūtams“, – „The Sun“ paaiškino gamtos apsaugos labdaros organizacijos „ZSL“, kuriai priklauso ir Londono zoologijos sodas, atstovė Kathryn England.

Tuo pačiu ji pridūrė, kad galbūt komikas galėtų atlikti kitokią auką – paaukoti pinigų iš savo turimo 102 milijonų svarų (113 milijonų eurų) vertės turto.

„Dėl karantino šiuo metu išgyvename finansinius sunkumus, taigi, jei kažkas nori „grąžinti ką nors atgal“, mes mielai priimsime paramą, kuri padės išmaitinti mūsų liūtus labiau tinkamesnėmis dietomis“, – kalbėjo K.England.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką