Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 09 26, 06:08

„Bukas ir bukesnis“ grįžta į ekranus: Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas jau pradėjo filmuotis komedijos tęsinyje

Pagaliau prasidėjo ilgai lauktas komedijos „Bukas ir bukesnis“ (org. „Dumb & Dumber“) tęsinio filmavimas. Pagrindinius vaidmenis atliks pirmojoje dalyje nusifilmavę ir po jos išgarsėję Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas.
Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas „Buko ir bukesnio“ tęsinio filmavimo aikštelėje
Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas „Buko ir bukesnio“ tęsinio filmavimo aikštelėje / „Twitter“ nuotr.
Temos: 1 Jimas Carrey

Anksčiau 51-erių Jimas Carrey buvo nusprendęs nebevaidinti „Buko ir bukesnio“ tęsinyje, tačiau panašu, kad iškilusius nesutarimus su filmą kuriančia kompanija pavyko išspręsti ir jau kitais metais legendinės komedijos tęsinys turėtų pasiekti kino teatrus.

Komikas Jimas Carrey antradienį paviešino nuotrauką iš pirmosios dienos „Buko ir bukesnio“ filmavimo aikštelėje Atlantoje. Nuotraukoje matyti į savo personažus persikūniję Jimas Carrey ir Jeffas Danielsas, bandantys skaityti aukštyn kojom apverstą vaikišką knygelę. Vėliau nuotrauka savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo ir Jeffas Danielsas.

Siužeto detalės kol kas nėra atskleidžiamos, tačiau žinoma, kad veiksmas vyks praėjus 20-iai metų nuo įvykių, užfiksuotų pirmojoje dalyje. Lloydas Christmasas ir Harry Dunne'as išsiruoš į kelionę ieškoti Harry dukters, tikėdamiesi, kad ji sutiks padovanoti tėvui savo inkstą.

Pirmoji dalis 1994-aisiais buvo itin populiari ir visame pasaulyje uždirbo 240 mln. JAV dolerių.

58-erių Jeffas Danielsas praėjusį sekmadienį „Emmy“ apdovanojimuose pelnė geriausio televizijos aktoriaus statulėlę už vaidmenį seriale „The Newsroom“, o žurnalistams teigė, kad labai džiaugiasi šiuo įvertinimu, nes tai pirmas rimtas jo karjeros pasiekimas.

„Švęsime iki aušros, o tada sėsiu į lėktuvą ir skrisiu į Atlantą, kur pradėsime filmuoti „Buko ir bukesnio“ tęsinį“, – po apdovanojimų ceremonijos sekmadienį sakė Jeffas Danielsas.

Jeffas Danielsas Emmy apdovanojimuose pelnė geriausio aktoriaus statulėlę
Jeffas Danielsas „Emmy“ apdovanojimuose pelnė geriausio aktoriaus statulėlę

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką