Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 20, 21:00

Buvę aktoriai, kine sužibėję vaikystėje: ką veikia ir kaip atrodo šiandien?

Tam, kad taptum pripažintu aktoriumi, įprastai prireikia daug metų besitęsiančio sunkaus darbo. Tačiau yra ir tokių, kurie šią sėkmę pasiekia neįtikėtinai anksti – tampa žvaigždėmis dar nebaigę mokyklos. Nepaisant to, kai kurie jaunieji aktoriai atsisakė šlovės, paliko šou verslą ir nusprendė pasirinkti eilinių žmonių gyvenimą be scenos šviesų.
Peteris Ostrumas, Mara Wilson, Danny Lloydas, Michaelas Oliveris, Mary-Kate ir Ashley Olsen Tik prenumeratoriams
Peteris Ostrumas, Mara Wilson, Danny Lloydas, Michaelas Oliveris, Mary-Kate ir Ashley Olsen / Vida Press, Scanpix, Instagram nuotr.

Mara Wilson

Marą Wilson greičiausiai pažįstate iš jos vaidmenų dešimtojo dešimtmečio klasikiniuose filmuose šeimai, pavyzdžiui, „Ponia Dautfajė“, „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“ ir Roaldo Dahlo knygos „Matilda“ ekranizacijoje. Ji buvo viena iš tų vaikų aktorių, kurie, atrodo, pasižymėjo išmintimi, pranokstančia savo amžių. Niekada neatrodė, kad Mara tik bando vaidinti prieš kamerą – jos vaidmenys buvo natūralūs, visiškai jai būdingi. Taigi galbūt todėl jos darbas šiuose filmuose po daugelio metų vis dar mielai prisimenamas.

„Scanpix“ nuotr./Mara Wilson
„Scanpix“ nuotr./Mara Wilson

2016 m. kalbėdama su leidiniu „People“, M.Wilson paaiškino, kad jos pasitraukimas iš aktorystės įvyko palaipsniui, beveik jai pačiai to nesuvokiant. Mirus motinai, aktorystė tapo vienintele jos gyvenimo paguoda, tačiau ji nebeturėjo tokio entuziazmo kaip vaikystėje. Prasidėjus brendimui, Mara gėdijosi natūralių pokyčių, todėl jai buvo sunku juos parodyti viešai. Galiausiai supratusi, kad gali išgyventi ir be vaidybos, susitelkė į rašymą. 2013 m. ji parašė pjesę „Sheeple“, o 2016 m. išleido memuarų knygą „Where Am I Now“.

Instagram nuotr./Mara Wilson
Instagram nuotr./Mara Wilson

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką