Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 11d. 13:28

Buvusi Cristiano Ronaldo mergina papasakojo apie tamsiąją futbolininko pusę: „Jis psichopatas“

Cristiano Ronaldo ir Jasmine Lennard
„Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr. / Cristiano Ronaldo ir Jasmine Lennard

Buvusi Cristiano Ronaldo mergina Jasmine Lennard apkaltino futbolo žvaigždę psichologiniu smurtu ir išvadino jį „psichopatu“. Ji sako apie savo patirtį garsiai prabilusi tik tam, kad padėtų kitai su futbolininku besibylinėjančiai merginai, kuri tikina buvusi išprievartauta žvaigždės. Jasmine Lennard nori, kad žmonės pamatytų kitą, slepiamą Ronaldo pusę, ir nustotų jį taip garbinti.

33-ejų Jasmine Lennard, modelis ir buvusi britų realybės šou „Big Brother“ dalyvė, su Ronaldo susitikinėjo 2008 metais, kai jis dar žaidė „Manchester United“ komandoje.

Serijoje „Twitter“ žinučių, kurios dabar jau yra ištrintos, moteris apkaltino futbolininką psichologine prievarta. Ronaldo esą jai grasino, kad jeigu ji susitikinės su kuo nors kitu arba išeis iš namų, jis lieps ją pagrobti ir jos kūną „supjaustys gabalėliais, įkiš į maišą ir išmes į upę“.

Vienoje iš tų žinučių Jasmine Lennard tiesiogiai kreipėsi į Ronaldo, sakydama „Kuo po paraliais tu save laikai?“. Ji taip pat tikino turinti „įrodymų apie viską“ ir kad „jis yra psichopatas“.

Vida Press nuotr./Jasmine Lennard
Vida Press nuotr./Jasmine Lennard

Jasmine Lennard taip pat tvirtino, kad net ir pasibaigus romanui su Cristiano Ronaldo, jie toliau karts nuo karto palaikydavo ryšį. Ji taip pat sako turinti žinučių, gautų iš Ronaldo per pastaruosius pusantrų metų, kurios bus „neįkainojamos“ amerikietei Kathryn Mayorgai, šiuo metu besibylinėjančiai su futbolininku dėl išprievartavimo 2009 metais. Tos žinutės esą atskleis jo tikrąjį veidą ir tai, koks „nesveikas jis yra“.

„Niekas nė nenutuokia, koks jis yra iš tikrųjų. Jei jie žinotų bent pusę tiesos, būtų pakraupę. Nebesėdėsiu daugiau nuošalyje ir nežiūrėsiu, kaip jis arogantiškai meluoja visiškai nejautriu būdu, samdydamasis armiją viešųjų ryšių specialistų ir teisininkų, kad jam padėtų“, – griežtai nukirto moteris.

Na o Cristiano Ronaldo su jam mestais kaltinimais kategoriškai nesutinka – vadina tai išsigalvojimu ir melu, ir apskritai tikina niekada su ta moterimi nedraugavęs. Futbolininkas taip pat žada imtis teisinių veiksmų, mat jaučiasi bereikalingai apšmeižtas.

Vida Press nuotr./Jasmine Lennard
Vida Press nuotr./Jasmine Lennard
Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką