Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 21, 10:21

C.Blanchett neatitraukė žvilgsnio nuo B.Cooperio veido bruožų: dėl jų ėmėsi vaidmens

Kino žvaigždė Cate Blanchett negalėjo atsižavėti kolegos aktoriaus Bradley Cooperio akimis, kai kartu dirbo besifilmuodami naujausiame „Oskaro“ laureato režisieriaus Guillermo del Toro filme „Košmarų skersgatvis“ (angl. „Nightmare Alley“).
Cate Blanchett ir Bradley Cooperis
Cate Blanchett ir Bradley Cooperis / Du Kine nuotr.

C.Blanchett, vaidinanti psichiatrę daktarę Lilith Ritter, su kuria filmo pagrindinis veikėjas Stantonas Carlisle (akt. Bradley Cooperis) bendradarbiauja, kad sukurtų meistrišką apgaulę, sakė negalėjusi atitraukti žvilgsnio nuo B.Cooperio „ilgų“ blakstienų, kai jie darbavosi filmavimo aikštelėje.

„Jis turi labai ilgas blakstienas, kurias pastebėjau psichoanalitikės scenoje, kai žiūrėjau į jį ir analizavau jo veidą“, – prisiminė 52-iejų metų aktorė Cate Blanchett.

„Jis, Bradley, turi tiesiog nuostabias blakstienas“, – tęsė aktorė. „Jis nuostabus aktorius, bet jo blakstienos tokios dieviškos.“

C.Blanchett net juokavo, kad būtent vešlios Bradley Cooperio blakstienos ir paskatino ją prisijungti prie naujausio vizionieriaus Guillermo del Toro projekto.

„Štai kodėl aš ėmiausi šio darbo!“, – juokaudama sakė ji.

Filme veiksmas vyksta 20 amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje ir pasakoja apie charizmatišką, tačiau žemai puolusį sukčių Stantoną Carlisle (akt. Bradley Cooperis), kuris užklysta į klajojantį cirką ir ten sutinka keistą porą: aiškiaregę Zeeną (akt. Toni Collette) ir į pensiją išėjusį jos vyrą mentalistą Pytą (akt. Davidas Strathairnas).

Ši keistuolių porelė Stantonui atskleidžia savo darbo gudrybes, o šis, iš prigimties būdamas sukčius, sugalvoja patobulinti gudrybių techniką, ir apšvarinti turtingą Niujorko elitą.

Kartu su ištikima virtuoze Mole (akt. Rooney Mara), Stentonas puikiai vykdo savo planą, ir Niujorke tampa žymiu „pranašautoju“. Ir tada jis sumano apgauti pavojingą magnatą (akt. Richardas Jenkinsas) padedamas paslaptingos psichiatrės (akt. Cate Blanchett) – dvilypės fatališkos moters, kuri taps iki šiol grėsmingiausia jo priešininke.

„Vaidinu psichiatrę, kuri domisi proto galia, paslėptomis tiesomis, į kurias niekas iš mūsų nenori žiūrėti, pavojingais proto užkampiais“, – sakė Cate Blanchett.

„Istorija iš esmės yra apie sukčių, kurį vaidina Bradley [Cooperį], kuris cirke išmoksta skaityti mintis ir panaudoja šį triuką, kaip būdą greitai užsidirbti“, – pridūrė aktorė.

Jokių antgamtinių elementų. Tiesiog pavojinga, tikrai tamsi ir šiurpoka istorija, paremta originaliu 1946-ųjų William Lindsay Gresham romanu, kuris kartą jau buvo pritaikytas 1947-ųjų metų filmui, „Košmarų skersgatvis“ kinuose nuo sausio 21 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką