Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 18, 11:53

Cameron Diaz atskleidė, kad niekada nesiprausia veido: „Aš esu pabaisa“

Kadaise Cameron Diaz (49) buvo Holivudo mergina, tačiau beveik prieš dešimtmetį aktorė atsisveikino su garsenybių gyvenimo spindesiu ir žavesiu. Negana to, atsisakė visuomenėje galiojančių grožio standartų.
Cameron Diaz
Cameron Diaz / „Scanpix“ nuotr.

49-erių metų moteris atskleidė, kad ji retai kada galvoja apie savo išvaizdą ir niekada neplauna veido, nors turi milijardą asmens higienos priemonių.

Apie tai, koks laisvas jos gyvenimas dabar, kai ji nebėra dėmesio centre, C.Diaz papasakojo naujame interviu su „RuPaul's Drag Race“ žvaigžde Michelle Visage jos BBC tinklalaidėje „Rule Breakers“.

„Scanpix“ nuotr./Cameron Diaz
„Scanpix“ nuotr./Cameron Diaz

Aktorė Holivudo viliones pavadino tokiais spąstais, kurių ji išvengė 2015 m. ištekėjusi už Benji Maddeno.

„Vėl grįžtu prie visų šių spąstų, ypač mūsų visuomenėje, pavyzdžiui, ką mes vertiname, kas mums atrodo svarbu, – sakė ji Michelle. – Klausyk, jei tau tai svarbu, tai gerai.“

Pranešama, kad C.Diaz atsisakė beveik 100 milijonų dolerių vertės filmų pasiūlymų, tačiau atrodo, kad dėl to nesigaili.

„Esu absoliuti visų visuomenėje egzistuojančių moterų objektyvacijos ir išnaudojimo auka, – kalbėjo Cameron. – Aš pati tam tikrais laikotarpiais į visa tai įsijaučiu.“

„Sunku nežiūrėti į save ir nevertinti savęs pagal kitus grožio kriterijus, ir manau, kad tai vienas didžiausių dalykų. Pastarųjų aštuonerių metų aš – kaip laukinis gyvūnas, kaip pabaisa.“

Vienas netikėtas teigiamas dalykas yra tai, kad šiais laikais ji gali mažiau dėmesio skirti savo išvaizdai.

„Man tai nerūpi, – šmaikštavo Cameron. – Tiesiogine prasme paskutinis dalykas, apie kurį galvoju kasdien... gal net visai negalvoju per dieną, yra tai, kaip atrodau.“

„Ne, ne, aš tiesiogine prasme nieko nedarau. Niekada neplaunu veido, – tęsė ji ir pridūrė, kad turi „milijardą produktų“, kurie iš esmės kaupia dulkes lentynose.“

„Scanpix“ nuotr./Cameron Diaz
„Scanpix“ nuotr./Cameron Diaz

„Du kartus per mėnesį, jei man pasiseka, sakau: Geriau tai užsidėsiu. Vieną kartą pavyksta, tiesa? Ar tai viskas, ką turiu daryti? Tiesiog šiuo metu nesu tokioje vietoje, kad galėčiau skirti energijos“, – atskleidė C.Diaz.

Jos prioritetas dabar, kai ruošiasi pasitikti 50-metį, yra „išlikti stipriai“. Atostogų žvaigždė buvo pirmoji Michelle naujos tinklalaidės viešnia.

„Prisijunkite prie manęs, kai kalbėsiu su žmonėmis, kurie pakeitė savo gyvenimo kryptį žygiuodami pagal savo pačių dūdelę! Mano pirmasis šios Tarptautinės moters dienos svečias yra toks tinkamas.... Tai nuostabūs, linksmi ir gražūs iš vidaus ir iš išorės“, – socialinėje žiniasklaidoje parašė realybės šou žvaigždė.

Nepaisant to, kad nebevaidina, C.Diaz vis dar labai daug dirba ir turi sėkmingą vyno įmonę „Avaline“.

Neseniai ji pasidalijo vaizdo įrašu „Mylėk save“, kuriame šalia savo gėrimo butelio uždegė „Goop Hands Off My Vagina“ žvakę.

Verslo savininkė rašė: „Švarus, skanus vynas ir Goop vagina žvakė – puikios dovanos visiems, kuriuos mylite (įskaitant save). Į sveikatą!“

Žvaigždė „Something About Mary“ kartu su drauge ir partnere Katherine Power 2020 m. liepą pristatė „Avaline“. Vynas gaminamas iš ekologiškų vynuogių, be pridėtinių cukrų ir dažiklių, be to, yra veganiškas.

Vyndarė taip pat paskelbė antrąjį vaizdo įrašą instagrame, kuriame reklamuojama „Avaline“ prenumeratos paslauga.

Paskutinis C.Diaz vaidmuo didžiajame ekrane buvo 2014 m. filmo „Annie“ ekranizacijoje, kurioje ji suvaidino baisiąją ponią Hannigan, kuri mėgo vyną, o savo globojamiems našlaičiams gyvenimą pavertė apgailėtinu.

Nuo to laiko ji daugiausia dėmesio skiria šeimai ir verslumui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką