Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 18, 13:05

Cardi B nuo vyro dovanų gavo vilą Dominikos Respublikoje: pasidairykite po ją

Tokia gimtadienio dovana – daugelio svajonė. Reperis Offset (29) savo mylimajai Cardi B 29-to gimtadienio proga padovanojo vilą egzotiškoje Dominikos Respublikoje.
Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje
Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje / Vida Press nuotr.

NORITE SUŽINOTI, KAIP GYVENA KITOS ŽVAIGŽDĖS? DAUGIAU GARSENYBIŲ NAMŲ APŽIŪRĖTI GALITE PASPAUDĘ ČIA!

Kaip rašo Nypost.com, vila labiau investicinė ir pora čia apsistos nebent atostogų metu. Reperė ketina namą nuomoti turistams ir draugams.

„Jau kurį laiką Setui kartoju, kad noriu investuoti į trumpalaikei nuomai skirtą būstą Dominikos Respublikoje ir kitose Karibų šalyse (kadangi ten žmones atostogų vyksta ištisus metus), bet man pasirodė, kad jam ši mintis nepatiko ir jis geriau pinigus investuos į kitas sferas. Klydau“, – rašė dovana instagrame besidžiaugianti Cardi B.

Kiek reperės sutuoktinis išleido šešis miegamuosius ir septynis su puse vonios kambarius turinčiai vilai nežinoma, bet atostogų oazė skelbimuose buvo pardavinėjama už 1,49 mln. dolerių.

„Labai džiaugiuosi, kad iš tikrųjų klauseisi ir ne tik šypsojaisi bei linksėjai galva, kad tik liaučiausi su tavimi apie tai kalbėjusi. Nemanai, kad mano investicijų idėjos beprotiškos“, – tęsė Cardi B.

Vida Press nuotr./ Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje
Vida Press nuotr./ Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje

Taip pat nežinoma, kiek už vilos nuomą prašys reperių pora, bet šiuo metu tinklalapyje „Airbnb“ naktis šiame „Calle Plaza“ name kainuoja 836 dolerius.

Offest vilą įsigyti padėjo Dominikos Respublikoje gyvenantis Cardi B tėtis, instagrame rašė reperė.

Keturių aukštų vilą saugo aukšta tvora ir dideli vartai, o pačiame name daug natūralių medžiagų – medis, akmuo, plienas, nepaslėptas betonas ir kitos, rašoma skelbime. Vilą bei jos aplinką itin teigiamai vertina ir joje pabuvoję, rašoma vertinimuose „Airbnb“.

Vida Press nuotr./ Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje
Vida Press nuotr./ Offset žmonai Cardi B padovanojo vilą Dominikos Respublikoje

Ir kaip nepatiks, kai čia galima atvykti ne tik ilsėtis, bet ir dirbti – įsikurti kviečiama vilos darbo kambaryje arba atskiruose apartamentuose, o per pertraukėles pažaisti tenisą, pasivaikščioti privačiu paplūdimiu ar išsikviesti šefą, kuris pagamins tai, ko tik užsigeis šeimininkas.

Kaip gi be baseino ir nuosavos sraigtasparniui nusileisti skirtos aikštelės. Tai tapo neatsiejama prabangių namų dalimi.

„Grammy“ laureatė Cardi B dar turi namus Atlantoje, kurie per neseniai ten praūžusį potvynį buvo apsemti.

Cardi B, pasak Nypost.com, 2019 m. uždirbusi 28 mln. dolerių, su sutuoktiniu Offset neseniai susilaukė antros atžalos – rugsėjį porai gimė sūnus, kurio vardo pora dar neatskleidė. Jie taip pat augina trejų dukrą Kulture.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką