Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 6d. 10:30

Chameleoniškasis Christianas Bale'as nusprendė: savo kūno svorio nebekoreguos dėl kino

Christiano Bale'o drastiškos kūno transformacijos dėl vaidmenų
Kadrai iš filmų / Christiano Bale'o drastiškos kūno transformacijos dėl vaidmenų

Interviu leidiniui „Sunday Times“ aktorius Christianas Bale'as prisipažino, kad vaidmuo filme „Valdžia“ („Vice“) – paskutinis, privertęs jį drastiškai koreguoti savo kūno svorį.

„Daugiau nebegaliu – kaskart metant ar auginant svorį, mirtis žiūri man tiesiai į akis“, – tikina aktorius, prisipažinęs, jog nebenori alinti savo organizmo, o mesti ar auginti svorį darosi vis sunkiau.

20 kilogramų dėl JAV viceprezidento Dicko Cheney vaidmens filme „Valdžia“ priaugęs aktorius atskleidė, jog jam padėjo „pyragų ir spurgų dieta“, o jo sūnui labai patiko „minkštas tėvelio pilvas“.

Vyras tikina, kad ruošdamasis šiam vaidmeniui atsisakė grimo ir kostiumų meistrų pagalbos, nusprendęs tiesiog priaugti svorio.

Kadras iš filmo/Christianas Bale'as filme „Valdžia“
Kadras iš filmo/Christianas Bale'as filme „Valdžia“
Kadras iš filmo/Christianas Bale'as filme „Valdžia“
Kadras iš filmo/Christianas Bale'as filme „Valdžia“

„Darbui reikia atsiduoti visu šimtu procentų. Norėjau būti panašiu į Dicką Chenney ir maniau, jog natūraliai priaugti svorio – vienintelė išeitis“, – mintimis dalinasi aktorius.

Nepaisant to, pabendravęs su aktoriumi Garry Oldmanu, pelniusiu „Oskarą“ už stulbinančią transformaciją į Winstoną Churchillį filme „Tamsiausia valanda“, Christianas Bale'as nusprendė ateityje naudotis grimo ir kostiumų meistrų pagalba.

„Scanpix“ nuotr./Christianas Bale'as filme „Mašinistas“ (2004 m.)
„Scanpix“ nuotr./Christianas Bale'as filme „Mašinistas“ (2004 m.)

„Kuomet paklausiau Garry, kiek kilogramų jis priaugo šiam vaidmeniui, jis ramiausiai atsakė – nė vieno! Pasijutau idiotu supratęs, jog turiu keisti savo nusistatymą ir ruošiantis vaidmenims eiti ne iki galo – vardan savo paties sveikatos“, – pasiryžimą komentavo aktorius.

Tai – ne pirma Christiano Bale'o transformacija vardan įkūnijamo personažo. 2004-aisiais, ruošiantis vaidmeniui dramoje „Mašinistas“, vyro svoris nukrito iki 55 kilogramų, o jau po metų filme „Betmenas: pradžia“ buvo užsiauginęs 85 kilogramus. Vaidmuo dramoje „Kovotojas“ dar sykį pareikalavo numesti svorio – vos 66 kilogramus sveriantis aktorius už šį vaidmenį pelnė „Oskaro“ apdovanojimą. Po trejų metų pasirodžius filmui „Amerikietiška afera“, Christiano Bale'o svoris vėl padidėjo ir siekė net 92 kilogramus.

Kadras iš filmo „Amerikietiška afera“/Christianas Bale'as
Kadras iš filmo „Amerikietiška afera“/Christianas Bale'as

Alinančio Christiano Bale'o darbo pareikalavusi „Valdžia“ nušviečia įtakingiausio viceprezidento JAV istorijoje Dicko Cheney istoriją. Pasaulį valdant pažintims ir pinigams, vienas žmogus savo rankose gali sutelkti beribę valdžią. Gebėjimas įtikinti, aštrus protas ir galimybė naudotis įslaptinta informacija leido jam tapti galingu Baltųjų rūmų lėlininku, šešėlyje perrašančiu pasaulio istoriją... Padirbėjęs George'o Busho vyresniojo, Richardo Nixono ir Geraldo Fordo administracijose, 2001-aisiais valdžios ištroškęs politikas ėmėsi darbo kaip George'o Busho jaunesniojo dešinioji ranka, valdanti prezidentą. Pertvarkęs politinę JAV sistemą, aktyviai pasisakęs už karą Irake, Dickas Cheney netruko tapti įtakingiausia, daugiausiai valdžios savo rankose sutelkusia ir gyventojų labiausiai nekenčiama politine persona JAV istorijoje.

Drąsus, akiplėšiškas, juodojo humoro elementais prisodrintas filmas nušviečia viceprezidento kilimą ir nuopuolį, istorijai pasitelkdamas garsiausius šiandienos aktorius – Christianą Bale'ą, Steve'ą Carellą, Amy Adams ir Samą Rockwellą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Christianas Bale'as už „Valdžią“ jau gavo „Auksinį gaublį“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Christianas Bale'as už „Valdžią“ jau gavo „Auksinį gaublį“

„Valdžia“ pelnė aštuonias „Oskarų“ ir šešias „Auksinių gaublių“ nominacijas, o „The Hollywood Reporter“ juostą vadina geriausiu metų filmu. Kino kritikų teigimu, vardan vaidmens 20 kilogramų priaugusiam ir stulbinamai Dicko Cheney kalbėseną bei manieras atkartojančiam aktoriui Christianui Bale'ui prognozuojamas antrasis jo karjeros „Oskaras“.

Valdžios dalybos, akiplėšiškos politikų linksmybės Baltuosiuose rūmuose ir slapti sandėriai, neturėję išlįsti viešumon, skandalingoje biografinėje komedijoje „Valdžia“ jau nuo vasario 8 dienos.

VIDEO: VALDŽIA (The Vice, 2018) Lithuanian trailer
Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką