Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 2d. 11:03

„Chanel“ dizaineris Karlas Lagerfeldas nustebino bedante šypsena: ar tai nulėmė dentofobija?

Karlas Lagerfeldas
„Scanpix“ nuotr. / Karlas Lagerfeldas

Praėjusią savaitę „Chanel“ dizainerės Karlas Lagerfeldas (85 m.) padėjo įžiebti kalėdinius papuošimus Eliziejaus laukų alėjoje Paryžiuje, tačiau nenorom akys vis tiek krypo ne į šviečiančias lemputes, o į jo bedantę šypseną... Kas nutiko dizainerio dantims? Toks klausimas kilo ne vienam.

Karlas Lagerfeldas – vienas iš ikoniškiausių šių dienų dizainerių. Nors kasmet sukuria po kelias drabužių kolekcijas ir pristato daugybę naujovių, tačiau pats su savo stiliumi dizaineris neeksperimentuoja – jo įvaizdis jau tapęs tarsi uniforma, jo išskirtinumo ženklu.

Jo įvaizdžio dalimi galima laikyti ir rūstų veidą – dizainerį retai kada pamatysi besišypsantį. Ir gali būti, kad paaiškėjo kodėl – jo dantų būklė išties labai prasta.

„Scanpix“ nuotr./Karlas Lagerfeldas
„Scanpix“ nuotr./Karlas Lagerfeldas

Tad kas gi nutiko jo dantims? Savo įžvalgomis su portalu „Daily Mail“ pasidalijo keli odontologai.

Rhonos Eskander vertinimu, panašu, kad kai kurie dizainerio dantys buvo paruošti karūnėlėms – jos skirtos visiškai uždengti dantį, tačiau tam reikia nupoliruoti esantį, kad toji karūnėlė galėtų tilpti ant jo. Karūnėlės dedamos tais atvejais, kai reikia apsaugoti pažeistą dantį, arba tiesiog siekiant geresnės išvaizdos.

Kito odontologo Richardo Marqueso manymu, tokią dizainerio dantų būklę galėjo lemti ilgus metus trukęs apsileidimas, galimai kilęs iš dentofobijos – dantistų baimės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Dizaineris Karlas Lagerfeldas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Dizaineris Karlas Lagerfeldas

„Metai nesirūpinimo ir galbūt galima dentofobija privedė prie tokio Karlo dantų pablogėjimo, – komentavo jis. – Taip pat gali būti, kad jis buvo patyręs kokią nors traumą, pažeidusią priekinius dantis. Taip pat įmanomas variantas, kad šiuo metu jis yra vidury kokio nors kardinalaus dantų tvarkymo procedūros.“

Pastarąją versiją po internete kilusios šurmulio patvirtino ir Karlo Lagerfeldo atstovas – dizaineris iš tiesų šiuo metu tvarkosi dantis, ir toks yra pereinamasis laikotarpis iki kitos procedūros. Nepaisant to, kad jo dantys dabar – ne pačios geriausios būklės, dizaineris nenorėjo nuvilti Paryžiaus merės ir sutiko dalyvauti ceremonijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

31:17
01:23
01:13

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką