TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Channingas Tatumas. Moterys dėl jo kraustosi iš proto

Channingas Tatumas
AOP nuotr. / Channingas Tatumas
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

„Chanas – fenomenas“, – taip apie jį kalba Holivude. Tiesiai iš gatvės į didžiąją sceną atėjęs gražuoliukas po penkerių metų jau graibstyte graibstomas garsiausių režisierių. Žurnalas „People“ pranašauja, kad šiam vyrukui netrukus turėtų priklausyti sekso simbolio titulas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Channingas Matthew Tatumas.
Gimimo data, vieta: 1980 04 26, Kalmanas, JAV. 30 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – oro linijų darbuotojas, mama – statybininkė; Channingas – vyriausias iš aštuonių vaikų.
Šeiminė padėtis: 2009 m. vasarą vedė šokėją ir aktorę Jenną Dewan (29).
Įsimintiniausi vaidmenys filmuose: „Mergina vaikino kelnėse“ (2006), „Šokis hiphopo ritmu“ (2006), „Gatvės vaikis“, „Eilinis Džo. Kobros prisikėlimas“ (2009), „Brangusis Džonai“ (2010).

„Iki Brado Pitto man toloka“

Kalbama, kad Channingas turi dvigubai daugiau gerbėjų nei sekso simboliu seniai tituluojamas Bradas Pittas. „Nė už ką nepatikėsiu, kad šioje srityje aplenkiau tą vyruką. Man iki jo dar toloka“, – įsitikinęs aktorius. Beje, prieš metus visos gerbėjos net apsiverkė iš skausmo sužinojusios, kad jų dievaitis vedė ilgametę draugę. Po vestuvių internete netgi atsirado plakatas su tokiu užrašu: „Kaip tu su mumis galėjai taip pasielgti, žiaurusis simpatuk? Kuo JI už mus geresnė?“
Į tokius gerbėjų emocijų protrūkius Channingas žiūri su šypsena: „Neraudokite, mergaitės, simpatukų galima rasti visur, jų daug – tikrai visoms užteks.“
Beje, šis ekrano gražuolis teigia niekada neskaitąs apie save atsiliepimų, netiki liaupsėmis ir nesidomi savo gerbėjų skaičiumi. Maža to, Channingas sako, kad jaunystėje jis nebuvo populiarus tarp merginų, nors nuolat bandydavo atkreipti jų dėmesį. „Būdavo, pradėdavau merginoms pasakoti visokias nesąmones, pliurpdavau nesustodamas, linksmindavau jas, bet viskas veltui. Tuomet puldavau į kraštutinumus. Kai merginos manęs ko nors paklausdavo, aš tylėdavau lyg stuobrys ir raudonuodavau“, – prisipažįsta žavusis vyrukas.

Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan
Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan

Myli ir mylės tik vieną moterį

Tatumas mano priklausantis tam vyrų tipui, kurie per visą gyvenimą myli tik vieną moterį. Jis su Jenna susipažino juostos „Šokis hiphopo ritmu“ (2006) filmavimo aikštelėje. Pirmiausia filmo kūrėjai pagrindinio vaidmens atlikėju patvirtino Channingą ir tik paskui organizavo jo partnerės atranką. Keletą dienų į peržiūras ateidavo dešimtys merginų, tačiau režisierei Anne Fletcher neįtiko nė viena. Po ilgų ieškojimų į atranką atvyko labai paprasta, simpatiška ir plastiška mergina Jenna Dewan.
„Kitą dieną mudu su Jenna pradėjome treniruotis. Man tai buvo tikras pragaras. Aš maniau esąs didis breiko specialistas, mat visą vaikystę ir jaunystę gludinau šio šokio judesius. O tąkart mane apėmė siaubas: kūnas manęs neklausė, kojos buvo lyg medinės... Jenna turėjo didžiulę šokių patirtį. Prieš ateidama į kino pasaulį,  ji dalyvavo Ricky Martino, Janet Jackson, Justino Timberlake’o šokių šou. Jenna kantriai man aiškino, kas ir kaip, niekada nepasiduodavo emocijoms, ir mane tai siutino. Bandžiau save raminti, kad mums nieko neišeina dėl ūgių skirtumo – mano 185 centimetrai prieš jos apgailėtinus 160 centimetrų! Painiojasi kažkokia pūgžliukė po kojomis ir trukdo kaip reikiant apsisukti. Mes repetuodavome po dešimt valandų per parą, o paskui aš krisdavau lyg negyvas“, – pirmuosius drauge su Jenna įveiktus sunkumus prisimena Channingas.
Praėjusią vasarą aktorių pora susituokė Malibu. „Mudu su Jenna daug laiko praleidome šokių aikštelėje tam, kad suvoktume labai paprastą dalyką: pasibaigus filmavimui, mudu nebegalėjome išsiskirti. Supratau, kad Jenna – mano gyvenimo meilė ir aš ją vesiu“, – savo jausmų neslepia aktorius.

Nusiplikė svarbiausią savo organą

Neseniai paaiškėjo, kad Channingas svajoja parašyti Clintui Eastwoodui laišką su keistu prašymu: Tatumas iš garsiausio Holivudo mačo norėtų gauti patarimą, kaip tapti tikru vyru ir susidoroti su kietų vyrukų vaidmenimis filmavimo aikštelėje. Aktorius teigia, kad šiame laiške pirmiausia jis atsiprašytų už „visus mus, skystablauzdžius“, turėdamas galvoje visą jaunąją Holivudo aktorių kartą, ir paprašytų: „Clintai, padaryk iš mūsų vyrus! Arba patark ką nors protinga.“
Prieš keletą mėnesių juostos „Devinto legiono erelis“ filmavimo aikštelėje aktorius patyrė traumą. „Tai buvo pats didžiausias skausmas, kokį teko patirti. Aš ir anksčiau buvau patekęs į ligoninę, man ne kartą siuvo žaizdas. Tačiau šis skausmas neprilygsta jokiam kitam!“ – atsitokėjęs po traumos sakė aktorius.
Tąsyk reikėjo filmuoti sceną ant apledijusioje Škotijos upėje, kurią pagal scenarijų Channingas turėjo perbristi. Vienas iš asistentų pasiūlė į aktoriaus hidrokostiumą įpilti vandens, kad būtų šilčiau, tačiau jis verdantį vandenį… pamiršo atvėsinti. Karštas vanduo nuplikė patį svarbiausią Tatumo organą.
Artimiausia klinika buvo už valandos kelio. Asistentai darė viską, kas įmanoma, kad sumažintų skausmą, tačiau nepadėjo net šaltas ledas. „Maldavau vairuotojo, kad jis mane „išjungtų“, nes beprotiškai skaudėjo. Laimė, visa tai jau praeityje. Dabar esu visiškai sveikas. Viskas „veikia“ šimtu procentu!“ – juokiasi Tatumas.

„Neraudokite, mergaitės, simpatukų galima rasti visur, jų daug – tikrai visoms užteks.“

Seksualiausi pasaulio vyrai (žurnalo „People“ duomenimis):

George’as Clooney (48) (išrinktas 1997–aisiais ir 2006–aisiais).
Mattas Damonas (39) (išrinktas 2007–aisiais).
Hughas Jackmanas (41) (išrinktas 2008–aisiais).
Johnny Deppas (46) (išrinktas 2003–iaisiais ir 2009–aisiais).

AOP nuotr./Channingas Tatumas jaunystėje dirbo striptizo šokėju
AOP nuotr./Channingas Tatumas jaunystėje dirbo striptizo šokėju

Įdomūs faktai:

• Aštuoniolikmetis Channingas dirbo striptizo šokėju. Jo pseudonimas buvo Chanas Crawfordas. Už naktį vaikinas gaudavo 50 JAV dolerių ir arbatpinigių. Tatumas nė kiek nesigėdija šio savo gyvenimo fakto.
• Vaikystėje aktorius labai mikčiojo. Dėl šio defekto berniukas nekentė savęs.
• Jo gyslomis teka indėnų, airių ir prancūzų kraujas.
• 2001 m. žurnalas „Tear Sheat Magazine“ Tatumą  įtraukė į 50 gražiausių planetos veidų sąrašą.
• Channingas baigė privačią mokyklą ir įstojo mokytis į Vakarų Virdžinijos universitetą. Deja, netrukus už nepažangumą aktorius iš jo buvo išmestas.
• 2005 m. į kino ekranus Tatumas atėjo iš modelių pasaulio. Prieš tapdamas modeliu, Channingas dirbo statybose, slaugytoju veterinarijos klinikoje, pardavėju.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką