Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 rugsėjo 29d. 22:05

„Chippendales“ šokėjai Vilniuje kurstė moterų aistras ir išlaisvino slapčiausias fantazijas

Pasirodymo akimirka
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Pasirodymo akimirka

Karšti, išpuoselėti vyrų kūnai, demonstruojantys pikantiškus judesius scenoje, į šalį skriejantys jų drabužiai ir būrys patrakusių moterų, be gailesčio riksmais plėšančių nuosavas gerkles, idant liepsnojančios aistros pliekstųsi dar ryškiau. Taip atrodė šeštadienio vakarą „Forum Palace“ rūmuose Vilniuje vykęs seksualiųjų šokėjų iš JAV „Chippendales“ pasirodymas „Chippendales®“, įtrauktas į pasaulines gastroles „The Most Wanted 2012“.

Ilgiau nei 30 metų gyvuojanti vyrų šokėjų trupė „Chippendales“ tituluojama garsiausiu prekės ženklu moterims skirtų pramogų pasaulyje, kiekvieno savo pasaulinio turo metu šokėjai moterims pristato vis naują programą. Šio pasaulinio turo metu „Chippendales“ iš viso pasirodo 25 šalyse. Lietuvoje „Chippendales“ sudomino per kelis šimtus pašėlti nusiteikusių dailiosios lyties atstovių.

Laukė su nekantrumu

Šokėjų „Chippendales“ lietuvaitės laukė su nekantrumu: dar likus kone valandai iki renginio jos jau buriavosi prie scenos, kur prieš pat pasirodymą vyravo tikra grūstis: visos pasipuošusios, visos besišypsančios, neslepiančios susijaudinimo, žūtbūt besistengiančios atsidurti kuo arčiau taip laukiamų vyrų.

Vos „Chippendales“ šokėjams pasirodžius scenoje, lietuvaitės iškart pametė galvas – moterų klyksmas aidėjo visuose „Forum Palace“ rūmuose, kur pasidėti nebežinojo į renginį savo damas atlydėję vyrai. Tiesa, čia jų buvo vos keli.

Savo šou „Chippendales“ šokėjai pradėjo dainomis – pačiupę mikrofonus jie atliko žinomiausius šokių muzikos hitus, nesivaržydami apnuogintais kūnais seksualiai judėjo į ritmą.

Fantazijos tapo realybe

Neilgai trukus į sceną vienas iš šokėjų pasikvietė ir pirmąją lietuvaitę, kuriai buvo padovanotas asmeninis „Chippendales“ šokėjo šokis scenoje ir… galimybė aprengti šokėją. Stebėdama šiuos vaizdus pavydo neslėpė ne viena publikoje likusi moteris. Pavydėjo moterys ir kitoms – į sceną per vakarą garbė užlipti teko ne vienai.

Stebėdamos šokėjus lietuvaitės neslėpė entuziazmo. „Renkis greičiau nesimaivęs“, „ko tu nenusiimi tų džinsų“, „nuimk jam trusikus“, „kaip gražiai atrodo jo šikna“ ir kiti moterų šūksniai neabejotinai bylojo viena: lietuvės čia atėjo nusiteikusios pašėlti kaip niekad.

Savo ruožtu „Chippendales“ šokėjai kurstė aistras scenoje pasirodydami pasipuošę skirtingais kostiumais, kuriuos moterys laikė savo slapčiausiose seksualinėse fantazijose: vilkėjo statybininkų, jūreivių, kariškių, Jameso Bondo ir kitokius drabužius, treniruotus užpakaliukus puošė virvelinėmis kelnaitėmis.

Per kiek ilgiau nei dvi valandas trukusį „Chippendales“ šokėjų pasirodymą lietuvaites aikčioti vertė kokybiški vyrų šokiai, fantazuoti – išpuoselėti treniruoti kūnai, aistras kaitino tranki muzika, lašelį romantikos įnešė šokėjų flirtas ir lyriškos dainos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką