Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 18d. 09:11

Christianas Bale'as prisipažįsta, kad transformacijos filmams pavertė jį ir Mattą Damoną „niūriais senukais“

Mattas Damonas ir Christianas Bale'as
Organizatorių nuotr. / Mattas Damonas ir Christianas Bale'as

Ilgus metus kino gerbėjai stebėjo, kokias kūno transformacijos patiria aktoriai Mattas Damonas ar Christianas Bale'as besiruošdami savo skirtingiems vaidmenims. Pavyzdžiui, Christianas Bale'as numetė rizikingai daug svorio vaidmeniui filme „Mašinistas“, o M.Damonas kasdien keletą valandų praleisdavo intensyviose treniruotėse filmuodamasis Džeisono Borno franšizėje. Dabar, kai Bale'as ir Damonas yra keleriais metais vyresni – atitinkamai 45-erių ir 48-erių metų amžiaus – gerbėjai vis dar stebisi, kaip ilgai jie galės daryti tai savo kūnams.

„Kai esi jaunesnis ir pavargsta raumenys, pagalvoji: „Žmogau, aš tikrai viską kontroliuoju.“ Tuomet sukanka 45-eri ir mąstai: „Dėl ko aš vis dar tai darau?“ – Didžiosios Britanijos „GQ“ žurnalui duotame interviu prisipažino aktorius Christianas Bale'as.

„Vieną kartą aš dirbau scenoje su šešiasdešimtmečiu kaskadininku, kuris turėjo nuolat nukristi nuo žirgo ir nusileisti ant galvos. Aš pažvelgiau į jį ir pagalvojau: „Įdomu, ar jis kada nors įsivaizdavo, kad tai darys būdamas 60-ies.“ Jis mokėjo nukristi ant galvos kaip niekas kitas. Ir kaskart jis pašokdavo atgal ant kojų. Bet kaskadininkai niekada nemėgsta parodyti, kad susižeidė.

Filmo anonsas:

VIDEO: Le Manas'66. Plento karaliai | Kinuose nuo lapkričio 15d. | Oficialus anonsas [HD] | 2019

Jei jie susilaužys ranką, jie bandys nuslėpti šį faktą. Su visa pagarba kaskadininkams, aš nenorėčiau to daryti, kai man bus šešiasdešimt. Aš anksčiau mėgdavau važiuoti motociklu ir mėgdavau nuo jo nukristi. Mylėjau kritimą. Buvo taip smagu, kai grįždavau apibrozdintas. Bet dabar sakau: „Dieve, prašau, negaliu nukristi, nes žinau, kad galiu nebepakilti“ – sako Christianas Bale'as.

Tada, sėdėdamas greta kolegos Mattas Damonas, su šypsena jis pridūrė: „Mes čia sėdime kaip niūrūs senukai! Mes to nebegalime daryti!“

Christianas Bale'as prisipažino, kad gavo išvaržą po to, kai Tom Hardy nesugebėjo išgirsti „stop“ filmuojant sceną veiksmo filmui „Tamsos riterio sugrįžimas“.

„Taip. Šiuo metu aš vis dar jaučiu skausmą.“ – žurnalui sakė aktorius. –„Beje, nėra jokios Tomo kaltės – jis negalėjo girdėti dėvėdamas tą kaukę.“

Netrukus Christianas Bale'as ir Mattas Damonas pasirodys kartu neįtikėtinoje, bet tikroje istorijoje apie automobilių legendą veiksmo filme „Le Manas'66. Plento karaliai“ (orig. „Le Mans'66“). Filme M.Damonas vaidina amerikietį automobilių dizainerį Carrollį Shelby, o Christianas Bale'as – britų lenktynininką Keną Milesą. Šie du vyrukai sutinka pagaminti „Ford Motor Company“ lenktyninį automobilį ir laimėti prestižines Le Mano lenktynes bei nukarūnuoti nenugalimą čempioną „Ferrari“. Tačiau neapsigaukite, nes šie du aktoriai nėra tikri automobilių ekspertai realiame gyvenime.

„Aš moku apsimesti, kad išmanau apie automobilius ir galiu juos pataisyti. Bet nemėginkite priversti kurį nors iš mūsų ką nors sutvarkyti realiame gyvenime.“ – juokaudamas pridūrė Christianas Bale'as, į ką Mattas Damonas atsakė: „Pamiršk tai!“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką