Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 22, 09:43

Cristiano Ronaldo pasidalijo pirmąja šeimos nuotrauka po sūnaus netekties

Sūnaus netekęs futbolininkas Cristiano Ronaldo ir jo mylimoji Georgina Rodríguez su naujagime dukrele iš ligoninės grįžo namo. Sportininkas socialiniuose tinkluose paskelbė apie šeimos vienybę ir publikavo nuotrauką su visais savo vaikais.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / Instagram nuotr.

Cristiano Ronaldo ir jo ilgametė draugė Georgina Rodríguez jaučiasi dėkingi už paramą, kurios sulaukė po naujagimio sūnaus mirties.

Ketvirtadienį pora socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad grįžo namo su naujagime dukra, praėjus kelioms dienoms po to, kai paskelbė, jog gimdymo metu neišgyveno naujagimės dukros brolis dvynys.

Sportininko paviešintoje nuotraukoje matyti neseniai gimusi dukrelė ir šalia sėdintys kiti keturi jo vaikai su mylimąja.

„Namai namučiai. Gio ir mūsų mergaitė pagaliau kartu su mumis", – rašo penkių atžalų tėtis.

„Norime padėkoti visiems už gražius žodžius ir gestus. Jūsų palaikymas yra labai svarbus ir mes visi jautėme jūsų meilę ir pagarbą mūsų šeimai. Dabar laikas būti dėkingiems už naują gyvybę, kuri ką tik atėjo į šį pasaulį."

15min primena, kad garsus Portugalijos futbolininkas Cristiano Ronaldo ir Georgina Rodríguez balandžio 18 d. paskelbė liūdną žinią – jie laukėsi dvynių berniuko ir mergaitės, bet per gimdymą išgyveno tik mergaitė.

„Su didžiausiu liūdesiu turime pranešti, kad mūsų berniukas mirė, – rašė pora. – Tai didžiausias skausmas, kokį tik gali jausti tėvai. Tik mūsų mergaitės gimimas suteikia mums jėgų išgyventi šią akimirką su tam tikra viltimi ir laime. Norėtume padėkoti gydytojams ir slaugytojoms už visą jų kvalifikuotą priežiūrą ir paramą. Mes visi esame sugniuždyti šios netekties ir maloniai prašome užtikrinti privatumą šiuo labai sunkiu metu. Mūsų berniuk, tu esi mūsų angelas. Mes visada tave mylėsime.“

Apie nėštumą pora buvo paskelbusi spalio 28 d. instagrame.

„Su džiaugsmu pranešame, kad laukiamės dvynukų... Mūsų širdys pilnos meilės – negalime sulaukti, kada su jumis susipažinsime“, – tuomet rašė C.Ronaldo.

Futbolininkas prieš tai buvo jau keturių vaikų tėvas – dvynukų Evos Marios ir Mateo (4-erių metų), vyriausiojo sūnaus 11-mečio Cristiano Jr. ir jaunėlės Alanos Martinos. Pastaroji yra bendra C. Ronaldo ir Georginos dukra, gimusi 2017 metų lapkritį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką