Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 lapkričio 9d. 13:16

Dar viena moteris apkaltino „Liežuvautojos“ žvaigždę Edą Westwicką išprievartavimu

Edas Westwickas „Gossip Girl“ filmavimo aikštelėje (2010 m.)
„Scanpix“ nuotr. / Edas Westwickas „Gossip Girl“ filmavimo aikštelėje (2010 m.)

Kultinio jaunimo serialo „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“) žvaigždę Edą Westwicką (30 m.) šią savaitę jau antra moteris apkaltino išprievartavimu.

Aurelie Wynn trečiadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pareiškė, kad Edas Westwickas ją išprievartavo 2014 metų liepą. Tuomet mergina draugavo su serialo „Choras“ („Glee“) aktoriumi Marku Sallingu, tačiau kai papasakojo jam, kas nutiko, šis dėl to apkaltino ją pačią ir paliko ją.

Aurelie Wynn garsiai prabilti apie patirtį su Edu Westwicku padrąsino kitos merginos, Kristinos Cohen, pasakojimas.

„2014-ųjų liepą aš turėjau labai panašios patirties su Edu Westwicku“, – sakė ji, prieš pradėdama pasakojimą, kaip lemtingą vakarą sulaukė kvietimo iš savo draugės – šioji tuo metu draugavo su Edo Westwicko draugu, jiedu kartu nuomojosi butą.

„Mes visi leidome laiką maždaug iki 5 val. ryto, pradėjo švisti, nes buvo vasara. Mes visi nusprendėme, kad reikėtų kelias valandas pailsinti akis, mat visi ateinančią dieną turėjome įvairių reikalų, o bute buvo pakankamai miegamųjų. Ir kaip ir Kristina, aš jam pasakiau ne, bet jis parvertė mane veidu žemyn ir aš buvau bejėgė, užgulta visu svoriu. Aš vilkėjau vientisą maudymosi kostiumėlį, kurį jis suplėšė – buvau smarkiai šokiruota“, – savo išgyvenimus prisiminė mergina.

„Facebook“ nuotr./Aurelie Wynn
„Facebook“ nuotr./Aurelie Wynn

„Kai viskas buvo baigta, pasiėmiau savo telefoną ir tik tada sužinojau, kad ta mergina, kuri mane ir pakvietė, jau išėjo arba buvo išprašyta“, – pasakojo ji.

Po to, kai dėl išprievartavimo ją paliko jos vaikinas, Aurelie Wynn apie savo išgyvenimus papasakojo keliems kitiems draugams – šie patarė verčiau tylėti apie tai, mat niekas ja nepatikėtų ir visi manytų, kad ji tiesiog bando gauti savo 10 sekundžių šlovės kaltindama garsų aktorių.

„Taigi aš tylėjau, bet greitai pamačiau ir sužinojau, kokie dažni seksualiniai nusikaltimai šioje industrijoje. Iki tokio lygio, kad pati pradėjau abejoti, ar iš tiesų pati noriu būti pramogų versle, mat netikėjau, jog situacija keisis“, – atviravo ji.

Vida Press nuotr./„Gossip Girl“ aktoriai Chace'as Crawfordas, Blake Lively, Edas Westwickas, Leighton Meester, Pennas Badgley ir Taylor Momsen (2007 m.)
Vida Press nuotr./„Gossip Girl“ aktoriai Chace'as Crawfordas, Blake Lively, Edas Westwickas, Leighton Meester, Pennas Badgley ir Taylor Momsen (2007 m.)

Galiausiai Aurelie Wynn atsisakė ambicijų tapti aktore ir nukreipė savo gyvenimą kita linkme, tačiau garsiai prabilti apie patirtį su Edu Westwicku ją padrąsino Kristina Cohen.

15min primena, kad pirmoji apie Edo Westwicko išprievartavimą prabilo minėtoji Kristina Cohen – ji pirmadienį išliejo širdį socialiniame tinkle „Facebook“, kur papasakojo, kad 2014 metų vasarį aktorius ją išprievartavo.

Pats Edas Westwickas tokius kaltinimus kategoriškai neigė ir sakė nė nepažįstantis jos.

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką