Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 09:21

Debiutuoti filme „Saldymedžio pica“ muzikantei A.Haim padėjo tualetinis popierius

Per visą savo kūrybinę karjerą Alana Haim buvo žinoma kaip muzikantė, koncertavusi kartu su dviem savo seserimis grupėje „Haim“. Tačiau viskas pasikeitė, kai jos ilgametis draugas, režisierius Paul Thomas Anderson, atsiuntė komiškos dramos „Saldymedžio pica“ (angl. „Licorice Pizza“) scenarijų, kuriame buvo personažas, turintis Alanos vardą, ir paprašė muzikantės įžengti į vaidybos ringą.
Alana Haim
Alana Haim / Stop kadras

Būtent taip 30-metė muzikantė tapo aktore ir sužavėjo kino industriją savo debiutiniu pasirodymu filme „Saldymedžio pica“.

Neseniai Alana Haim atskleidė aplinkybes, kurios padėjo jai išgyventi debiutinį filmavimą ir reakciją, kurią ji patyrė pirmą kartą susitikusi su kolega aktoriumi Bradley Cooperiu.

„Kai ankščiau dirbdavau su Paulu [Thomas Andersonas], jis daug kartų užsiminė, kad įdės mane į filmą, ir aš džiaugiausi galimybe gauti papildomo darbo, pavyzdžiui, pabūti kažkur fone statistu ar bet kuo. Kai gavau iš jo el.laišką su scenarijumi, buvau Londone ir dėl valandų skirtumo sumaišiusi dieną su naktimi. Iškart išsigandau, nes scenarijuje Paulas [Thomas Andersonas] naudojo mano vardą. Bet ir buvau patenkinta panaudotu mano retu vardu.

VIDEO: SALDYMEDŽIO PICA | Kinuose nuo vasario 25 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Manau, kad tą vakarą scenarijų perskaičiau tris kartus. Paskambinau jam, kad pasidžiaugčiau scenarijumi. Ir jis paklausė, ar noriu vaidinti Alaną Kane. Žinoma, kad pasakiau taip. Ir iškart po to, kai padėjau ragelį, aš paklausiau savęs: „Kur aš ką tik įkliuvau?“, – kaip gavo savo debiutinį vaidmenį filme „Saldymedžio pica“ atskleidė muzikantė Alana Haim.

Prieš tai neturėjusi patirties kino scenoje, muzikantė, o dabar jau ir aktorė Alana Haim puikiai pamena savo reakciją, kai pirmą kartą atsidūrė filmavimo aikštelėje.

„Turbūt pajutau visas emocijas, kurias tik gali patirti savo gyvenime. Iš esmės niekada ankščiau nebuvau filmavimo aikštelėje. Buvau dalyvavusi tik muzikiniame vaizdo įraše. Taigi aš labai jaudinausi ir niekas man nieko nesakė, kas tą dieną vyks“, – savo pirmą patirtį kine apibūdina Alana Haim. „Tik išgirdau, kad gali pasirodyti Bradley Cooperis, o filmavimo aikštelėje buvo visiškas chaosas. Tiesiog tas pasaulis sukosi labai greitai. Ir tada staiga stojo tyla. Niekas nejudėjo. Visi buvo pasišalinę. Paulas [Thomas Andersonas] pirmą kartą sušuko „Veiksmas!“, o Bradley Cooperis ėjo link manęs. Nebijau prisipažinti, kad tą akimirką šiek tiek prisišlapinau kelnaites. Iš aš tuo didžiuojuosi.“

Savo debiutinio filmo vienoje iš pirmųjų scenų dėvint bikinį, muzikantei Alanai Haim teko vaidinti išgėrusią. Pasak A.Haim, filmavimas neapsiėjo be juokingų incidentų.

„Paulas [Thomas Andersonas] net nežino, bet aš iš tiesų buvau gurkštelėjusi alkoholio. Taigi, nesakykit jam. Manau, kad mano mėgstamiausia šios scenos dėvint bikinį dalis buvo ta, kad pagaliau turėjau dideles krūtis. Žinoma, turėjau prikimšti į bikinį tiek tualetinio popieriaus, kad jaučiausi lyg grįžusi į vidurinę mokyklą. Žiūrėjau į save ir tariau: „O Dieve, pagaliau tai atsitiko. Pagaliau turiu krūtis, šiame nuostabiame kokosiniame bikinyje“, – prisimena debiutuojanti aktorė Alana Haim. „Juokingiausia, kad nesupratau, kad dienai bėgant tualetinis popierius pradėjo lysti viršun. Tai nebuvo tyčia. Bet akyliausi gali pastebėti, kaip kyšo lauk tualetinis popierius.“

Turbūt žaviausias ir romantiškiausias nei bet kuris kitas režisieriaus Paul Thomas Anderson filmas „Saldymedžio pica“, pasakojantis apie klastingą pirmąją meilę, Lietuvos kinuose nuo vasario 25 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką