Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Demi Moore ir Ashtonas Kutcheris. Ar gražuolė išmes iš namų neištikimą vyrą?

Demi Moore ir Ashtonas Kutcheris
AOP nuotr. / Demi Moore ir Ashtonas Kutcheris
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prieš penkerius metus pradedantysis aktorius A. Kutcheris vedė 15 metų vyresnę garsią Holivudo aktorę D. Moore. Jau tąsyk skeptikai prognozavo greitą šių žmonių santuokos baigtį ir šią sąjungą vadino dar vienu savireklamos triuku. Tačiau jų prognozės pradėjo pildytis tik dabar...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Christopheris Ashtonas Kutcheris.
Gimimo data, vieta: 1978 02 07, Ajova, JAV. 32 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – gamyklos „General Mills, Inc.“ darbuotojas, motina – kompanijos „Procter&Gamble“ darbininkė; turi vyresniąją seserį ir brolį dvynį.

Vardas, pavardė: Demi Gene Guynes.
Gimimo data, vieta: 1962 11 11, Naujoji Meksika, JAV. 47 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas Demi motiną paliko, kai mergaitei buvo vos keli mėnesiai; ją užaugino patėvis, kuris nusižudė 1980-aisiais; aktorės motina buvo priklausoma nuo alkoholio; Demi turi du įbrolius.

Santuokoje jis subrendo…

Pasak draugų, Ashtonas, tapęs Demi vyru, stipriai pasikeitė. Anksčiau gražuolis visas moteris vadino vištomis ir meilužes keitė tarsi kojines. Dabar jis dievina kiekvieną akimirką, kurią praleidžia su žmona Demi ir trimis jos dukterimis. Maža to, A. Kutcheris pradėjo sparčiai kilti karjeros laiptais: režisieriai vis dažniau jam siūlo įdomius vaidmenis, jam puikiai sekasi prodiuserio darbas. Kalbama, kad tai – nemenkas Demi nuopelnas. Ji moko sutuoktinį nebijoti imtis naujų darbų ir sugeba jį įkvėpti pasitikėti savimi.

„Kuris iš mūsų nepasikeistų, jei suvoktų, kad yra atsakingas už tris paaugles dukras?! Savaime aišku, tapau labai subrendęs. Panašu, kad tai pastebėjo ir prodiuseriai, nes dabar jie man siūlo rimtų vyrų vaidmenis. Prisipažinsiu – man jau pabodo vaidinti nesubrendėlius“, – sako Ashtonas.

…ir įgijo vyriškos išminties

Gyvendamas santuokoje, A. Kutcheris įgijo daug vyriškos išminties. Kaip ir dauguma moterų, Demi, tik nusipirkusi naują drabužį, jį matuojasi ir staiposi prieš vyrą, klausinėdama, kaip atrodo.

„Tokiais atvejais anksčiau jai atsakydavau: „Puikiai!“, tačiau tai neteisingas atsakymas, nes į šį klausimą teisingo atsakymo NĖRA! Jei atsakei per greitai, vadinasi, žiūrėjai nedėmesingai, o jei pernelyg uždelsei, vadinasi, tau nepatiko. Todėl išmokau į klausimą atsakyti klausimu: „O kaip tu jautiesi su šiuo apdaru?“ Jeigu Demi taip apsirengusi jaučiasi tobula, manykite, kad vakaras bus puikus, priešingu atveju – gresia katastrofa“, – santuokoje sukaupta patirtimi dalijasi Ashtonas.

Demi išmokė sutuoktinį ir tinkamai rengtis. „Seniai įsidėmėjau, kad jei mes kur nors einame ir ji apsirengia kažką ruda, aš privalau apsivilkti tokios pačios arba rusvai žalsvos spalvos drabužius. Blogiausiu atveju jie gali būti tamsiai mėlyni. Jei žmona rengiasi juodai, aš irgi privalau rengtis juodai. Todėl iš pradžių drabužius renkasi Demi, o paskui aš. Mano darbas – taikytis prie jos įvaizdžio. Esu žmonos aksesuaras“, – su šypsena prisipažįsta aktorius.

AOP nuotr./Brittney Jones
AOP nuotr./Brittney Jones

Bomba po laimingos santuokos slenksčiu

Prieš pat idealios poros penktąsias vestuvių metines užsienio spaudoje pasirodė itin atviros A. Kutcherio meilužės nuotraukos. Triuškinantį smūgį laimingiems sutuoktiniams sudavė Brittney Jones (21) prisipažinimas, kad ji su Ashtonu mylėjosi jo šeimyniniame guolyje.

Brittney teigia, jog su aktoriumi, greta kurio tąkart buvo Demi ir jos dukra Rumer (22), ji susipažino kėglių klube. Kai Ashtonas nutarė išeiti, mergina paslapčia jam įkišo lapelį su savo telefono numeriu. Po kelių dienų aktorius paskambino merginai ir tą pačią dieną ją nusivežė į savo namus Los Andžele. Tuo metu Demi buvo išvykusi filmuotis.

„Mes mylėjomės namuose, kuriuose Ashtonas gyvena su Demi ir jos dukromis. Mačiau jų šeimos nuotraukas. Ashtonas – labai aistringas ir švelnus meilužis. Aš jaučiausi labai jaukiai jo tvirtame glėbyje. Seksas buvo labai gražus ir švelnus“, – tvirtina B. Jones. Ši mergina sako, kad po dviejų savaičių ji su Ashtonu meilės aktą dar sykį pakartojo.

Pasak merginos, Ashtonas elgėsi taip, tarsi meilužė jo šeimyniniame guolyje – ne naujiena. Vėliau aktorius Brittney paaiškino, kad jis ir Demi dažnai pasikviečia merginas pasilinksminimui. „Todėl nejaučiu jokios sąžinės graužaties, kad apgavau Demi. Jiedu dalijasi meilužėmis. Ashtonas kankinosi tik dėl to, kad permiegojo su manimi vienas, be Demi“, – tvirtina B. Jones.

Jie išsiskirs?!

Jau seniai sklando kalbos, kad A. Kutcheris neištikimas gražuolei žmonai, tačiau ligi šiol šios šnekos nebuvo patvirtinos. Demi, išgirdusi apie vyro neištikimybę su Brittney, tvirtina, jog jos santykiai su vyru tobuli, o mergina viską išsigalvojo. Patvirtindama savo žodžius, Demi į socialinį tinklalapį „Twitter“ įdėjo keletą šeimos nuotraukų, kuriose įamžinti itin šilti jos ir Ashtono jausmai. Nenorinti nusileisti B. Jones į tą patį tinklalapį įdėjo nuotraukas, kuriose ji pozuoja nuoga.

Nors pora, kaip ir anksčiau, viešumoje vaidina įsimylėjusius balandėlius, tačiau jų namuose verda Williamo Shakespeare’o plunksnos vertos aistros. Naujiena apie neištikimybę nė trupučio nenustebino Ashtono ir Demi draugų. Jie tvirtina, kad pora jau seniai išgyvena santykių krizę, ir yra įsitikinę, jog netrukus sutuoktiniai paskelbs apie skyrybas.

Pasak garsios poros kaimynų, Demi ir Ashtono namuose nuolat baramasi. Sutuoktiniai dažnai bendrauja pakeltu tonu. Kaimynas tvirtina girdėjęs, kaip aktorė rėkė: „Eik velniop, išsigimėli!“, paskui durų trenksmą ir garsiai raudančią moterį.

„Mano darbas – taikytis prie Demi įvaizdžio. Esu žmonos aksesuaras.“

Demi apie Ashtoną:

• „Mes esame vienas kūnas. Ashtono meilė daro mane geresnę, ji įkvepia drąsos rizikuoti. Aš galiu ištverti nesėkmę, nes žinau, kad šalia yra žmogus, kuris mane myli visokią. Anksčiau nė negalėjau įsivaizduoti, jog tai įmanoma.“
• „Bruce’as Willisas (buvęs D. Moore vyras ir jos dukrų tėvas – aut. past.) džiaugiasi ir vertina tai, kas mane ir Ashtoną sieja, ir jaučiasi laimingas, matydamas, kaip Ashtonas elgiasi su mūsų dukromis.“
• „Mano vyras – pats nuostabiausias žmogus. Mus sieja tokia meilė, apie kokią tik galima svajoti.“

Ashtonas apie Demi:

„Niekada nebandžiau pakeisti žmonos, o ji – manęs. Niekas nepatikės, kad mes pykomės tik vieną kartą – tai buvo per trečiąjį mūsų draugystės mėnesį. Daugiau tai nepasikartojo.“
„Svarbiausia – būti su žmonėmis, kuriais žaviesi, todėl ir esu vedęs savo žmoną. Demi – pati ryškiausia šviesa mano kambaryje. Mes esame susitarę vienas kitam dovanoti šviesą.“
„Demi – tikra deivė. Gera, mylinti, rūpestinga... Niekaip negaliu nustoti ja žavėtis.“
 

„Privatu“
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką