Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 13d. 17:10

„Depeche Mode“ Vilniuje nekoncertuos, turą tęs kitose šalyse

„Depeche Mode“.
Organizatorių nuotr. / „Depeche Mode“

Savo tinklalapyje „Depeche Mode“ praneša negalėsianti surengti aštuonių anksčiau atidėtų koncertų. Tarp jų minimas ir koncertas Vilniaus „Žalgirio“ stadione, turėjęs vykti gegužės 27 d., o vėliau perkeltas į rugsėjį.

Pranešama, kad nors sustabdytas turas po pasaulį „Tour of the Universe“ tęsiamas, į koncertų tvarkaraštį nepavyks įsprausti anksčiau atidėtų pasirodymų.

Primename, kad gegužės 12 dieną, prieš pat pasirodymą Atėnuose, „Depeche Mode“ lyderį D.Gahaną ištiko ūmus gastroenterito (virškinamojo trakto infekcijos) priepuolis. Dėl šios priežasties grupė buvo priversta nukelti net 9 koncertus, kurie turėjo vykti Graikijoje, Turkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Netrukus per atnaujintas gastroles „Depeche Mode“ pristatys neseniai išleistą naujausią studinį albumą „Sounds Of The Universe“. Keletą metų įrašinėtas darbas perkamiausių albumų sąrašuose Didžiojoje Britanijoje pasiekė antrą, o Jungtinėse Amerikos Valstijose – trečią vietas. Naują albumą puikiai įvertino ne tik gerbėjai, bet ir muzikos kritikai, „Sounds Of The Universe“ vadinantys bene brandžiausiu „Depeche Mode“ albumu.

Į grupės pasirodymą Vilniuje buvo parduota apie 20 tūkst. bilietų.

Kiek anksčiau koncerto organizatoriai ragino išsaugoti įsigytus bilietus į atidėtą (kaip manyta tuomet) grupės koncertą. Tačiau dabar vilčių, kad koncertas įvyks, neliko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką