Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 3d. 15:29

„Divergentės“ tęsinyje „Insurgentė“ Shailene Woodley vėl susirems su Kate Winslet

Theo Jamesas ir Shailene Woodley filme „Insurgentė“
„ACME Film“ nuotr. / Theo Jamesas ir Shailene Woodley filme „Insurgentė“

Prieš metus žiūrovai kino ekranuose išvydo užsimezgančią Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley) istoriją fantastiniame distopinės ateities pasaulyje filme „Divergentė“. Kovo 20-ąją Lietuvos kino teatrus pasieks antroji juostos dalis „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“), kuri pasiūlys ne tik dar ryškesnį aktorių kolektyvą bet ir ypač daug veiksmo.

„Insurgentės“ įvykiai toliau rutuliojasi į penkias bendruomenes padalintoje futuristinėje visuomenėje. Kiekvienam čia skirtas konkretus vaidmuo, o už jo nevykdymą rizikuojama tapti atstumtaisiais. Už šiuos žiauresnio likimo nusipelno tik tie, kurie turi keletui bendruomenių būdingų bruožų – jie laikomi nekontroliuojamais ir yra medžiojami. Viena jų – Beatrisė. Pirmojoje dalyje savo prigimtį nuslėpusi ir vieną savo trenerių, Ketvirtąjį, pamilusi mergina dabar priversta bėgti, nes ji kelia grėsmę esančios santvarkos stabilumui.

„ACME Film“ nuotr./Kate Winslet filme „Insurgentė“
„ACME Film“ nuotr./Kate Winslet filme „Insurgentė“

Kaip aiškina filmo „Insurgentė“ kūrėjai, žodis „insurgentė/-as“ reiškia asmenį, besipriešinantį valdantiesiems, nors šie nebūtinai yra laikomi priešiškais. Naujojoje juostoje akcentuojama, kad vienas pasirinkimas gali tave pakeisti arba sunaikinti. Kiekvienas kelias turi savo pasekmes. Po „Divergentės“ įvykių bendruomenėse ima kirbėti neramios nuotaikos, kurios, regis, tiesiog supa Trisę. Ji privalo apsaugoti tuos, kuriuos myli, ir pasirūpinti savo pačios gyvybe, kol jos galvoje kirba tūkstančiai klausimų apie sielvartą, gebėjimą atleisti, tikrąją tapatybę, atsidavimą, politiką ir meilę.

Susirėmimai perauga į tikrą karą, nesutarimai tarp bendruomenių vis didėja. Kovojant kiekvienam tenka pasirinkti kažkurią pusę. Atsiranda daug paslapčių, o pasirinkimai įgyja dar didesnę jėgą. Trisę užgriūna milžiniška atsakomybė ir jai sunkiai sekasi suvokti savo pačios jausmus.

Prieš pat amerikietiškojo futbolo sezono finalą „Super Bowl“ buvo pristatytas naujausias „Insurgentės“ filmukas, kuriame parodoma Trisės akistata su viena didžiausių jos priešių Džanina (akt. Kate Winslet) bei į šipulius subyrantis pasaulis. Jį išvysti galite čia:

VIDEO: Insurgent – Super Bowl Pregame Trailer

Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną. 

VIDEO: Trumpasis filmo „Insurgentė“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką