Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 10d. 12:56

Edas Sheeranas parodė seną vaikystės nuotrauką: ištirpdė gerbėjų širdis

Edas Sheeranas
„Scanpix“ nuotr. / Edas Sheeranas

Sakoma, kad britų dainininko Edo Sheerano (28) pasirodymai įkainoti 180 mln. eurų, o jis pats gali lengvai užpildyti gerbėjais bet kokio dydžio arenas. Nepaisant to, atlikėjas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo savo nuotrauka kurioje matomas 15-kos metų jaunuolis dalyvavęs muzikos festivalyje ir pasirodymą atlikęs sunkvežimio priekaboje.

Šiais metais E.Sheeranui suėjo 28 metai. Dabar jam įprasta koncertuoti sausakimšose arenose, kurių koncerto bilietai išperkami per kelias valandas. Tiesa, jis vis dar nepamiršo dienų, kai visomis pastangomis bandė sulaukti pripažinimo ir šlovės.

Britų dainininkas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo žaviu prisiminimu iš gimtojo miestelio.

Nuotraukoje jaunasis atlikėjas gerbėjams parodė akimirką iš savo vieno pirmųjų pasirodymų. Jis stovėjo ant savadarbės priekabos, sunkvežimio gale. Berniukas buvo apsivilkęs smėlio spalvos kelnes, rudus marškinėlius ir susitelkęs grojo akustine gitara. Įdomiausia detalė nuotraukoje – mažametis vaikas, stebėjęs Edo Sheerano koncertą.

Teigiama, kad šį pasirodymą dainos „Perfect“ autorius surengė 2006 m. Svilendo kaimelio vietiniame festivalyje.

„Mano tėtis rado daugybę nuotraukų iš mano jaunystės dienų. Daug savo vaikystės daiktų jau perdaviau parodai, kuri veiks devynis mėnesius Christchurch dvare Ipswiche, nuo rugpjūčio 20 d. iki 2020 m. pavasario. Eikite jos pamatyti“, – socialiniame tinkle „Instagram“ po nuotrauka rašė E.Sheeranas.

„Scanpix“ nuotr./Edas Sheeranas
„Scanpix“ nuotr./Edas Sheeranas

Išvydę nuotrauką gerbėjai suskubo klausti, kuris iš vaikų yra tikrasis dainininkas. Visi džiaugėsi ir didžiavosi, kad atlikėjas sukorė tokį kelią dėka sunkaus darbo ir užsispyrimo.

Iki šiol „Divide“ albumas E.Sheeranui uždirbo daugiau nei 555 mln. eurų iš pasaulinių koncertų, o ekspertai prognozavo, kad artimiausius kelis mėnesius pasirodymai uždirbs papildomus 112 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką