Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erosas Ramazzotti. Italo širdį Amūras sužeidė dukart?

Erosas Ramazzotti
Scanpix nuotr. / Erosas Ramazzotti
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gražuolis italas ne tik savo dainomis virpina moterų širdis. Daugybė dailiosios lyties atstovių būtų laimingos atsidūrusios Eroso glėbyje. Nors romantiško įvaizdžio vyras dėl audringų meilės nuotykių retai minimas spaudoje, tačiau Ramazzotti tikrai moka mylėti...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Erosas Luciano Walteris Ramazzotti.
Gimimo data, vieta: 1963 10 28, Roma, Italija. 46 m.
Šeima, kurioje gimė: gimė vargingoje muzikanto šeimoje.
Meilės nuotykiai: dainininkas itin kruopščiai slepia asmeninį gyvenimą; žinoma, kad jis turėjo meilės romanų su aktore ir televizijos laidų vedėja Manuela Arcuri (33), manekenėmis žydaite Moran Atias (28), itale Natalia Angelini (27), iš buvusios Jugoslavijos kilusia gražuole Nina Senicar (24), italų aktore Roger Garth (29).
Šeiminė padėtis: nuo 1995 m. draugavo su modeliu ir televizijos laidų vedėja iš Šveicarijos Michelle Hunziker (33), su kuria santuokoje gyveno nuo 1998 iki 2002 metų; jie susilaukė dukters Auroros (13); teigiama, kad praėjusių metų rudenį Erosas slapta susituokė su manekene Marica Pellegrinelli (21).
Pasiekimai: Italijos popmuzikos dainininkas ir dainų autorius; kūrinius atlieka italų ir ispanų kalbomis; vienas iš garsiausių atlikėjų pasaulyje, pardavęs milijonus albumų, sukūręs kelias dešimtis hitų; Ramazzotti yra vienintelis italas, kuriam suteikta garbė koncertuoti prestižinėje Niujorko „Radio City“ muzikos arenoje, į kurią pasiklausyti sensaciją sukėlusių melodijų susirinko daugiatūkstantinė žiūrovų minia.

Scanpix nuotr./Dainininko manymu, gražuolė iš Šveicarijos Michelle Hunziker pernelyg daug laiko skyrė karjerai.
Scanpix nuotr./Dainininko manymu, gražuolė iš Šveicarijos Michelle Hunziker pernelyg daug laiko skyrė karjerai.

Pirmoji Amūro strėlė

Didžioji Ramazzotti meilės istorija prasidėjo 1990–ųjų pabaigoje. Tuo metu Erosas jau buvo žinomas dainininkas, spauda jį vadino romantiku su gitara. Italo dainas nuolat transliavo radijo stotys ir televizijos. Gražuolei šviesiaplaukei iš Šveicarijos Michelle Hunziker tąsyk buvo kiek daugiau nei 20 metų, kai ji susipažino su Erosu. Michelle – populiari televizijos laidų vedėja Italijoje. Mergina nuo paauglystės buvo įsimylėjusi šį charizmatišką italą. Po vieno Ramazzotti koncerto Hunziker sukaupė drąsą ir įžengė į dainininko persirengimo kambarį. Virpėdama iš jaudulio, ji įteikė atlikėjui gėlių puokštelę ir nedrąsiai prisipažino, kad jai labai patinka jo dainos. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Jie pradėjo draugauti, paskui gimė dukrelė Aurora, o prabėgus dvejiems metams, Michelle ir Erosas susituokė. Italijoje jų vestuvės ligi šiol prisimenamos kaip vienas iš įspūdingiausių ir romantiškiausių reginių. Hunziker ir toliau dirbo televizijos laidų vedėja bei bandė tapti aktore. Ji buvo savo vyro mūza ir įkvėpėja. Ramazzotti jai skyrė dainas, albumus.

AOP nuotr./Marica Pellegrinelli - tikri jausmai ar senstančio vyro jaunystės paieškos?
AOP nuotr./Marica Pellegrinelli - tikri jausmai ar senstančio vyro jaunystės paieškos?

Skyrybos

Iš pradžių šeimoje viskas klostėsi puikiai, tačiau vėliau jų laimę ėmė temdyti įvairūs nesklandumai. Tradicinėje italų šeimoje užaugęs Erosas pradėjo priekaištauti žmonai, kad ji pernelyg mažai laiko skiria namams ir šeimai. Jis sakė, kad jų dukrelė mamą dažniau mato televizoriaus ekrane nei skaitančią jai pasakas. Kartą romantiško dainininko kantrybė trūko, ir jis pareikalavo skyrybų. Ramazzotti dievino dukrelę ir iš Michelle bandė atsikovoti teisę auginti mažylę. Tiesa – bergždžiai. Po skyrybų Erosas paniro į depresiją. Dainininkas tąkart neslėpė: „Aš vis dar manau, kad tikroji mano meilė buvo Michelle. Blogiausia, jog niekada nebesugebėsiu nieko taip beprotiškai pamilti, kaip mylėjau ją.“
Po skyrybų dainininkas užmegzdavo meilės romanus, tačiau jie netrukdavo ilgai. Pačia mylimiausia moteriškos lyties atstove tuo metu buvo atlikėjo dukrelė Aurora. Jis be proto ją lepino, drauge važiuodavo ilsėtis. Tuo gyvenimo periodu Erosas kalbėjo: „Turbūt aš jau pripratau būti vienas. Meilė – ypatingas jausmas. Jei jis tave aplanko, moterį priimi tokią, kokia ji yra, ir esi be proto laimingas.“ Tiesa, jis minėjo, kad nenorėtų dar kartą įsimylėti. „Bijau, jog vėl teks kentėti, o aš jau nebenoriu patirti to skausmo“, – sakė lyrinių dainų virtuozas.

Antrasis Amūro šūvis

Tačiau pernai Eroso Ramazzotti širdį vis dėlto pervėrė Amūro strėlė. Šįkart italo širdį suvirpino 21 metų studentė Marica Pellegrinelli. Jiedu susipažino muzikos festivalyje „Wind Music Awards“. Netrukus besibučiuojančius įsimylėjėlius buvo galima išvysti Milano gatvėse. Erosas ir Marica vaikščiojo laikydamiesi už rankų, jų nė trupučio nevaržė įžūlių paparacų fotoaparatų blykstės. Tai iš tiesų stebino, nes Ramazzotti iki šiol garsėja kaip itin kruopščiai nuo pašalinių asmeninį gyvenimą slepianti garsenybė. Restorane jie trise šventė dainininko dukros gimtadienį, o šias šv. Kalėdas įsimylėjėliai su Aurora ir jos drauge praleido Maldyvų salose. Erosas nebesislapsto: „Mane aplankė meilė, ir aš netekau proto! Dar niekada nebuvau taip įsimylėjęs!“ Viską žinanti geltonoji spauda teigia, kad praėjusį rudenį dainininkas slapta vedė mylimąją. Oficialiai apie tokias vestuves niekur nebuvo pranešta. Marica pavergė ne tik Eroso širdį – ją be galo pamilo ir atlikėjo dukra Aurora. Dvi merginos tapo puikiomis draugėmis. Nieko nuostabaus – juk tarp jų tik aštuonerių metų amžiaus skirtumas! Pellegrinelli irgi neslepia, kad niekuomet dar nesijautė tokia laiminga.
Lieka tikėtis, kad žavųjį Erosą šįkart aplankė tikri jausmai, o ne vidutinio amžiaus krizės ištikto vyruko jaunystės eleksyro paieškos.

„Meilė – ypatingas jausmas. Jei jis tave aplanko, moterį priimi tokią, kokia ji yra.“

Įdomūs faktai:

•    Jo turtas vertinamas daugiau nei 70 mln. eurų (apie 242 mln. litų).
•    Kovodamas su Michelle Hunziker dėl teisės rūpintis dukra Aurora, Ramazzotti buvusią žmoną kaltino priklausymu religinei sektai.
•    Baigęs mokyklą, stojo į muzikos akademiją, tačiau per egzaminus nesurinko reikiamo balų skaičiaus.
•    Daugiau nei 1,5 metų studijavo buhalteriją, bet dėl nepažangaus elgesio buvo išmestas iš mokyklos.
•    Po dukters Auroros gimimo laimingas tėvas keliems mėnesiams nutraukė karjerą ir visą laiką skyrė tik mažylei.
•    Per 8-ąjį gimtadienį būsimas dainininkas iš tėvų gavo pirmąją gitarą.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką