Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 15d. 19:05

Erotinis modelis Katie Price priėmė sunkų sprendimą: sūnų apgyvendins slaugos namuose

Katie Price su sūnumi Harvey
„Instagram“ ir Vida Press nuotr. / Katie Price su sūnumi Harvey

Britanijoje garsus erotinis modelis Katie Price (42 m.) nusprendė savo pilnametystės sulaukusiam sūnui parūpinti nuolatinę priežiūrą, apgyvendinant jį slaugos namuose. „The Sun“ moteris sakė, kad jos vyriausia atžala netrukus turėtų tapti taip vadinamo gyvenamojo koledžo gyventoju.

„Skauda širdį. Nenoriu, kad jis pagalvotų, jog juo atsikratau“, – pasakojo skandalingai pagarsėjęs modelis.

K.Price viliasi, kad koledže sūnus Harvey išmoks savarankiškam gyvenimui naudingų įgūdžių.

Moteris jaunuolį, kuriam diagnozuotas autizmas, užaugino viena. Dėl Harvey nustatyto sutrikimo kartais jis gali pasielgti nenuspėjamai, ypač jei išgirsta triukšmą, aiškino moteris.

„Girdžiu apie policijos areštuojamus autizmu sergančius žmones, kaip jie pašėlsta sulaikomi ir dėl to būna nubausti. Štai kodėl noriu jam surasti tinkamą koledžą, kad jei jam kažkas nutiks, galėčiau tame dalyvauti“, – tęsė ji.

Žinoma, K.Price savo sūnumi labai didžiuojasi. Naujausiame įraše instagrame televizijos žvaigždė rašė, apie kasdien kalnus kliūčių įveikiantį Harvey ir kaip kiti žmonės to neįvertina.

„Norėjau pasidalyti tuo, kas iš tiesų vyksta už uždarų durų. Harvey – ne dalykas, iš kurio galima juoktis, jis mano sūnus, jis kasdien įveikia kalnus ir kliūtis, kurias žmonės nuvertina. Vienai užauginti neįgalų sūnų – medalis, kurį garbė nešioti. Labai juo didžiuojuosi, jis turi jausmus, kaip ir aš“, – po bendra motinos ir sūnaus nuotrauka, pristatančia naują dokumentiką apie jųdviejų gyvenimą, rašė K.Price.

Gyvenamaisiais koledžais, skirtais autizmu sergantiems ir mokymosi sutrikimų turintiems vaikams, modelis su sūnumi domisi jau pusmetį.

„Liūdna darosi pagalvojus, kad kasdien jo nematysiu, bet tai geriausias dalykas, galintis nutikti Harvey, ir galvoti apie tai turime tik teigiamai, nes nenoriu, kad jis pagalvotų, jog juo atsikratau. Tai galimybė gyventi savarankiškai, įgyti įgūdžių ir bendrauti su kitais žmonėmis nei tik manimi“, – tęsė K.Price.

Pasak moters, sūnus koledže gyvens iki jam sukaks 25-eri. Ten jis turės savo atskirą erdvė, kur galės mokytis gyventi vienas. Be to, savaitgaliais jis visada galės grįžti namo aplankyti brolių ir seserų, tačiau jei nenorės, galės likti koledže ir socializuotis su ten sutiktais draugais.

K.Price sūnaus Harvey susilaukė su futbolininku Dwightu Yorke’u. Ji taip pat augina sūnų Juniorą (15 m.) ir dukrą Princess (13 m.), kurių tėvas – buvęs modelio vyras Peteris Andre, bei sūnų Jettą (7 m.) ir dukrą Bunny (6 m.). Pastarieji vaikai gimė santuokoje su dabar jau buvusiu sutuoktiniu Kieranu Hayleru.

Temos: 1 Katie Price

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką