Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugpjūčio 28d. 20:13

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla susilaukė antros dukters

Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan
„Facebook“ nuotr. / Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan

Socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (33) su žmona Priscilla Chan (32) susilaukė antros dukters. Džiugią žinią Markas pranešė socialiniame tinkle.

Socialiniame tinkle Markas pasidalijo šeimos nuotrauka ir mintimis, gimus jųdviejų su Priscilla dukrai.

„Priscilla ir aš esame labai laimingi sutikdami savo dukrą August! Mes jai parašėme laišką apie pasaulį, kuriame norėtume, kad ji augtų, bet tikimės, kad per greitai ji neužaugs“, – feisbuke rašė M.Zuckerbergas.

M.Zuckerbergas laiške savo dukrai džiaugėsi apie vis gerėjantį pasaulį, kuriame ji gyvens.

„Sveika atvykus į pasaulį! Tavo mama ir aš esame labai laimingi, kad atėjai. Kai gimė tavo sesuo, mes parašėme laišką apie tokį pasaulį, kuriame norėjome, kad ji augtų. O dabar jame augsi ir tu – pasaulyje su geresniu išsilavinimu, mažiau nelaimių, stipresne bendruomene ir geresne gyvenimo kokybe. Mes rašėme, kad mokslo ir technologijų dėka jos karta gyvens daug geriau nei mūsų ir mes jaučiame didelę atsakomybę, kad taip ir įvyktų“, – rašė M.Zuckerbergas.

„Facebook“ nuotr./Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan su dukra Max
„Facebook“ nuotr./Markas Zuckerbergas ir Priscilla Chan su dukra Max

Kad laukia šeimos pagausėjimo, pora pranešė kovo mėnesį – žinoma, ne kur kitur, o feisbuke.

„Po mūsų sudėtingos patirties, susijusios su Max laukimu, mes nebuvome tikri, ko tikėtis, ir ar galėsime turėti dar vieną vaiką, – tada rašė Markas Zuckerbergas. – Kai su Priscilla sužinojome, kad ji vėl laukiasi, mūsų pirmasis noras buvo, kad vaikelis būtų sveikas. Mano kita viltis buvo, kad tai būtų mergaitė. Aš negaliu įsivaizduoti geresnės dovanos, nei turėti sesę. Ir aš labai laimingas, kad Max ir mūsų antras vaikelis turės viena kitą.“

15min primena, kad Markas ir Priscilla susipažino Harvardo universitete, kuriame studijavo. Po devynerių metų draugystės – 2012 metais – jie susituokė.

2015 metų gruodį pora susilaukė mergaitės, kuriai davė Max vardą. Anksčiau „Facebook“ įkūrėjas atviravo, kad jo žmona Priscilla per dvejus metus, kai pora mėgino susilaukti vaikelio, patyrė tris persileidimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

36:34
38:58
01:33

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką