Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 21d. 09:51

Filmo „Mirtis palauks“ aktorė L.Lynch neigia gandus, kad ji bus kitas Dž.Bondas

Lashana Lynch
MGM nuotr. / Lashana Lynch
Jubiliejinio, 25-ojo bondiados filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) žvaigždė Lashana Lynch paneigė gandus, kad ji gali tapti naujuoju Džeimsu Bondu, juokaudama, kad gerbėjai turbūt nenorėtų jos matyti šiame vaidmenyje. Nors tiesą sakant, tai nėra visiškas paneigimas, rašoma pranešime spaudai.

Prieš kinuose pasirodant penktąjį ir paskutinįjį kartą aktoriui Daniel Craig MI6 agento vaidmenyje filme „Mirtis palauks“, kuriame L. Lynch sugrįžta į franšizę agentės Nomi personaže, aktorė jau ir ankščiau šį vaidmenį laikė „labai, labai revoliuciniu“.

Praeitais metais buvo patvirtinta, kad aktorės Lashana Lynch personažas perims Džeimso Bondo skaitinę 007 mantiją, kai legendinis agentas mėgausis užtarnautu poilsiu Jamaikoje.

Filmo anonsas:

VIDEO: MIRTIS PALAUKS | Kinuose nuo spalio 1 d. | Oficialus anonsas [HD]

Vis dėlto panašu, kad be skaičiaus perėjimo nieko daugiau neįvyks, nes aktorė į gandus apie Džeimso Bondo ateitį atsakė neigiamai.

„Ne!“ – kategoriškai atkirto aktorė Lashana Lynch. „Jūs manęs nenorite.“

„Aš tiesiog norėčiau pasakyti: erm, tiesa, tai nuo ko viską vėl pradėti?“ – pridūrė ji.

Kalbant apie tai, kas L.Lynch manymu, galėtų imtis Bondo vaidmens po netrukus kinuose pasirodysiančio filmo „Mirtis palauks“, galimybės yra begalinės.

MGM nuotr./Lashana Lynch
MGM nuotr./Lashana Lynch

„Gyvename laiku, kai kino pramonė ne tik suteikia auditorijai tai, ko, jos manymu, nori auditorija.“ – aiškina ji.

„Jie iš tikrųjų duoda publikai tai, ką nori duoti publikai. Su Bondu tai galėtų būti vyras ar moteris. Jie gali būti baltos, juodos, azijietiškos, mišrios rasės.“ – mano aktorė.

„Jie gali būti jauni ar seni. Dienos pabaigoje, net jei dvejų metų vaikas vaidintų Bondą, visi trauktų į kiną pažiūrėti, ką veiks šis dvejų metų vaikas, ar ne?“ – juokauja Lashana Lynch.

Naujausias Džeimso Bondo filmas pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo (akt. Christophas Waltzas) sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą. Kai netrukus Bondas supranta, kad aptiko naują grandiozinį sąmokslą, kuris, jei jį pavyks įgyvendinti, pražudys milijonus žmonių, norėdamas užkirsti tam kelią, Bondas yra priverstas kreiptis pagalbos į savo paties sugautą Blofeldą ir galų gale asmeniškai susitikti su naujuoju ir iki šiol pavojingiausiu savo priešu – paslaptinguoju Safinu (akt. Rami Malek).

Nuotykių ir veiksmo trileris „Mirtis palauks“ kinuose nuo spalio 1 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką