Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 1d. 18:15

Filmų žvaigždės Robino Williamso slapti geri darbai: pasinaudodamas padėtimi padėdavo benamiams

Aktorius Robinas Williamsas
„Scanpix“ nuotr. / Aktorius Robinas Williamsas

Prieš daugiau nei penkerius metus anapilin iškeliavus Holivudo žvaigždei Robinui Williamsui, jo gedėjo milijonai žmonių visame pasaulyje. Ar savo „stand up“ komedijos pasirodymais, ar vaidmenimis televizijos serialuose bei filmuose, jis sugebėjo pralinksminti visų kartų atstovus. Tačiau nedaugelis žinojo, kad jo širdis buvo tokia pat didelė, kaip ir jo talentai.

Tai patvirtinti gali aktoriaus kolega Ricky Gervaisas. „Huffington Post“ jis yra pasakojęs, kad R.Williamsas visada stengėsi palaikyti tuos, kuriems to palaikymo tuo metu reikėjo labiausiai. „Su juo dalyvavau labdaros renginyje, kuriame pasirodė daug naujų komikų, apie kuriuos iki tol negirdėjome. Visą vakarą jis sėdėjo šalia scenos ir juos stebėjo – galėjai girdėti, kaip jis garsiausiai iš visų juokėsi“, – pasakojo R.Gervaisas.

Apie aktorių teigiamai atsiliepė ir Lisa Jakub, filme „Ponia Dautfajė“ vaidinusi R.Williamso įkūnyto personažo dukrą. Tuo metu dar paauglės L.Jakub mokytojai nebuvo pasiruošę išleisti iš pamokų ir vietoje to, kad sukurtų jai atskirą tvarkaraštį ar leistų darbus atsiskaityti kitu metu, išmetė ją iš mokyklos. L.Jakub atskleidė, kad tai sužinojęs R.Williamas mokyklos administracijai parašė jautrų laišką, kuriame prašė iš naujo persvarstyti savo sprendimą. Nors šis gestas nebuvo sėkmingas, L.Jakub niekada nepamiršo už ją kovojusio aktoriaus.

Pasirodo, R.Williamsas geras buvo ir visiškiems nepažįstamiems. Prieš sutikdamas vaidinti filme ar surengti pasirodymą, kino žvaigždė liepdavo įgyvendinti jo vieną neįprastą prašymą. Kuomet dauguma garsenybių reikalauja naudos sau, R.Williamsas liepdavo pasirūpinti kitais – jis reikalavo, kad jį pasamdžiusi kompanija įdarbintų keletą benamių žmonių.

Kadras iš filmo/Robinas Williamsas filme „Ponia Dautfajė“
Kadras iš filmo/Robinas Williamsas filme „Ponia Dautfajė“

Šį aktoriaus gyvenimo faktą sužinojęs ir atskleidęs kadaise su juo dirbęs jo gerbėjas ir tinklaraščio autorius Brianas Lordas sakė, kad po to filmus, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka R.Williamsas, jis ėmė žiūrėti kitaip – visada galvodamas apie geraširdžio aktoriaus slaptus darbus.

Prieš R.Williamsui sutinkant dalyvauti renginyje, prie kurio organizavimo prisidėjo ir B.Lordas, iš garsenybės komandos jis sulaukė laiško su nurodymais. Vienas jų buvo, kad renginį organizuojanti įmonė įdarbintų keletą benamių žmonių ir taip suteiktų galimybę jiems ne tik turėti darbą, bet ir sugrįžti į gyvenimą.

„Mane nustebino tai, ką perskaičiau. Jis reikalavo, kad kiekvienam renginiui, kuriame jis dalyvaus, įmonė pasamdytų tam tikrą skaičių benamių žmonių ir suteiktų jiems galimybę užsidirbti. Po to R.Williamso filmus pradėjau žiūrėti kitaip. Esu įsitikinęs, kad savo laiką, savo pinigus jis skyrė žmonėms, kuriems to reikėjo, bet taip pat pasinaudojo savo padėtimi, kad kompanijos ir renginių organizatoriai suprastų, kaip svarbu yra suteikti šansą žmogui per darbą susigrąžinti gyvenimą“, – teigė B.Lordas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką