Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 11d. 09:19

G.Ritchie ir J.Stathamas po 15 metų vėl susivienijo filmui „Vyriškas įniršis“: tai kitoks jų trileris

Filmas „Vyriškas įniršis“
CLINIC 212 nuotr. / Filmas „Vyriškas įniršis“
Kultinis režisierius Guy Ritchie ir veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas daugelio gerbėjų džiaugsmui vėl, jau ketvirtą kartą, susitiko filmavimo aikštelėje. Paskutinį kartą jiedu jėgas buvo suvieniję prieš 15 metų, kuriant juostą „Revolveris“, ir sako, kad naujasis trileris „Vyriškas įniršis“ gerokai skirsis nuo tų, kuriuos yra įpratę matyti dueto gerbėjai.

„Su Guy‘umi buvome pasukę į skirtingas puses, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad po filmo „Revolveris“ nutiko kažkas katastrofiško. Tiesiog tiek mano, tiek jo karjeros yra lyg amerikietiški kalneliai, pilni pakilimų bei nuosmukių. Per tuos metus keletą kartų beldžiausi į jo duris, tačiau buvome per daug užimti, kad pavyktų suderinti grafikus. Ir štai, atėjo laikas, kai pagaliau vėl supratome, kad būtent filmas „Vyriškas įniršis“ yra tai, ko seniai abu laukėme“, – interviu „Collider“ sakė J.Stathamas.

Naujoji juosta gali pasirodyti kiek neįprasta prie G.Ritchie stiliaus pripratusiems gerbėjams – joje nebus režisieriaus vizitine kortele tapusių komiškų scenų bei šypseną keliančių personažų. Tačiau trilerio kūrėjai užtikrina, jog įtemptų veiksmo scenų čia – per akis.

VIDEO: VYRIŠKAS ĮNIRŠIS / Wrath of Man (2021) Guy Ritchie veiksmo filmo anonsas

Paklaustas, kas juos vis suveda į filmavimo aikštelę, aktorius teigė, kad būtent G.Ritchie J.Stathamas yra dėkingas už sėkmingą savo kaip veiksmo filmų aktoriaus karjerą.

„Vaidindamas antroje jo juostoje supratau, kad man tai sekasi ir aktorystė bus ta veikla, iš kurios aš galėsiu sumokėti už buto nuomą. Ir štai, pažiūrėkite, į ką visa tai pavirto: Guy’us tapo vienu geidžiamiausių režisierių, o man nebereikia nuomotis būsto, galiu įsigyti bet kurį namą, kokio įsigeidžiu“, – juokėsi J.Stathamas.

Iš pradžių jis buvo sėkmingas sportininkas, šuolių į vandenį profesionalas, vėliau buvo pastebėtas garsiojo režisieriaus ir tapo kitų aktorių dubleriu, kaskadininku. Galiausiai buvo įvertintas ir kaip aktorius, o tai jį atvedė į kino pasaulio elitą. Po tokių kino hitų kaip „Lok, stok arba šauk“, „Transporteris“, „Vagišiai“, „Itališkas apiplėšimas“, „Nesunaikinami“, „Mechanikas“ bei kt., J.Stathamo kaip veiksmo filmų profesionalo talentu neabejoja niekas. O dabar jo dar labiau išlavintus sugebėjimus bei patirtį pamatysime ir naujausiame G.Ritchie veiksmo filme „Vyriškas įniršis“.

Juosta pasakoja apie tai, kaip JAV vyksta pinigų pervežimas. Tai – itin pavojingas darbas, kuriame sužeisti ar žuvę darbuotojai yra labiau taisyklė, nei išimtis. Šios veiklos nusprendžia imtis ir J.Stathamo vaidinamas herojus „H“, kuris kolegoms pasirodo įtartinas vien jau dėl to, kad nieko apie save nepasakoja. Nesako net savo tikrojo vardo.

Vienos iš pirmųjų jo užduočių metu komandą užpuola kaukėti plėšikai. Apstulbusių kolegų akyse „H“ pats vienas ištaško užpuolikus. Kolegoms tai – ženklas, jog naujokas toli gražu nėra paprastas vyrukas. Dabar juos ima kamuoti kitas klausimas: kas iš tiesų yra šis paslaptingas nepažįstamasis ir kokie jo tikrieji tikslai?

Naujoje kvapą gniaužiančioje, veiksmo perpildytoje ir įtampos nestokojančioje juostoje „Vyriškas įniršis“ šalia J.Stathamo pamatysime Andy Garcią, Scottą Eastwoodą, Jeffrey Donovaną bei kitus žiūrovams puikiai pažįstamus aktorius. Filmas mūsų šalies kino ekranuose – jau nuo šio penktadienio, gegužės 14 dienos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką