Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 4d. 16:18

George’as Clooney ir Gerardas Butleris. Moterų svajonių vienišiai

Gerardas Butleris ir George'as Clooney
Scanpix nuotr. / Gerardas Butleris ir George'as Clooney

Šiems dviem itin patraukliems vyrams niekada netrūko moterų dėmesio, tačiau jie asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais. Daugumai silpnosios lyties atstovių labai smalsu žvilgtelti pro rakto skylutę ir sužinoti, kodėl jie neišsižada viengungystės?

Vardas, pavardė: George’as Timothy Clooney.
Gimimo data, vieta: 1961 05 06, Kentukis, JAV. 48 m.
Šeima, kurioje gimė: gimė televizijos žurnalisto ir vietos grožio karalienės šeimoje; buvo vienintelis ir labai mylimas vaikas.
Meilės nuotykiai: šis gražuolis vadinamas profesionaliu mergišiumi; jo glėbyje šildėsi daug moterų, tarp jų yra Kelly Preston (47), Kimberly Russell (45), Vendela Kirsebom (43), Celine Balitran (35), Salma Hayek (43), Charlize Theron (34), Lisa Snowdon (39), Lucy Liu (41), Renee Zellweger (40), Krista Allen (38), Teri Hatcher (45), Sarah Larson (31) ir kt.
Šeiminė padėtis: 1989–1993 m. buvo vedęs aktorę Talią Balsam (50).
Dabartinė partnerė: Elisabetta Canalis (31).
Garsus: JAV aktorius, prodiuseris, režisierius ir scenaristas.
Baigęs mokyklą, bandė tapti: žurnalistu.
Labiausiai žavinti moters savybė: sveikas humoro jausmas.
Priklausomybės: nerūko, mėgsta alų ir skaniai pavalgyti.
Plaukų spalva: žilstelėjęs.
Akių spalva: tamsiai rudos.
Ūgis:179 centimetrai.

Vardas, pavardė: Gerardas Jamesas Butleris.
Gimimo data, vieta: 1969 11 13, Rentefrewshire’as, Škotija. 40 m.
Šeima, kurioje gimė: kai Gerardui buvo dveji metukai, tėvai išsiskyrė; buvo trečias vaikas šeimoje; jis augo su patėviu ir motina; pirmąkart po skyrybų su tėvu susitiko 16 metų.
Meilės nuotykiai: Gerardas vadinamas Holivudo mergišiumi; nors aktorius itin slepia meilės romanus, žinoma, kad jo glėbyje šildėsi Chiara Conti (36), Julija Majarčiuk (32), Josie D’Arby (37), Rosario Dawson (30), Cameron Diaz (37), Shanna Moakler (34), Lindsay Lohan (23), Jennifer Aniston (40) ir kt.
Šeiminė padėtis: viengungis.
Dabartinė partnerė: jei tikėtume aktoriumi, šiuo metu jis gyvena ir miega su kalaite Lolita.
Garsus: škotų aktorius, vaidinantis Holivude.
Po mokyklos baigimo bandė tapti: teisininku.
Labiausiai žavinti moters savybė: sveikas humoro jausmas ir spontaniškumas.
Priklausomybės: buvęs alkoholikas ir narkomanas, daugiau nei dešimt metų nevartoja svaigalų, neseniai metė rūkyti, mėgsta prisivalgyti prieš miegą.
Plaukų spalva: tamsiai ruda.
Akių spalva: žalia.
Ūgis:188 centimetrai.

Intymios paslaptys

George’as Clooney (toliau – G. C.): Šis aktorius – bene vienintelis vyras Holivude, kurio paparacai niekada nepavadino gėjumi. Tačiau kartais pasigirsta kalbų, kad Clooney yra užsislaptinęs ekshibicionistas. Juk prieš du dešimtmečius jis fotografuodavo savo lytinį organą papuošęs jį akiniais nuo saulės, o paskui tas nuotraukas rodydavo draugams. „Mes jas vadindavome misterio „veiduko“ fotografijomis. O jei tame pačiame kadre dar pavykdavo patalpinti akinius nuo saulės ir cigaretę, būdavo labai panašu į žmogaus veidą. Tačiau tai dariau labai seniai. Paskutinį sykį taip elgiausi 1988 metais“, – vieno vyrams skirto žurnalo darbuotojui apie savo slaptą pomėgį prasitaria žvaigždė.
 „Aš mėgaujuosi savo atvaizdu veidrodyje, kuris kabo prie mano lovos. Žinote, niekaip negaliu savimi atsigrožėti. Esu pats save įsimylėjęs!“ – juokaudamas sako aktorius.

Gerardas Butleris (toliau – G. B.): „Kai kalbama apie seksualinę orientaciją, mano pasakyti žodžiai dažnai būna iškraipomi arba neteisingai interpretuojami. Kai kas mano, kad Gerardas Butleris – gėjus. Tačiau aš nesu toks! Pats nežinau, koks aš! Turėjau intymių santykių ir su vyrais, ir su moterimis, bet dėl to nesu gėjus. Be to, aš ir ne heteroseksualas. Net pačiam sunku susivokti. Kai viešai pradedama svarstyti mano seksualinė orientacija, kyla noras užtrenkti duris ir pasakyti, kad tai yra tik mano reikalas“, – tokiais pareiškimais aktorius tik dar labiau suintriguoja smalsius gerbėjus ir bulvarinės spaudos darbuotojus.

„Moteris turi jausti, kad yra mylima. Ir dar – jos taurėje visuomet turi būti šampano!“ (George’as Clooney)

Dietos ir kūno formos

G. C.: Filmuojantis kino juostoje „Sirijana“ (2005), George’ui teko priaugti 14 kilogramų. Tačiau Clooney, pasibaigus filmavimo darbams, vėl tapo toks kaip anksčiau. „Tiesiog laikiausi ypatingos dietos, kuri vadinasi „Neišsižiok! “. Po patirtos traumos (filmavimo aikštelėje, atlikdamas triuką, aktorius patyrė stiprų smegenų sukrėtimą ir stuburo traumą, buvo atlikta sudėtinga operacija – aut. past.) gydytojai man neleido važinėtis motociklu, žaisti krepšinį ar sportuoti. Aš nerūkau. Taigi neturėjau kitos išeities, išskyrus vieną – nustoti valgyti“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sako aktorius. Prieš kelerius metus George’as pasidarė plastinę operaciją: kino žvaigždei buvo pakelti nudribę akių vokai. Clooney šios grožio procedūros niekuomet neslėpė. Maža to, aktorius nebijo pripažinti, kad sensta ir kad rytais, kaip ir kiekvienam senstančiam vyrui, jam gelia kelius.

G. B.: „Mano kūno formų paslaptis – ne sportas, o asmeninio trenerio griežtumas. Jis draudžia man sočiai prisivalgyti vakarais – turiu tokį bjaurų įprotį, kurio niekaip nesugebu atsikratyti. Mečiau gerti, rūkyti, bet vakarais nesugebu neprisivalgyti. Kartą grįžau namo, atidariau šaldytuvą, o jis – tuščias! Paskambinau asistentei ir pasiteiravau, kodėl taip yra. O ji man atsako: „Tavo asmeninis treneris liepė viską išimti iš šaldytuvo“, – sako beveik 190 centimetrų ūgio vyras.

Humoro jausmas

G. C.: Sunku pasakyti, kas viengungiui George’ui arčiau širdies – moterys ar pokštai. Mattas Damonas (39) prisimena epizodą, kaip kartą Clooney išlydėjo savo draugą Bradą Pittą (46): „Bradas įsėdo į automobilį ir jau ketino išvažiuoti, tuomet George’as pliaukštelėjo ranka per dureles ir pasakė: „Iki pasimatymo! Saugok save! “ Jis patraukė ranką, o ant automobilio durelių liko priklijuotas lipdukas su užrašu „Šio vairuotojo penis – labai mažas“. Kadangi Pittui teko stoviniuoti Los Andželo automobilių spūstyse, žmonės įtartinai į jį spoksojo ir mojavo rankomis.“ George’as, norėdamas Julią Roberts (42) pakviesti filmuotis juostoje „Oušeno vienuoliktukas“ (2001), į voką su scenarijumi įdėjo 20 JAV dolerių kupiūrą ir raštelį, kuriame buvo parašyta: „Girdėjau, kad už vaidmenį prašai 20.“ (paprastai aktorei mokamas 20 mln. JAV dolerių honoraras – aut. past.).

 

„Labiausiai mane žavi ta moteris, kuri žino, kada reikia užsičiaupti.“ Gerardas Butleris

G. B.: Aktoriaus humoro jausmas – išskirtinis, todėl ne visi ir visada jį supranta. „Kai ekranuose pasirodė filmas „Kapų plėšikė Lara Kroft. Gyvybės lopšys“ (2003), kuriame teko būti Angelinos Jolie (34) partneriu, per spaudos konferenciją leptelėjau, jog nors Jolie ir gabi aktorė, tačiau filmuojantis man teko save tvardyti, kad mano atliekamas vaidmuo neužgožtų žinomos aktorės sugebėjimų. Be abejonės, aš pajuokavau. Angelina ant manęs nesupyko, bet nuo savo atstovų spaudai pylos gavau kaip reikiant“, – juokiasi Butleris. Kai filmuojant juostą „Operos fantomas“ (2004) aktorius pirmąkart ant veido užsidėjo herojaus kaukę, Gerardas šūktelėjo iš susižavėjimo: „Pagaliau man patinka tai, kaip atrodo mano veidas!“ Mėgstantis juokauti škotas žurnalistams kartais pareiškia: „O kur man dingti, jei esu beprotiškai seksualus? Juk aš dėl to nekaltas!“ arba „Mano užpakalis visuomet yra laaaaabai stangrus!“

Vaikai ir šeima

G. C.: „Vaikai mane nervina. Dauguma žmonių svajoja susilaukti atžalų ir nenori suprasti tų, kurie mąsto kitaip. Aš niekada nenorėjau tapti tėvu, nes tai pernelyg didelė atsakomybė“, – anksčiau sakė aktorius. Tačiau juostos „Oušeno tryliktukas“(2007) filmavimo aikštelėje Clooney nuolat būdavo apsuptas kolegų Brado Pitto ir Matto Damono atžalų. Damonas išdavė, kad žaismingasis George’as yra fantastiška vaikų auklė. „Jis puikiai sutaria su vaikais. Dažniausiai vienas iš vaikų ant galvos šliūkštelėdavo jam kibirą vandens ir stebėdavo, kaip jis sureaguos. Jie dažnai sakydavo, kad su George’u labai smagu!“ Po skyrybų su žmona užkietėjęs viengungis prisiekė, kad daugiau niekada neves. Tačiau metams bėgant Clooney tonas šiek tiek sušvelnėjo ir dabar jis sako: „Kartą buvau vedęs, o jei kas nors pasikeis, gerai viską apsvarstysiu, nes aš neišsižadu minties kada nors sukurti šeimą.“

G. B.: Gerardas puikiai sutaria su vaikais. „Turiu keturias dukterėčias, kurias labai myliu. Su berniukais puikiai sutariu dėl to, kad pats vis dar esu berniukas, nors ir labai didelis. Tiesa, dar nežinau, ar man patinka kūdikiai. Kai stebiu žaidžiančius vaikus, visuomet pagalvoju: „Kaip jie taip sugeba? Kaip jie įsigudrina taip judėti?“ Žodžiu, vaikai mane įkvepia, – neslepia Butleris. – Puikiai suprantu vyrus, kuriuos sukausto paralyžiuojanti baimė pagalvojus apie vedybas. Mano manymu, tai baimė įsipareigoti. Juk vyrai yra kur kas silpnesni ir pažeidžiamesni, nei atrodo. Aš irgi toks“, – teigia viengungis. Beje, Gerardas neslepia, kad jis jau subrendo šeimyniniam gyvenimui, tačiau, kaip ir dauguma užkietėjusių senbernių, teisinasi dar nesutikęs TOS moters. „Su kuo nors susitikinėdamas visuomet pagalvoju apie vaikus. Tačiau po išsiskyrimo dėkoju Dievui, kad jis mane apsaugojo nuo neteisingo pasirinkimo. Tikiu, kad būsiu puikus tėvas“, – sako vyras. 
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Vilniaus verslininkės Gretos Vaitkutės-Kaikarienės girtumo kelyje kaina – 41,6 tūkst. eurų

Tiesiogiai 24sek

Bandymas atsigauti po niuksų: „Anadolu Efes“ – „Žalgiris“

Aktualu

15min paaiškina: ką reiškia Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios atsiskyrimas nuo Maskvos patriarchato?

24sek

Tik vieną tritaškį per mačą pataikę vilniečiai krito prieš „Skyliners“

Aktualu

Liberalai iškėlė R.Šimašiui ultimatumą: arba komitetas, arba partija

Pasaulis kišenėje

Romantiškas atradimas Italijoje: gražioji Luka, kurios dar neapgulę turistai

24sek

Namų tvirtovė – apginta: „Neptūnas“ nugalėjo „Bešiktaš“

Aktualu

Sudomino Kauno mokykloje užfiksuotas virėjos elgesys: ką krauna į automobilį?

Vardai

Projektas „Nedelsk“ suvienijo žinomus žmones: apie akistatą su vėžiu prakalbo ir Rūta Mikelkevičiūtė

Gyvenimas

9 tipiškos klaidos, kurios priverčia mus metų metus kentėti dėl nutrūkusių santykių

Vardai

Princo Harry ir Meghan Markle kūdikis negaus princo ar princesės titulo: kodėl?

Gyvenimas

Jos mus saugo. Žemės iššūkis pareigūnėms: pelkė, kliūčių ruožas, medinis „žmogus“ ir gyvatės

Aktualu

Švedų diplomatas apie buvusią premjerę K.Prunskienę: „Niekada nebuvo įdomu su ja kalbėtis“

Kultūra

MO muziejaus steigėjas Viktoras Butkus: „Kaip nuteka protai, taip nuteka ir meno vertybės“

Aktualu

Diskriminacijos radaras. Prekė prekybos centre kaip reikiant papiktino: „Tokie pokštai nepateisinami“

Vardai

D.Didžiūnaitytės mirtis paragino netylėti ir žinomas moteris: „Oksikas“ niekam nebuvo paslaptis“

Gazas

Vaidotas Žala apdaužė ralio automobilį: „Tokiomis akimirkomis tampi tik keleiviu“

Gazas

Beprotiška Rimanto Bružo ir Aurimo Mockaus kelionė: nuo Baltijos iki Bengalijos motociklu su „liulka“

Vardai

Mirė „Eurovizijoje“ dalyvavusio dueto „Walters & Kazha“ narys: jauno vyro gyvybę pasiglemžė vėžys

Aktualu

Garsaus vegetaro sūnus sukritikavo Kauno klinikų naująjį meniu: vien varškė

Naujienos

Vardai

Vilniaus verslininkės Gretos Vaitkutės-Kaikarienės girtumo kelyje kaina – 41,6 tūkst. eurų

Tiesiogiai 24sek

Bandymas atsigauti po niuksų: „Anadolu Efes“ – „Žalgiris“

Aktualu

15min paaiškina: ką reiškia Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios atsiskyrimas nuo Maskvos patriarchato?

24sek

Tik vieną tritaškį per mačą pataikę vilniečiai krito prieš „Skyliners“

Aktualu

Liberalai iškėlė R.Šimašiui ultimatumą: arba komitetas, arba partija

Pasaulis kišenėje

Romantiškas atradimas Italijoje: gražioji Luka, kurios dar neapgulę turistai

24sek

Evaldas Kairys: „Buvo kažkas siaubingo, žaidėme baisiai“

Aktualu

Sudomino Kauno mokykloje užfiksuotas virėjos elgesys: ką krauna į automobilį?

24sek

Namų tvirtovė – apginta: „Neptūnas“ nugalėjo „Bešiktaš“

Vardai

Projektas „Nedelsk“ suvienijo žinomus žmones: apie akistatą su vėžiu prakalbo ir Rūta Mikelkevičiūtė

Gyvenimas

9 tipiškos klaidos, kurios priverčia mus metų metus kentėti dėl nutrūkusių santykių

Vardai

Princo Harry ir Meghan Markle kūdikis negaus princo ar princesės titulo: kodėl?

Gyvenimas

Jos mus saugo. Žemės iššūkis pareigūnėms: pelkė, kliūčių ruožas, medinis „žmogus“ ir gyvatės

Kultūra

MO muziejaus steigėjas Viktoras Butkus: „Kaip nuteka protai, taip nuteka ir meno vertybės“

Aktualu

Diskriminacijos radaras. Prekė prekybos centre kaip reikiant papiktino: „Tokie pokštai nepateisinami“

Vardai

D.Didžiūnaitytės mirtis paragino netylėti ir žinomas moteris: „Oksikas“ niekam nebuvo paslaptis“

Gazas

Vaidotas Žala apdaužė ralio automobilį: „Tokiomis akimirkomis tampi tik keleiviu“

Aktualu

Švedų diplomatas apie buvusią premjerę K.Prunskienę: „Niekada nebuvo įdomu su ja kalbėtis“

Gazas

Beprotiška Rimanto Bružo ir Aurimo Mockaus kelionė: nuo Baltijos iki Bengalijos motociklu su „liulka“

Vardai

Mirė „Eurovizijoje“ dalyvavusio dueto „Walters & Kazha“ narys: jauno vyro gyvybę pasiglemžė vėžys

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką