Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 25d. 16:04

George’as Michaelas: moterį suprasti gali tik gėjus?

George'as Michaelas
AOP nuotr. / George'as Michaelas

George’as Michaelas įtrauktas į vyrų, gebančių iš tikrųjų suprasti moteris, sąrašą, mat jo dainų klausydamasi silpnoji lytis tiesiog alpsta iš malonumo. Tačiau šis moterų vaizduotę valdantis vyras jausmais linkęs dalytis... tik su savo lyties atstovais.

Vardas, pavardė: Georgios Kyriacos Panayiotou.
Gimimo data, vieta: 1963 06 25, Bušis, Hertfordšyras, Anglija. 46 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – graikų kilmės restauratorius, motina – anglų tautybės šokėja.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.

AOP nuotr./Michaelas su Kenny Gossu ketino susituokti, tačiau po 13 bendro gyvenimo metų jų keliai išsiskyrė
AOP nuotr./Michaelas su Kenny Gossu ketino susituokti, tačiau po 13 bendro gyvenimo metų jų keliai išsiskyrė

Dirbtinis grožis

Pasak grožio specialistų, norėdamas išvengti nuo senėjimo požymių, dainininkas ryžos plastinei antakių ir viršutinių akių vokų patempimo operacijai. Kalbama, kad George’as dailinosi nosį ir nuolat leidžiasi botulino toksino injekcijas.

Meilės nuotykiai

Iki tol, kol suvokė esąs gėjus, intymių santykių turėjo su aktore Brooke Shields (44), modeliu Pat Fernandez (44) ir stiliste Kathy Jeung (42). Pirmoji meilė – Brazilijos dizaineris Anselmo Feleppa (1956–1993), 1996–2009 m. gyveno ir ketino susituokti su Kenny Gossu (51).

Pasiekimai

Graikų kilmės Didžiosios Britanijos muzikantas, prieš pradėdamas solo karjerą, grojo grupėje „Wham!“ (1981–1986). Per visą muzikinę karjerą George’as pardavė daugiau nei 85 mln. albumų bei singlų ir laimėjo daugybę „Grammy“, „Brit Awards“, „American Music“, „Rolling Stone“, MTV ir kitų apdovanojimų.

AOP nuotr./Neseniai George'o Michaelo gyvenime atsirado naujas draugas
AOP nuotr./Neseniai George'o Michaelo gyvenime atsirado naujas draugas

Tėvai persistengė norėdami apsaugoti

Muzikanto tėvas buvo homofobas, o motina visą gyvenimą bijojo, kad vienturtis sūnelis paveldės „homoseksualumo geną“ iš dėdės – jos brolio Colino, gyvenimą baigusio savižudybe. Jam dainininkas skyrė dainą „My Mother Has A Brother“.
„Šalia mūsų gyveno padavėjas gėjus. Tėvai man draudė eiti į piceriją, kai jis dirbdavo. Tėvas man aiškino, kad nuo jo galiu užsikrėsti siaubinga liga“, – prisimena George’as.
Atskleisti tiesą, kad jis – gėjus, Michaelas ryžosi nuo AIDS mirus jo mylimajam – Brazilijos dizaineriui Anselmo Feleppai. Dainininkas motinai parašė keturių puslapių atvirą laišką. Jį perskaičiusi George’o mama prisipažino, kad tai buvo pats nuostabiausias kada nors jos gautas laiškas.

Sudie, moterys!

Ilgą laiką George’as Michaelas manė esąs biseksualas. Jaunystėje atlikėjas patologiškai bijojo užsikrėsti AIDS, todėl iki 29 metų vengė intymių santykių su vyrais. Kol jis prisipažino esąs gėjus, George’o gyvenime buvo trys merginos, tiksliau – aktorė Brooke Shields, modelis Pat Fernandez ir stilistė Kathy Jeung.
 „Kai garsiai buvo pradėta kalbėti apie AIDS, pajutau, kad nebepajėgiu apsimetinėti biseksualu. Aš nebegalėjau mylėtis su moterimi, prieš tai jos neįspėjęs, jog turėjau lytinių santykių su vyrais. Mano trauka moterims niekada nebuvo tokia stipri, kad prieš kiekvieną meilės aktą galėčiau leistis į intymias kalbas. Todėl nusprendžiau joms pasakyti „sudie“, – atvirai sako George’as.
1998 m. dainininkas sulaikytas už tai, kad masturbavosi viešajame tualete. Tąsyk Michaelas pasauliui prisipažino esąs gėjus. Muzikos žvaigždė manė, kad tiesios atskleidimas apie netradicinę orientaciją sužlugdys jo karjerą, bet atlikėjas vis tiek apsisprendė: „Jei nori būti žinomas, privalai palengvinti sau gyvenimą.“

Scanpix nuotr./Būdamas scenoje, George'as geba užvesti didžiules žmonių minias
Scanpix nuotr./Būdamas scenoje, George'as geba užvesti didžiules žmonių minias

Skyrybos vietoj vestuvių

Praėjusių metų pabaigoje oficialiai paskelbta, kad George’as išsiskyrė su savo partneriu Kenny Gossu, su kuriuo drauge pragyveno 13 metų. Kalbama, kad jų santykiai nutrūko 2008–aisiais, kai Michaelas eilinį kartą buvo areštuotas Hamstedo tualete ir apkaltintas narkotikų laikymu. Tąsyk Kenny ne juokais įsiuto ir išsikraustė iš jų bendro būsto. Tačiau George’as draugo paprašė viešai apie išsiskyrimą nekalbėti ir maldavo jam suteikti dar vieną progą. „Kenny daug ką atleisdavo George’ui, tačiau tąkart jo kantrybė trūko. Visi puikiai žino, kad Gossas įsiuto ne dėl narkotikų. Tas viešasis tualetas – populiari vietelė, kurioje galima pakabinti partnerį vienai nakčiai. George’as nuolat tvirtino, kad jis ir Kenny toleruoja laisvus santykius, bet iš tikrųjų Kenny niekada nepatiko atsitiktiniai mylimojo santykiai. 2006–aisiais jiedu ketino susituokti, tačiau Gossas pasakė, jog tokiam žingsniui jis ryšis tik tada, kai George’as pakeis gyvenimo būdą. Deja, jam tai pasirodė pernelyg sudėtinga“, – skyrybų priežastį atskleidžia artimas poros bičiulis.
Tačiau George’as ir Kenny liko verslo partneriais – jiedu turi bendrą paveikslų galeriją Dalase (JAV).

Ir vėl dugne?

Po skyrybų su Kenny atlikėjas paniro į gilią depresiją. George’as nebesidomėjo kūryba, nebepajėgė prisiversti dirbti su netrukus turėjusiu pasirodyti naujuoju DVD, nuo visų užsidarė namuose ir paniro į kompiuterinių žaidimų pasaulį.
Michaelas neslepia, kad praeityje buvo priklausomas nuo narkotikų. Jis ir dabar reguliariai rūko marihuaną. Tiesa, anksčiau atlikėjas per dieną neva surūkydavęs po 25 žolės suktinukes, o dabar jo dienos norma – iki 7–8 suktinių.
Apie nerimą keliančią George’o būseną pirmasis viešai prakalbo dainininko Elthono Johno sutuoktinis Davidas Furnishas (47): „Mes žinome tik tiek, kiek mums apie tai papasakojo George’o bičiuliai. Jie teigia nerimaujantys dėl Michaelo sveikatos, jo psichinės būsenos, ateities, ir mano, kad jei Elthonas tai patyrė ir jau daugiau nei 20 metų nevartoja kvaišalų, tuomet kas dar geriau jį galėtų suprasti ir kas kitas, jei ne jis, galėtų padėti George’ui.“
Dainininkui nusibodo nuolatinis žiniasklaidos kišimasis į jo gyvenimą. „Pranešu jums, kad nesiruošiu turėti vaikų ir netrokštu tokios atsakomybės. Įsidėmėkite – esu gėjus, mėgaujuosi gyvenimu, rūkau žolę ir darau tai, ką noriu... ypač su vyrais“, – sako George’as, kai jam nusibosta tie, kurie nuolat moralizuoja ir moko, kaip reikia gyventi.
Atrodo, kad dainininkas pamažu vėl grįžta į gyvenimą: vasario–kovo mėnesiais jis koncertuoja Australijoje, o paparacams pavyko įamžinti keletą kadrų, kuriuose muzikos legenda jachtoje linksmai laiką leidžia naujo mylimojo draugijoje ir mėgaudamasis traukia salstelėjusio kvapo dūmą.

„Esu gėjus, mėgaujuosi gyvenimu, rūkau žolę ir darau tai, ką noriu...“

Įdomūs faktai:

•    Jis niekada neužsiima savireklama.
•    George’as – kairiarankis. Nuo septynerių metų mokėsi griežti smuiku.
•    Vaikystėje buvo storuliukas akiniuotis.
•    Kai 1997 m. mirė muzikanto motina, Michaelas paniro į gilią depresiją ir atsidūrė ant savižudybės slenksčio. Nuo šio žingsnio jį sulaikė tuometis gyvenimo partneris Kenny Gossas.
•    Dainininkas norėtų pasimylėti su Tomu Cruise’u (47).
•    Vaikystėje svajojo tapti lakūnu, tačiau bendraamžiai pasakė, kad trumparegiai daltonikai negali būti lakūnais (Michaelas sunkiai skiria spalvas ir yra trumparegis).
•    Atlikėjas mano, kad jo didžiausi gerbėjai – vieniši žmonės.
•    Kelerius metus nesidarė ŽIV testo, nes jį baugino ilgas tyrimo rezultatų laukimas.
•    George’o ūgis –180 centimetrų.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką