Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 27d. 11:15

Gerbėjų padėka Hariui Poteriui – išleista knyga „Brangusis misteri Poteri“

„Hario Poterio“ sagos finalinis filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ ekranuose pasirodys liepos 15 dieną.
Kadras iš filmo / „Hario Poterio“ sagos finalinis filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ ekranuose pasirodys liepos 15 dieną.

„Hario Poterio“ saga nebūtų tokia populiari, jei ne ištikimi berniuko burtininko bei jo istorijos gerbėjai. Dešimtmetį su didžiuliu džiaugsmu kino teatruose laukę naujausių nuotykių, jie nusprendė atsidėkoti savo mylimiausiam herojui bei jo kūrėjams ir išleido knygą „Brangusis misteri Poteri“.

Knygos sudarytoja bei idėjos autorė Lily Zalon sako, jog knygoje užfiksuotas itin stiprus Hario Poterio bei jo gerbėjų ryšys paties jaunimo akimis. Leidinyje bus gerbėjų laiškai bei piešiniai. „Kol kas niekas kruopščiai netyrinėjo, kodėl Poteris tapo vienu populiariausių literatūros bei kino herojumi, todėl į knygą sudėti laiškai bei piešiniai iliustruos itin stiprius bei asmeniškus jausmus, kuriais pasidalijo milijonai gerbėjų visame pasaulyje“, – sakė L.Zalon.

„Tik tavo dėka, Luna (ją filme vaidino aktorė Evanna Lynch, – red. past.), aš supratau, kad šiame gyvenime būti keistai yra visai nieko keisto“, – knygos autorė citavo vienos mergaitės laišką Lunai Lovegood. Su knygos autoriais savo laiškais pasidalijo ne tik milijonai gerbėjų, bet ir „YouTube“ išgarsėjęs Johnas Greenas, niekada neslėpęs, jog yra didžiulis Poteriados gerbėjas. Knyga „Brangusis misteri Poteri“ prekyboje pasirodys jau liepos 1 dieną, o visas už knygą gautas pelnas atiteks labdarai. 

Poteriados finalas – liepą

Paskutiniojoje dešimtmetį trukusios Poteriados dalyje „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ įvyksiančiame didingame finale mūšis tarp gėrio ir blogio jėgų burtininkų pasaulyje peraugs į visuotinį karą. Dar niekuomet ant kortos nebuvo pastatyta tiek daug. Tačiau būtent Hariui Poteriui teks paaukoti didžiausią auką nenumaldomai artėjant kulminacinei kovai su valdovu Voldemortu.

Filmą režisavo Davidas Yatesas, kuris kūrė ir populiariuosius „Haris Poteris ir Fenikso brolija“, „Haris Poteris ir netikras princas“ bei „Haris Poteris ir mirties relikvijos 1“. Viso pasaulio kino teatruose, o taip pat ir Lietuvoje, filmas pasirodys jau liepos 15 dieną.

Siūlome pažiūrėti filmo anonsą: 

VIDEO: Filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ anonsas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką