Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 12, 11:59

Grigorijus Lepsas atvyko į Donbasą koncertuoti okupantams: sulaukė pasmerkimo

Vladimiro Putino politiką palaikantis atlikėjas Grigorijus Lepsas nuvažiavo į Donbasą dainuoti Ukrainą užpuolusiems Rusijos okupantams. „Atvykome palaikyti vyrukų“, – skelbė jis. Tokį G.Lepso elgesį pasmerkė Ukrainos dainininkė Tina Karol: „Būsi maistas kirminams“.
Grigorijus Lepsas
Grigorijus Lepsas / Instagram nuotr., stopkadras

Atlikėjas Grigorijus Lepsas dabar dar kartą parodė savo teigiamą požiūrį į Rusijos karinius veiksmus. V.Putino rėmėjas atvyko į okupuotą Donbasą, rašo „Segodnya“.

Apie karą Ukrainoje kurį laiką tylėjęs atlikėjas vadinamojoje Donecko Liaudies Respublikoje nusprendė surengti kelis pasirodymus okupantams iš Rusijos.

G.Lepsas savo instagramo paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas skubantis į Donecką. Kompaniją jam palaikė vienas iš okupantų.

„Pirmyn, vaikinai! Atvykome palaikyti vyrukų. Tikimės, kad šiek tiek atitrauksime jų dėmesį nuo sunkios kasdienybės. Važiuokime į ligonines, aplankykime sužeistus karius, sužeistus vaikus, išdalykime jiems muzikos įrašus, išdalykime pinigus“, – žadėjo atlikėjas okupuotų teritorijų gyventojams, nors dėl sužeistų vaikų Donbase kalti karą Ukrainoje pradėję Rusijos okupantai.

Be to, po kelių valandų G.Lepsas savo socialinio tinklo paskyroje paviešino nuotrauką su vadinamosios Donecko Liaudies Respublikos lyderiu Denisu Pušilinu. Nuotraukoje matyti, kad atlikėjas buvo pasitiktas su vaišėmis.

Šis G.Lepso apsilankymas Donbase neliko nepastebėtas. V.Putino karą palaikantį muzikantą pasmerkė ir Ukrainos atlikėja Tina Karol.

Dainininkė instagrame paskelbė vaizdo įrašą su į Donbasą vykstančiu G.Lepsu ir be užuolankų išsakė viską, ką galvoja apie karo Ukrainoje rėmėją. T.Karol taip pat prisiminė, kad prieš kelerius metus G.Lepsas siūlėsi tapti jos prodiuseriu, ir dabar teigė esanti laiminga, kad atsisakė tokio bendradarbiavimo.

„Gyvulio vidus. Viskas buvo aišku net tada, kai pasakiau „Ne“. Nelėk taip greitai, sutiksime tinkamai!“ – rašė T.Karol.

Instagram nuotr., stopkadras/Tina Karol pasmerkė Donbase koncertavusį Grigorijų Lepsą
Instagram nuotr., stopkadras/Tina Karol pasmerkė Donbase koncertavusį Grigorijų Lepsą

Ukrainos dainininkė taip pat pakomentavo dainos, kurią važiuodamas traukė G.Lepsas, pasirinkimą. Atlikėjas link okupantų vyko dainuodamas eilutes iš Vladimiro Vysockio kūrinio „Riterio turnyras“, ir, matyt, pats nesuprato paslėptos eilučių apie „gudrų karalių“ prasmės.

„Tu būsi maistas kirminams. Mes niekiname „karalių“, – teigė T.Karol.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką