Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 15d. 12:21

Gwyneth Paltrow apie nutrūkusias sužadėtuves su Bradu Pittu: „Man jis buvo per geras“

Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas 1997-aisiais
AOP nuotr. / Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas 1997-aisiais

Aktorė Gwyneth Paltrow (42 m.) pagaliau atvirai papasakojo apie savo romanus su Bradu Pittu (51 m.) ir Benu Afflecku (42 m.) ir tvirtino, kad vienas jų buvęs jai per geras, o kitas tuo metu nebuvo pasirengęs meilei.

Per atvirą pokalbį su JAV radijo laidų vedėju Howardu Sternu aktorė, kuri nuo praėjusių metų nebegyvena su vyru Chrisu Martinu, tvirtino, kad neturėjo teisės susitikinėti su Bradu Pittu, bet pripažino, kad buvo beprotiškai įsimylėjusi savo buvusį sužadėtinį.

„Tikrai jį įsimylėjau. Jis buvo toks žavus ir mielas. Noriu pasakyti, kad jis buvo Bradas Pittas! Bet aš buvau toks vaikas – man buvo 22-eji, kai mes susipažinome“, – sakė ji.

„Man prireikė laiko iki 40-mečio, kad išsikepurnėčiau iš savo kiauto. Negali priimti to sprendimo, kai tau – 22-eji metai. Nebuvau pasirengusi ir jis buvo per geras man. Aš nežinojau, ką dariau“, – pasakojo Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow ir Bradas Pittas susitikinėjo 1994–1997 metais ir net buvo susižadėję, tačiau Gwyneth jį paliko, nes buvo nepasiruošusi santuokai. Netrukus po skyrybų su Gwyneth Paltrow Bradas Pittas pradėjo susitikinėti su Jennifer Aniston, kurią 2000-aisiais vedė. Jų santuoka truko penkerius metus, o šiuo metu jis - laimingai vedęs Angeliną Jolie, su kuria augina šešis vaikus.

AOP nuotr./Gwyneth Paltrow ir Benas Affleckas 2000-ųjų filme „Svetimas bilietas“
AOP nuotr./Gwyneth Paltrow ir Benas Affleckas 2000-ųjų filme „Svetimas bilietas“

Trejus metus truko ir Gwyneth Paltrow romanas su kitu garsiu kolega Benu Afflecku, su juo aktorė susitikinėjo 1997–2000 metais.

Gwyneth Paltrow pripažino, kad neturi daug malonių prisiminimų apie tą ryšį ir sakė: „Jis nebuvo tinkamoje savo gyvenimo vietoje, kad turėtų merginą. Galvoju, kad kai tau dvidešimt keleri, kai esi vaikas, esi linkęs būti paviršutiniškesnis ir, taip pat, esi nebrandus, tad galvoji, kad buvimas su gerai atrodančiu žmogumi kažkaip patvirtina tave. Tai netiesa“.

Jos tėvai tada taip pat neslėpė, jog nelabai palaikė jų santykius: „Galvoju, jog jie vertino tai, koks jis superprotingas, ir jis tikrai yra talentingas ir linksmas. Jiems jis patiko, bet jiems tiko, kad mes nebesame kartu“.

Praėjus dvejiems metams nuo skyrybų su Gwyneth Paltrow Benas Affleckas pradėjo susitikinėti su Jennifer Lopez, kuriai buvo ir pasipiršęs, tačiau jiedu taip ir nesusituokė. Nuo 2004-ųjų Benas Affleckas yra laimingai vedęs aktorę Jennifer Garner, su kuria turi tris vaikus.

AOP nuotr./Gwyneth Paltrow, Benas Affleckas ir Harvey Weinsteinas 1999-aisiais „Oskarų“ vakarėlyje
AOP nuotr./Gwyneth Paltrow, Benas Affleckas ir Harvey Weinsteinas 1999-aisiais „Oskarų“ vakarėlyje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką