Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 25d. 13:49

Gydytojas: Michaelas Jacksonas maldavo mirtino vaisto

M.Jacksonas
„Scanpix“ nuotr. / M.Jacksonas

Iš proto vedamas nemigos ir artėjančio sugrįžimo į sceną Michaelas Jacksonas žinojo, kur rasti atsakymą į visas jį kankinusias problemas.

Nevilties kupinas dainininkas gydytojo Dwayne'o Jameso pats paprašė stiprių, tik ligoninėse vartojamų vaisų „Propofol“, kad naktį galėtų užmigti, penktadienį praneša interneto svetainė Mirror.co.uk.

M.Jacksonas, paskambinęs telefonu iš savo namų Los Andžele, pareikalavo šių vaistų, dar žinomų kaip „Diprivan“. Tai vos porą mėnesių prieš jo mirtį.

61-erių gydytojas D.Jamesas atskleidė: „Michaelas desperatiškai reikalavo šių vaistų. Aš jam paaiškinau, kad „Diprivan“ yra pavojingas preparatas, kurį vartojant namuose gali ištikti mirtis“.

Mediko teigimu, M.Jacksonas jį patikino, kad šį vaistą yra vartojęs ir anksčiau. Tuomet jis esą miegodavo kaip kūdikis ir turėdavo daug daugiau energijos. „Jam nerūpėjo, kad šis vaistas pavojingas“, – pasakojo D.Jamesas.

Vaisto „Diprivan“ popkaralius prašė balandį. Tuomet gydytojas pas jį nusiuntė seselę Cherilyn Lee. Seselė su savimi vežėsi lašelinę preparato vadinamo Myers'o kokteiliu. Tai – vitaminų ir mineralų mišinys, suteikiantis nepaprastai daug energijos.

Nuvykusi į garsenybės namus seselė paskambino gydytojui ir paklausė, kas yra „Diprivan“. Tada sekė gydytojo, seselės ir M.Jacksono pokalbis. „Aš paaiškinau Michaelui, kad šį vaistą naudoja anesteziologai, kad sukeltų žmogui miegą, primenantį komos būseną“, – sakė D.Jamesas.

Tačiau dainininkas nepasidavė. Keturios dienos prieš mirtį, kalbėdamas telefonu su C.Lee, M.Jacksonas dar sykį paprašė pavojingų vaistų.

„Suraskite man anesteziologą. Man nesvarbu, kiek pinigų jie nori. Suraskite man anesteziologą, kuris būtų su manimi per naktį ir duotų šių vaistų“, – seselei sakė dainininkas.

„Tai nesaugu. Prašau nevartokite šio vaisto. Aš jo neduočiau niekam“, – atsisakė C.Lee.

Ketvirtadienį iš seselės kabineto pareigūnai surinko medicininius įrašus. Jų teigimu, seselės dalyvavimas nusikaltime netiriamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką