Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 28, 12:03

Gyvenimą pakeitęs „Squid Game“: žaidėjas „001“ susidūrė su neigiamais padariniais

Pasirodęs „Netflix“ serialas „Squid Game“ (liet. „Kalmaro žaidimas“) vos per kelias dienas tapo vienu žiūrimiausių kūrinių visame pasaulyje. Ir dėmesį traukė ne tik įdomus siužetas, bet ir personažai. Štai žmonių širdis užkariavo žaidėjo „001“ vaidmenį atlikęs 77-erių O Yeong-su. Pasirodo, po serialo jo gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai.
Serialo „Squid Game“ akimirkos
Serialo „Squid game“ akimirkos / Vida Press nuotr.

Yeong-su yra aktorius veteranas, Pietų Korėjos kine vaidinęs beveik šešis dešimtmečius. Vis dėlto kone visą gyvenimą aktoriumi dirbantis O Yeong-su šypsosi, jog, vos pasirodžius „Squid Game“, pirmąkart susidūrė su neigiamais žinomumo padariniais.

Apie „Squid Game“ fenomeną prakalbusi serialo žvaigždė sakė, kad pastarąjį mėnesį su juo bando susisiekti begalė gerbėjų. Agento neturintis aktorius prisipažino, kad į skambučius atsiliepti paprašė savo dukros.

„Atrodo, kad skraidau danguje ir nežinau, kaip prie to priprasti. Man reikia laiko nusiraminti ir susidėlioti savo mintis, – atviravo O Yeong-su. – Kadangi neturiu savo agento, tai man sunku susitvarkyti su tokiu skaičiumi skambučių. Prašiau dukros pagalbos.“

Vos per mėnesį O Yeong-su turėjo susitaikyti su visai kitokia realybe. „Iš tiesų, pasikeitė visas mano gyvenimas. Net kai išeinu į kavinę, turiu galvoti, kaip atrodau kitiems... Tai privertė mane susimąstyti, jog būti garsiu – labai sunku“, – pridūrė 77-erių serialo žvaigždė.

Savo karjerą pradėjęs 1963 metais, O Yeong-su sugebėjo perkopti ne vieną asmenybės ir aktorystės iššūkį, tad, be jokios abejonės, staigiai užklupusi pasaulinė šlovė jam galvos nesusuko. Aktorius prakalbo apie asmeninę filosofiją, kuria vadovaujasi gyvenime.

„Mūsų visuomenė dažnai pripažįsta tik pirmąją vietą, tarsi visos kitos nebūtų svarbios. Tarsi geru pasiekimu būtų tik pirmoji vieta, o antroji – pralaimėjimas. Tačiau nors antroji vieta ir nusileido pirmajai, ji pranoko trečiąją. Taigi iš tikrųjų visi yra nugalėtojai“, – šypsodamasi kalbėjo jis.

„Todėl manau, kad tikrasis nugalėtojas yra tas, kuris sunkiai dirba tai, ką nori daryti, ir bando pasiekti tam tikrą būseną viduje. Jaučiu, kad toks žmogus yra nugalėtojas“, – pridūrė aktorius.

Vida Press nuotr./Seriale „Squid game“ vaidinęs O Yeong-su
Vida Press nuotr./Seriale „Squid game“ vaidinęs O Yeong-su

Iš tiesų, O Yeong-su per savo gyvenimą keliauja kaip nugalėtojas. Jis mėgaujasi smulkmenomis, gyvenime sukauptomis patirtimis ir jam visai nesinori su niekuo varžytis ir niekam nieko įrodinėti. Tad nepaisant sparčiai užklupusio populiarumo, Yeong-su nenori keisti savo gyvenimo – jam yra svetima prabanga, šlovė, jis nenori naudotis ir kiekviena atsiveriančia galimybe.

Teigiama, kad visai neseniai aktorius atmetė keletą pelningų darbo pasiūlymų, nesutiko nusifilmuoti ir itin populiaraus Pietų Korėjos restorano reklamoje.

„Aš neturiu didelių ambicijų. Kad ir koks buvo mano gyvenimas – didelis ar mažas, jame sugebėjau atrasti daug puikių dalykų. Dabar noriu mėgautis tais dalykais. Paprasčiau tariant, tarkime, kai užlipate į kalną ir pamatote gėlę, tai būdami jauni ją nuskinate. Bet kai sulauksite mano amžiaus, paliksite gėlę augti ir vėliau grįšite jos vėl pamatyti. Su gyvenimu tas pats – reikia palikti dalykus būtent tokius, kokie jie yra. Tai nėra lengva, bet tai džiugina“, – sakė aktorius.

Vida Press nuotr./Serialo „Squid game“ akimirka
Vida Press nuotr./Serialo „Squid game“ akimirka

Neprilygstama „Squid Game“ sėkmė

Neseniai buvo pranešta, kad „Squid Game“ yra oficialiai žiūrimiausias „Netflix“ serialas, per pirmąjį mėnesį pritraukęs 142 mln. žmonių – beveik dvigubai daugiau nei rekordą pasiekęs serialas „Bridgerton“. Ne išimtis ir Lietuva – šiuo metu „Netflix“ skelbia, kad šalies TOP 10 šis serialas užima 1-ąją vietą.

Kūrėjai taip pat džiaugiasi, kad Pietų Korėjos drama „Netflix“ platformai taip pat pritraukė 4,4 mln. naujų prenumeratorių. Vos per mėnesį šios platformos prenumeratorių skaičius padidėjo nuo 209 mln. iki 213,5 mln.

„Netflix“ pelnas, lyginant su praėjusių metų trečiuoju ketvirčiu, išaugo beveik dvigubai – šiuo metu jis siekia 1,4 mlrd. JAV dolerių.

Vida Press nuotr./„Squid Game“
Vida Press nuotr./„Squid Game“

„Squid Game“ populiarumu abejoti tikrai neverta – „Netflix“ atstovai pranešė, kad pasirodžius šiam režisieriaus Hwang Dong-hyuk serialui pastebėta ir didesnė Helovino prekių paklausa.

„Squid Game“ – išgyvenimo drama, kurioje 456 žmonės žaidžia kruvinus vaikiškus žaidimus dėl maždaug 40 mln. eurų prizo.

Serialas, kuriame vaidina garsūs Pietų Korėjos aktoriai: Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ir Kim Joo-ryoung, „Netflix“ platformai padėjo išbristi iš jau kurį laiką besitęsiančio skandalo. Šį sukėlė šioje platformoje transliuotas komiko Dave'o Chappelle'o pasirodymas, kuris, kai kurių žiūrovų teigimu, buvo transfobiškas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką