Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Hercogienę Catherine ir savo pirmąjį anūką ligoninėje aplankė Middletonai, vėliau atvyko ir princas Charlesas

Princas Charlesas su žmona Camilla ir Michaelas Middletonas su žmona Carole
„Scanpix“ nuotr. / Princas Charlesas su žmona Camilla ir Michaelas Middletonas su žmona Carole
Šaltinis: Žmonės.lt, BNS
0
A A

Pasaulis antradienį laukia galimybės pažvelgti į naująjį britų princą. Kol filmavimo grupės pasirengusios įamžinti princą Williamą ir jo žmoną Catherine, išeinančius su savo pirmagimiu, 17 val., Lietuvos laiku, į St. Mary's ligoninę atvyko hercogienės Catherine tėvai Carole ir Michaelas Middletonai. Prie durų juos pasitiko vienas iš ligoninės gydytojų Jonathanas Ramsay.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pirmaisiais gimdyvės lankytojais ligoninėję tapę Middletonai čia praleido kiek daugiau nei valandą ir išvyko apie 18.15 val.

Princas Charlesas su Kornvalio hercogiene Camilla
Princas Charlesas su Kornvalio hercogiene Camilla
Carole ir Michaelas Middletonai
Carole ir Michaelas Middletonai

Apie 19.25 val. į St. Mary's ligoninę aplankyti savo pirmojo anūko atvyko princas Charlesas su žmona, Kornvalio hercogienė Camilla. Pora ligoninę paliko po pusvalandžio.

31 metų Kate pirmąjį karališkosios poros sūnų, kuris yra trečias eilėje į britų sostą, pagimdė pirmadienį po pietų, po nekantraus kelių savaičių laukimo.

Naujagimio, kuris vieną dieną turi tapti monarchu, vardas bus paskelbtas vėliau, bet lažybininkų favoritai yra George'as ir Jamesas – tradiciniai karalių vardai.

Populiari pora, kaip tikimasi, laikysis tradicijos ir parodys naujagimį išėję ant Švč.Marijos ligoninės laiptų. Taip ką tik gimusį Williamą visuomenei buvo parodę jo tėvas princas Charlesas ir velionė motina princesė Diana.

„Esame čia stebėti istorijos, kaip gimė būsimasis monarchas. Tiesiog negaliu sulaukti, kol juos šiandien pamatysiu“, – sakė prie ligoninės stovyklavusi nuo šeštadienio Maria Scott, namų šeimininkė iš Niukaslo Šiaurės Anglijoje.

„The Sun“ viršelis/„The Sun“ savo pavadinimą vienai dienai pakeitė į „The Son“
„The Sun“ savo pavadinimą vienai dienai pakeitė į „The Son“

Paskelbus apie princo gimimą, sveikinimai plūsta iš viso pasaulio, ir šis entuziazmas laikomas postūmiu ekonominio diržų veržimo politikos iškamuotiems britams.

Britanijos bulvarinis dienraštis „The Sun“ laikinai pakeitė savo pavadinimą į „The Sons“, pagerbdamas karališkojo kūdikio gimimą.

Mes tikriausiai tik akies krašteliu pamatysime kūdikio viršugalvį.

Tuo tarpu kairiosios pakraipos laikraštis „The Guardian“ savo tinklalapyje įdiegė mygtuką su užrašu „Respublikonas“, kurį paspaudus svetainėje paslepiami visi pranešimai apie karališkąją šeimą. Ši galimybė neabejotinai patiks tiems, kam jau įkyrėjo nesiliaujantis žiniasklaidos bombardavimas tokio pobūdžio žinutėmis.

Karališkosios šeimos pagausėjimas lėmė naują Windsorų giminės populiarumo pliūpsnį, siejamą ir su jaunaisiais jos atstovais – princais Williamu ir Harry, kuriuos princesė Diana irgi pagimdė Švč.Marijos ligoninėje.

Daugybė televizijos filmavimo grupių ir fotografų, taip pat karališkosios šeimos gerbėjų, apsisiautusių Didžiosios Britanijos vėliavomis, liko budėti prie ligoninės naktį iš pirmadienio į antradienį, tikėdamiesi pirmieji įamžinti nuotraukose kūdikį, kuris bus vadinamas Kembridžo princu.

Antradienį taip pat nugriaudėjo 41 pabūklo saliutas Londono Žaliajame parke ir 62 artilerijos šūviai nuo Tauerio, pagerbiant būsimojo sosto įpėdinio gimimą.

Karališkosios šeimos ekspertai teigia, kad išvežtas iš ligoninės, naujasis princas bus atribotas nuo smalsių pašaliečių akių.

„Mes tikriausiai tik akies krašteliu pamatysime kūdikio viršugalvį“, – sakė žurnalo „Majesty“ vyriausiasis redaktorius Joe Little'as.

„Po to kurį laiką jų nematysime. Susilaukti kūdikio – labai privatu, juk jie – privati pora, todėl kūdikį dabar veikiausiai pamatysime tik oficialioje nuotraukoje, kurios gali tekti laukti kelias savaites“, – aiškino jis.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką