Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 2d. 07:20

Holivudą sudrebinusios pačios brangiausios garsenybių skyrybos: nuo 12 mln. iki 1,5 mlrd. eurų

Angelina Jolie, Bradas Pittas, Channingas Tatumas, Jena Dewan, Jennifer Aniston, Justinas Therouxas
„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie, Bradas Pittas, Channingas Tatumas, Jena Dewan, Jennifer Aniston, Justinas Therouxas

Skyrybos yra neatsiejama ir neišvengiama gyvenimo dalis, tačiau garsenybių skyrybos dažniausiai būna skaudžiausios ir pareikalauja didžiulių sumų. Nors išsiskyrimas yra natūralus dalykas, tačiau visuomenė vis tiek skaudžiai reaguoja į mėgstamiausios poros skyrybas ir negali patikėti, kiek šios poros išleidžia advokatams ir kiek viena kitai sumoka.

Per daugiau nei vieną dešimtmetį išsiskyrė ne viena žymi pora, net ir tobuliausi kartais pasuka skirtingais keliais. Visgi, kad ir kaip šie santykiai anksčiau atrodė, tačiau jie beveik niekada nesibaigia gražiai. Sutuoktiniai pradeda vienas iš kito reikalauti turto, kurį net ne patys susikrovė, todėl skyrybų procesas kartais užsitęsia iki kelerių metų.

Akivaizdu, kad būtent turtai supriešina buvusius mylimuosius ir paverčia aršiausiais priešais. Todėl dažnai ir girdime, kad viena pusė lieka patenkinta, nes gauna nepaprastus turtus, o kita pusė lieka nieko nepešusi.

Brangiausios garsenybių skyrybos:

1. Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas

Holivudo aktoriai J.Aniston ir J.Therouxas apie savo skyrybas pranešė 2018 metų vasarį. Pora draugavo septynerius metus ir santuokoje praleido dvejus metus. Nepaisant to, kad abu viešai paskelbė apie skyrybas, tačiau nė vienas iš aktorių nepateikė skyrybų dokumentų.

„Scanpix“ nuotr./Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas
„Scanpix“ nuotr./Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas

Jeigu kažkuris iš sutuoktinių paduos skyrybų prašymą, jų bylose figūruos milijoninės sumos. Santuokos metu J.Aniston uždirbo 56,6 mln. eurų, o aktorius gaudavo po solidų 67 tūkst. eurų uždarbį už kiekvieną serialo „The Leftovers“ seriją.

Pora taip pat įsigijo Los Andželo mieste stūksančius namus už 18,8 mln. eurų. Tiesa, nėra tiksliai žinoma, ar sutuoktiniai pasirašė žymiąją ikivedybinę sutartį.

2. Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Pasaulį prieš keletą metų sukrėtė netikėta žinia apie A.Jolie ir B.Pitto skyrybas. Filmo „Druska“ žvaigždė pateikė skyrybų dokumentus 2016 metų rugsėjį. Garsenybių santuoka truko tik dvejus metus, tačiau kartu jie praleido daugiau nei dešimtmetį.

Pora taip pat augina tris biologinius vaikus: Shiloh Nouvel, dvynius Knox Leon ir Vivienne Marcheline. Be to, sutuoktiniai įsivaikino dar tris vaikus: Paxą, Maddoxą ir Zaharą. Aktorė viešai pranešė, kad skyrybos įvyko dėl „šeimos gerovės“.

„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas
„Scanpix“ nuotr./Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Pora nusprendė, kad skyrybų proceso į viešumą nekels, todėl visuomenė nežinos tikslių detalių. Žurnalas „Forbes“ praneša, kad pora kartu uždirbo 499 mln. eurų. Visgi po trejų metų sutuoktiniai vis dar negali užbaigti užsitęsusio skyrybų proceso.

3. Channingas Tatumas ir Jenna Dewan

Po devynerių metų santuokos Ch.Tatumas ir J.Dewan apie savo skyrybas paskelbė 2018 metų balandį. Aktorė oficialiai skyrybų dokumentus pateikė praeitų metų spalį ir paprašė teisinės bei fizinės dukros Everly globos, įskaitant vaiko paramą ir sutuoktinio paramą. To paties paprašė ir pats Ch.Tatumas.

Visgi po skyrybų proceso abi žvaigždės juda toliau ir jau spėjo surasti naujus partnerius. Filmo „Nevykėliai po priedanga“ žvaigždė susitikinėja su britų dainininke Jessie J, o J.Dewan pradėjo naujus santykius su aktoriumi Steve'u Kazee.

„Scanpix“ nuotr./ Channingas Tatumas ir Jenna Dewan
„Scanpix“ nuotr./ Channingas Tatumas ir Jenna Dewan

4. Jennifer Lopez ir Crisas Juddas

Dainininkė J.Lopez su skyrybomis susidūrė net tris kartus, o jos antroji santuoka su choreografu C.Juddu pareikalavo ne vieno milijono. Dainininkė su šokėju susitiko vaizdo klipo „Love Don't Cost a Thing“ filmavime, o jau 2001 metais susituokė. Tiesa, jų santuoka netruko ilgai ir pora skirtingais keliais pasuko jau po metų. Nėra tiksliai aišku, kokios sumos pareikalavo skyrybos, tačiau manoma, kad 12 mln. eurų.

Nors moteris ne vieną kartą išgyveno skaudžias skyrybas, bet vis iš naujo sugeba judėti toliau. Moteris neseniai susižadėjo su buvusiu beisbolo žaidėju Alexu Rodriguezu. Pora susitikinėjo dvejus metus.

Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Crisas Juddas
Vida Press nuotr./Jennifer Lopez ir Crisas Juddas

5. Mickas Jaggeris ir Jerry Hall

Roko legenda M.Jaggeris ir modelis J.Hall susitiko 1977 ir po 13 metų iškėlė vestuves Balio saloje Indonezijoje. Pora taip pat susilaukė dviejų mergaičių. Nors santykiai, atrodė, niekada nesibaigs, tačiau jau po devynerių metų modelis padavė skyrybų dokumentus. J.Hall sužinojo, kad Jaggeris permiegojo su kita moterimi ir su ja susilaukė dar vieno vaiko.

Tiesa, tuo metu Jaggeriui nepaprastai pasisekė, nes jis turėjo galimybę panaikinti santuoką, kuri įvyko Balio saloje. Vyras ilgai nesidžiaugė, nes buvusiai žmonai vis tiek turėjo sumokėti sutartinius 13 mln. ir 22 mln. eurų.

Vida Press nuotr./Mickas Jaggeris ir Jerry Hall
Vida Press nuotr./Mickas Jaggeris ir Jerry Hall

Nors grupės „The Rolling Stones“ narys nevedė dar kartą, bet jis susitikinėja su balerina Melanie Hamrick. Šiuo metu J.Hall santuokoje su Rupertu Murdochu, kuris ir pats patyrė nepaprastai brangias skyrybas.

6. Hulkas Hoganas ir Linda Hogan

Su žymiu JAV imtynininku H.Hoganu jo žmona Linda nusprendė išsiskirti 2007 metais po to, kai pradėjo sklisti kalbos, kad vyras užmezgė romaną. Prieš du dešimtmečius jie buvo laikomi vieni iš turtingiausių realybės šou porų, kuri santuokoje prabuvo 25 metus ir susilaukė dviejų vaikų.

Skyrybos buvo ne iš lengvųjų, nes truko net ketverius metus. Pagal susitarimą Lindai priklausė 40 proc. Hulko kompanijų ir daugiau nei 70 proc. poros likviduoto turto. Buvusiai žmonai taip pat atiteko daugybė prabangių mašinų ir 2,7 mln. vertės nuosavybė. Iš skyrybų Linda uždirbo 26 mln. eurų.

„Scanpix“ nuotr./Hulkas Hoganas ir Linda Hogan
„Scanpix“ nuotr./Hulkas Hoganas ir Linda Hogan

7. Jamesas Cameronas ir Linda Hamilton

Žymus amerikiečių režisierius J.Cameronas 1997 metais vedė aktorę Lindą Hamilton, tačiau pora ilgai neužsibuvo ir jau po 18 mėnesių išsiskyrė. Žurnalas „Forbes“ pranešė, kad Cameronas už filmą „Titanikas“ uždirbo 89 mln. eurų ir turėjo pusę šios sumos atiduoti L.Hamilton.

Nors buvusių įsimylėjėlių santuoka truko neilgai, tačiau jie išlaikė draugiškus santykius. Po daugelio metų pora vėl pasirodys filmavimo aikštelėje, nes L.Hamilton vaidins Camerono prodiusuotame „Terminatoriuje“.

Po pirmų skyrybų režisierius vedė net tris kartus. Su dabartine jo žmona aktore Suzy Amis vyras susitiko filmo „Titanikas“ filmavimo aikštelėje.

Vida Press nuotr./Jamesas Cameronas ir Linda Hamilton
Vida Press nuotr./Jamesas Cameronas ir Linda Hamilton

8. Melas Gibsonas ir Robyn Moore

Filmo „Pašėlęs Maksas“ žvaigždė M.Gibsonas 1980 metais vedė R.Moore ir laikui bėgant susilaukė septynių vaikų. Tačiau pasaką primenanti santuoka ilgai netruko, nes jau 2009 metais Robyn pateikė skyrybų dokumentus.

Žiniasklaidoje skambėjo, kad pora neturėjo sudariusi ikivedybinės sutarties, todėl moteris iš aktoriaus prisiteisė beveik 764 mln. eurų. Be sutarties Robyn galėjo legaliai gauti pusę vyro turto, kurį jis sukaupė jų santuokos metais. Tiesa, aktorius daugiau niekada po šių skyrybų nesusituokė, tačiau su buvusiomis merginomis susilaukė dar dviejų vaikų.

Vida Press nuotr./ Melas Gibsonas ir Robyn Moore
Vida Press nuotr./ Melas Gibsonas ir Robyn Moore

9. Tigeris Woodsas ir Elin Nordegren

Vienas iš žymiausių golfo žaidėjų T.Woodsas ne visada buvo sėkmingas, o dažniausiai jam koją pakišdavo jo elgesys. Nuolatiniai pažeidimai, skandalai privedė prie šešerius metus trukusios santuokos su švedų modeliu E.Nordegen.

Pora susituokė 2004 metais ir kartu susilaukė dviejų vaikų, o išsiskyrė 2010 metais. Sutuoktiniai buvo pasirašę ikivedybinę sutartį, bet po T.Woodso sekso skandalo sutartis buvo perdaryta. Todėl iš skyrybų modelis uždirbo 89 mln. eurų.

Šiuo metu golfo žvaigždės turtas siekia 719 mln. eurų. T.Woodsas nuo 2017 metų susitikinėja su restorano generaline vadybininke.

Vida Press nuotr./Tigeris Woodsas ir Elin Nordegren
Vida Press nuotr./Tigeris Woodsas ir Elin Nordegren

10. Rupertas Murdochas ir Anna Mann

Stambiausiu žiniasklaidos magnatu laikomas Rupertas Murdochas į viešumą iškilo 1998 metais, kai išsiskyrė su savo antra žmona Anna Murdoch. Nors tai nutiko prieš 20 metų ir pora santuokoje prabuvo 31 metus, amerikiečiai iki šiol prisimena vienas iš brangiausių skyrybų istorijoje. Buvo pranešama, kad R.Murdochas buvusiai žmonai sumokėjo 1,5 milijardo eurų.

Be to, praėjus tik kelioms dienoms po galutinės skyrybų baigties, R.Murdochas vedė prodiuserę Wendi Deng. Ši santuoka buvo sudaryta su ikivedybine sutarimi, kuri buvo naudinga milijardieriui, nes po 14 metų su prodiusere išsiskyrė.

Žiniasklaidos magnatas šiuo metu yra trečioje santuokoje su modeliu Jerry Hall, kuri turi keturis vaikus su Micku Jaggeriu. Tiesa, nėra tiksliai žinoma, ar J.Hall pasirašė ikivedybinę sutartį.

Vida Press nuotr./Rupertas Murdochas ir Anna Mann
Vida Press nuotr./Rupertas Murdochas ir Anna Mann

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką