Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 20, 09:01

Į Vilnių atvyko garsus populiaraus „Netflix“ serialo „Pinigų namai“ aktorius

Penktadienio naktį pro Vilniaus oro uosto atvykimo salės duris žengė garsus ispanų aktorius Enrique Arce, įkūnijęs vieną įsimintiniausių visame pasaulyje populiariaus serialo „Pinigų namai“ (angl. Money Heist) personažą Arturo Román. Aktoriaus atvykimo į Lietuvą tikslas – susitikti su šalyje jo laukiančiais gerbėjais.
Enrique Arce
Enrique Arce / Scanpix ir organizatorių nuotr.

Susitikimas suplanuotas jau šį savaitgalį vyksiančiame didžiausiame populiariosios kultūros renginyje Baltijos šalyse – „Comic Con Baltics 2022: Together with GameON“. Svečio atvykimą remia „PartyCasino“.

„Labai džiaugiuosi turėdamas galimybę apsilankyti šioje pasaulio dalyje. Niekada čia nebuvau! Noriu patyrinėti šalį ir nekantrauju sudalyvauti „Comic Con Baltics 2022: Together with GameON“ renginyje“, – sakė E.Arce.

E.Arce yra garsus ispanų aktorius, kurio karjera prasidėjo dar 2000-aisiais. Tarp žinomiausių aktoriaus projektų – vaidmenys istorinės fantastikos seriale „Riterio kritimas“ (angl. „Knightfall“), filme „Ilgas kelias žemyn“ (angl. „A Long Way Down“) bei visame pasaulyje populiariame seriale „Pinigų namai“ (angl. „Money Heist“).

Organizatorių nuotr./Enrique Arce
Organizatorių nuotr./Enrique Arce

„Džiaugiamės sklandžiu aktoriaus atvykimu bei puikiu nusiteikimu prieš šį savaitgalį laukiantį renginį. E. Arce pasirodė visuose tarp geriausių pasaulio televizijos serialų „IMDB“ platformoje besirikiuojančio „Pinigų namai“ sezonuose.

Jo įkūnytas Arturo Román personažas – ryškiausias iš siužete matytų įkaitų personažų ir neabejotinai įsimintinas kiekvienam serialo gerbėjui. Tikime, kad susitikimas renginyje „Pinigų namų“ fanams paliks neišdildomą įspūdį“, – sakė „Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn“ renginio organizatorius Tomas Vievesis.

2017-aisiais serialas „Pinigų namai“, kurio originalusis pavadinimas ispaniškai buvo „La casa de papel“, pasirodė Ispanijos televizijos kanale „Antena 3“. Pagal pirminę režisieriaus idėją, „Pinigų namai“ turėjo būti trumpas televizinis projektas, sudarytas iš 15 serijų.

Organizatorių nuotr./Enrique Arce
Organizatorių nuotr./Enrique Arce

Dar 2017 metų pabaigoje serialą įsigijo „Netflix“ ir originaliuosius epizodus suskirstė į 22 trumpesnius siužetus, kartu suteikiant ir naują pavadinimą – „Pinigų namai“ (angl. „Money Heist“). Šiandien serialas skaičiuoja jau penkis sezonus, o į Lietuvą atvykstantis E. Arce suvaidino visuose jų.

Serialas pelnė daugybę apdovanojimų, iš kurių ryškiausias – „Emmy“ statulėlė už geriausią draminį serialą 46-ojoje tarptautinėje „Emmy“ apdovanojimų ceremonijoje. Televizijos projektas giriamas už įvairialypį siužetą, draminius ir režisūros elementus. 2018-aisiais „Netflix“ platformoje drama pripažinta kaip žiūrimiausias ne anglų kalba kuriamas serialas ir vienas žiūrimiausių apskritai.

Kviečia susitikti gyvai

Susitikti, gyvai pabendrauti, kartu įsiamžinti ar net gauti aktoriaus autografą visi norintys galės jau nuo šiandien iki sekmadienio vyksiančio populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn“ metu. E. Arce lankytojų lauks gegužės 21-22 dienomis – renginio šeštadienį ir sekmadienį, „LITEXPO“.

Į Vilnių taip pat jau atvyko ir kitas garsus Holivudo aktorius – RJ Mitte, vaidinęs seriale „Bręstantis blogis“ (angl. Breaking Bad). Aktoriaus atvykimą į Lietuvą finansuoja JAV ambasada Lietuvoje.

Per tris „Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn“ dienas lankytojų lauks ne tik susitikimai su komiksų, filmų bei serialų įžymybėmis, bet ir kompiuterinių žaidimų erdvės, cosplay konkursas, naujausių filmų pristatymai, dekoracijos iš garsiausių pasaulio filmų bei serialų, žinomų kino bei televizijos svečių pranešimai ir daugybė kitų, su populiariąja bei žaidimų kultūra susijusių pramogų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką